صفحه 30 از 67 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

با سلام
    من توسط یکی از ساتید دانشگاه در کانادا برای کار تحقیقاتی visiting professor دعوت شدم و باید برای ویزای کار یک ساله اقدام کنم. ایا پروسه ویزا انلاین است؟
    من بصورت انلاین در gckey کد ساخته و گفته که برای temporary work permit visa باید اقدام کنم. ایا با توجه به اینکه 2 ماه قبل برای express entry اقدام کرده ام حتما باید با همان اکانت فبلی gckey اقدام کنم؟
    برای اکسپرس اینتری وکیل دارم اما این پرویه ویزای کار رو خودم میخوام انجام بدم
    ممنون میشم راهنمای کنید

Junior Member

سلام، دوستان ممنون میشم که به این سوالم جواب بدین اگه اطلاع دارید. خیلی فوری هست... من چند وقت پیش ویزا موقت گرفتم ۵ ساله و رفتم کانادا و برگشتم، الان واسه یه پست داک پذیرش گرفتم، آیا میتونم با این ویزا برم اونجا و اونجا تبدیل کنم ویزا را یا باید حتمن دوباره از اول اقدام کنم واسه ویزای کار ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SWT نمایش پست ها
    سلام، دوستان ممنون میشم که به این سوالم جواب بدین اگه اطلاع دارید. خیلی فوری هست... من چند وقت پیش ویزا موقت گرفتم ۵ ساله و رفتم کانادا و برگشتم، الان واسه یه پست داک پذیرش گرفتم، آیا میتونم با این ویزا برم اونجا و اونجا تبدیل کنم ویزا را یا باید حتمن دوباره از اول اقدام کنم واسه ویزای کار ؟
    باید از اول اقدام کنید. تبدیل نمیتونید بکنید.

Junior Member

My point was if there is a possibility to apply for a work permit while I'll be in canada soil. Since i don't need visa to enter Canad

Junior Member

بنده میخواهم با ویزای خود اشتغالی وارد کانادا بشوم و بر طبق جستجو ها بازار کار رشته من در تورنتو بهتر هست. آیا صحیح است؟
    تحصیلاتم کارشناسی سینما-تدوین (علمی کاربردی تهران) هست ولی زمینه شغلی ام در تهران فیلمبرداری هست و بعنوان دستیار فیلمبردار در فیلمهای سینمایی، مستند و تیزر های تلویزیون مشغول به کار هستم. خودم هم هر از گاهی مستند یا فیلم کوتاهی رو بصورت مستقل فیلمبرداری کرده ام.
    دوستان در مورد بازار کار فیلمبرداری در تورنتو اطلاعاتی دارید؟

ApplyAbroad Guru

My point was if there is a possibility to apply for a work permit while I'll be in canada soil. Since i don't need visa to enter Canad
    You can't. you have to apply from outside Canada.

Junior Member

سلام . دوستان لطفا به سوال من جواب دهید.
    من از داشناهی در کانادا برای یکسال دعوتنامه گرفتم بعنوان visiting professor. فرمها رو دارم پر میکنم ، ایا برای خانم و فرزندم باید ویزای visit بگیرم؟ در فرم 5257 که باید برای خانواده پر کنم قسمتی داره بنام هدف از سفر: که در این قسمت نمی دونم چی رو انتخاب کنم.
    این بخشهای مختلف رو داره:

• From the list, indicate the purpose of your visit to Canada:
      • Business
      • Tourism
      • Short-term studies (course or program of six months or less)
      • Returning student
      • Returning worker
      • Super visa — Parents and grandparents
      • Other (medical visit, transit, etc.)
      • Family Visit
      • Visit

Note: If you selected “other” in question 1a), provide details in 1b)

• Provide details.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    You can't. you have to apply from outside Canada.
    Just check the below link:
    http://www.ucalgary.ca/hr/immigratio...on_quicktabs_0

You can only apply for a work permit from inside Canada if:

• You have a valid study permit or work permit, or your spouse has a study or work permit;
    • You have a work permit for one job but want to apply for a work permit for a different job;
    • You have a temporary resident permit that is valid for six months or more;
    • You are in Canada because you have already applied for permanent residence from inside Canada.

ApplyAbroad Guru

Just check the below link:
    http://www.ucalgary.ca/hr/immigratio...on_quicktabs_0

You can only apply for a work permit from inside Canada if:

• You have a valid study permit or work permit, or your spouse has a study or work permit;
    • You have a work permit for one job but want to apply for a work permit for a different job;
    • You have a temporary resident permit that is valid for six months or more;
    • You are in Canada because you have already applied for permanent residence from inside Canada.
    شما مشمول هیچکدام از این شرایط نمیشوید. ویزای 5 ساله شما فقط اجازه حضور شش ماه یا کمتر در هر بار را بشما میدهد در نتیجه Temporary Residence Permit شما هر بار کوتاهتر از 6 ماه است. عملا فقط کسانی که اجازه کاری یا دانشجویی دارند یا همراه دانشجو هستند می توانند از داخل کانادا اقدام کنند.

Junior Member

سلام بر دوستان گرامی
    من لیسانس الکترونیک با 20 سال سابقه کار در ایران هستم. با توجه به اینکه 45 ساله هستم فاقد امتیاز کافی برای اقدام به روش express entry یا skilled worker یا skilled trade هستم. تنها راهی که برای افزایش امتیاز من وجود دارد داشتن job offer از کارفرمای کانادایی می باشد که بنظر خیلی مشکل یا غیر ممکنه. یکی از وکلای مهاجرتی پیشنهاد داد که در امتحان فنی و حرفه ایی در رشته برق صنعتی شرکت کنم و در صورت موفقیت در امتحان 25 تا 50 امتیاز به امتیازات من اضافه می شود و حدنصاب لازم کسب می شود. آیا چنین چیزی درست است؟ حداقل امتیاز لازم برای برنامه ویزای کاری چقدر است. بعضی از سایتها نوشته اند 67 و بعضی صحبت از 1200 می کنند که مبهم است. لطفا" بنده را راهنمایی فرمایید.