صفحه 3 از 67 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار

21 ام ویزای منم که برای کار بود رفیوز شد به علت::::::وضع کاری خراب دنیا
    این جوابی بود که این خانم کله زرد تو سفارت به من داد البته کار من تا مصاحبه هم پیش رفت و روز مصاحبه تعجب کردم چرا مدرکی رو که از کلاس زبان براش گرفته بودم رو در ابتدا قبول نکرد بعد از کلی فضولی تو زندگی شخصی من که همش حالت تشریفات اداری داشت گفت من از قبل از مصاحبه نظرم منفی بود ازش علت رو پرسیدم و جواب بالا رو داد به حدی با هم خوشو بش کردیم که از اتاق که اومدم بیرون هیچکس از حاضران باورش نشد منو رد کرده باشن گفت سطح زبانم هم کافیه دوستان حالا موندم چیکار کنم و اصلا چند وقت دیگه میتونم دوباره اقدام کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط many
    21 ام ویزای منم که برای کار بود رفیوز شد به علت::::::وضع کاری خراب دنیا
    این جوابی بود که این خانم کله زرد تو سفارت به من داد البته کار من تا مصاحبه هم پیش رفت و روز مصاحبه تعجب کردم چرا مدرکی رو که از کلاس زبان براش گرفته بودم رو در ابتدا قبول نکرد بعد از کلی فضولی تو زندگی شخصی من که همش حالت تشریفات اداری داشت گفت من از قبل از مصاحبه نظرم منفی بود ازش علت رو پرسیدم و جواب بالا رو داد به حدی با هم خوشو بش کردیم که از اتاق که اومدم بیرون هیچکس از حاضران باورش نشد منو رد کرده باشن گفت سطح زبانم هم کافیه دوستان حالا موندم چیکار کنم و اصلا چند وقت دیگه میتونم دوباره اقدام کنم
    شما که گفته بودین ویزا گرفتین؟؟؟
    Everything is possible,especially happiness

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

به نظر من تنها چیزهایی که برای ویزای کار مهم هست اعتبار شرکت اونور، سوابق اون شرکت در جذب ایرانیها در گذشته، ساپورت شرکت در اونور از شما (از نظر مالی و یاد دادن زبان و حل مشکل زبان و ...) هستش. من شوهر خواهرم به همراه چند تا از دوستاش برای ویزای کار کانادا اپلای کردن و نه مصاحبه شدن و نه کسی ازشون مدرک زبان و مدارک مالی خواست و همشون هم ویزا رو گرفتن. این قضیه مال کمتر از 1 ماه پیش هست و الان همشون کانادا هستن. ضمن اینکه این مهم هست شما متاهل باشین و اینکه بخواین خانوادتون رو هم ببرین یا نه. چیزی که اینجا به نظر من مهم بود اعتبار شرکت کانادایی و سابقه خوبش در جذب ایرانیها بود.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    ضمن اینکه این مهم هست شما متاهل باشین و اینکه بخواین خانوادتون رو هم ببرین یا نه.
    حالا این عامل خوبه یا بده؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    حالا این عامل خوبه یا بده؟
    اینکه متاهل باشین و همسرتون رو با خودتون نبرید شانس گرفتن ویزای کار رو خیلی زیاد میکنه ولی تو سایر حالتها هم دلیل نمیشه که ریجکتتون کنن ولی اگه بخواین خانوادگی برین شانس گرفتن ویزا خیلی میاد پایین.
    معمولا تو حالتهایی که من دیدم طرف میره و بعد 2-1 سال اقامت میگیره و خانوادش رو هم میبره پیشش.البته به رشته رف هم بستگی داره که طبق اون بتونه سریع اقامت بگیره.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    اینکه متاهل باشین و همسرتون رو با خودتون نبرید شانس گرفتن ویزای کار رو خیلی زیاد میکنه ولی تو سایر حالتها هم دلیل نمیشه که ریجکتتون کنن ولی اگه بخواین خانوادگی برین شانس گرفتن ویزا خیلی میاد پایین.
    معمولا تو حالتهایی که من دیدم طرف میره و بعد 2-1 سال اقامت میگیره و خانوادش رو هم میبره پیشش.البته به رشته رف هم بستگی داره که طبق اون بتونه سریع اقامت بگیره.
    سلام
    در تکمیل جواب خیلی عالیه وحید بگم که :
    کسانی که با ویزا برای کار رفتن به کانادا، می تونن به شرطی که یک سال از اقامت موقتشون تو کانادا گذاشته باشه واسه اقامت دائم در خواست کنن. البته شغلی که شما دارید تو کانادا کار می کنید لازم نیست جزو مشاغلی که اخیرا اعلام شده برای Skilled Workers باشه.
    برای اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کانادا از این طریق و طرح سوال، لطفا سوالاتتون رو در موضوع اختصاصی زیر بپرسید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,19087.0.html

Junior Member

سلام, کسی از بچه ها هست که باهاش برای ویزای کار مصاحبه کرده باشن؟ چه سوال ها یی از اش پرسیدند؟ با تشکر
    Everything is possible,especially happiness

Junior Member

من سه ماه پيش اقدام كردم و ردم كرد حالا راهي براي اعتراض هست؟تو سايت تبليغاتي ابرواني نوشته:اعتراض به تصميم افسر ويزا
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض Job Offer مورد تایید HRSDC برای مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز FSWC

دوستانی که برای مهاجرت به کانادا از طریق Federal Skilled Worker Class برای Job Offer به ارزش ماکزیمم 10 امتیاز اقدام کردند و اطلاعات و تجربیاتی در این زمینه دارند، موضوع را در این تاپیک دنبال کنند
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

پیش فرض پاسخ : Job Offer مورد تایید HRSDC برای مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز FSWC

کسی هست که از این روش اقدام کرده باشه؟