صفحه 31 از 67 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

آیا برای اجازه کار مدیکال هم لازمه؟ از کجا میشه اطلاعات مدارک مورد نیاز را پیدا کرد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما مشمول هیچکدام از این شرایط نمیشوید. ویزای 5 ساله شما فقط اجازه حضور شش ماه یا کمتر در هر بار را بشما میدهد در نتیجه Temporary Residence Permit شما هر بار کوتاهتر از 6 ماه است. عملا فقط کسانی که اجازه کاری یا دانشجویی دارند یا همراه دانشجو هستند می توانند از داخل کانادا اقدام کنند.

دوسته عزیز تفسیر شما ازین مورد اشتباهه. دقیقن نوشته اگه ویزا موقت دارید که شش ماه بیشتر اعتبار داره امکانش هست از داخل خاک کانادا اقدام کرد. در ضمن من امروز با ۲ تا وکیل صحبت کردم و اونا هم گفتم میشه. اینجا دیگه بحث اینکه 6 ماه با اون ویزا میشه موند نیست که شما میگید!!!
    have a temporary resident permit that is valid for six months or more

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SWT نمایش پست ها
    دوسته عزیز تفسیر شما ازین مورد اشتباهه. دقیقن نوشته اگه ویزا موقت دارید که شش ماه بیشتر اعتبار داره امکانش هست از داخل خاک کانادا اقدام کرد. در ضمن من امروز با ۲ تا وکیل صحبت کردم و اونا هم گفتم میشه. اینجا دیگه بحث اینکه 6 ماه با اون ویزا میشه موند نیست که شما میگید!!!
    have a temporary resident permit that is valid for six months or more
    وکیل ها به شما اشتباه گفته اند دوست عزیز. resident permit شما برای کمتر از شش ماه است و با این پرمیت نمیتوانید از داخل کانادا اقدام کنید. حالا خواستید تشریف بیاورید اینجا و اقدام کنید ولی اگر رد کردند تعجب نکنید و مجددا از خارج از کانادا اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mah_mtd نمایش پست ها
    ویزای کار کانادا Global Talent Stream

باسلام؛ احتراما در خصوص فرصت جدید دولت کانادا برای صدور دو هفته ای ویزای کار با استراتژی جذب استعدادهای جهانی، خواهشمندم بنده را راهنمایی بفرمایید.
    همسر من لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه فردوسی مشهد است. ولی به مدت ۱٢ سال سابقه کار در زمینه IT و مدیریت پروژه های IT را دارد و مدیرعامل و رئیس هیات مدیره یک شرکت ثبت شده IT می‌باشد. همچنین مدارک تخصصی مرتبط از مایکروسافت و مدرک Linux از یک مؤسسه کانادایی دارد.
    * خواهشندیم لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا لازم است حتما مدرک دانشگاهی با رزومه کار ایشان یا تخصص مورد نیاز اعلام شده مرتبط باشد یا فقط تجربه کاری و رزومه اهمیت دارد؟
    * دومین سوال اینکه آیا داشتن مدرک آیلتس ضروری هست یا نه؟ اگر بله چه نمره ای؟ (همسر من ٣سال پیش آیلتس نمره 6.5 جنرال گرفته).
    * و در آخر اینکه تا چه تاریخی فرصت اقدام و ارائه مدارک وجود دارد؟

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزارم.
    دوستان عزیز کسی از این قانون جدید اطلاعی نداره؟ من جواب این سوالها رو چجوری میتونم پیدا کنم؟ مشاوری که در مورد قوانین کانادا بتونه راهنمایی کنه میشناسید بهم معرفی کنید لطفا؟

Junior Member

برای این ویزا ظاهرا باید یک کارفرمای کانادایی برای شما اقدام کند که علاوه بر مجوز ویژه وزارت کار کانادا (LMIA) باید از طریق یک سری موسسات خاص بین المللی برای این روش توصیه شده باشد. خودتان مستقلا نمیتوانید اقدام کنید. لینک زیر را ببینید:
    https://www.canada.ca/en/employment-...ements.html#h1
    مرسی دوست عزیز از پاسختون ولی این ویزاد دو حالت رو شامل میشه و یک حالت به این صورت هست که کارفرماها لیست یک سری مشاغل موردنیاز رو اعلام کردن و براشون دو هفته ای ویزا صادر میشه که شغل همسر من هم جزء لیست مشاغل درخواستی اعلام شده است

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mah_mtd نمایش پست ها
    دوستان عزیز کسی از این قانون جدید اطلاعی نداره؟ من جواب این سوالها رو چجوری میتونم پیدا کنم؟ مشاوری که در مورد قوانین کانادا بتونه راهنمایی کنه میشناسید بهم معرفی کنید لطفا؟
    مدرک دانشگاهی و آیلتس ملاک نیست ولی باید اول یک کارفرمای کانادایی پیدا کنید که بتواند دولت را قانع کند که در کانادا کسی وجود ندارد که شغل موردنظر را انجام دهد و اینکه کار شما در رده استعدادهای جهانی است. کارفرما پیدا کرده اید؟ سابقه همسر شما در این حد هست؟ رزومه ای که اینجا گذاشته اید بنظر نمیرسد در این حد باشد.

وکیل ها به شما اشتباه گفته اند دوست عزیز. resident permit شما برای کمتر از شش ماه است و با این پرمیت نمیتوانید از داخل کانادا اقدام کنید. حالا خواستید تشریف بیاورید اینجا و اقدام کنید ولی اگر رد کردند تعجب نکنید و مجددا از خارج از کانادا اقدام کنید.
    من با شما موافق هستم اما تصور من این است که بعضا خود افیسر ها یا افراد دولتی در خاک کانادا مفهوم temporary resident permit بیش از 6 ماه رو درست نمیدونند . درحقیقت این یک دوگانگی ایجاد میکنه که این اجازه اقامت موقت منظور تاریخ اعتبار ویزا هست یا اجازه اقامت ؟ که صد البته اجازه اقامت باید باشه .
    یعنی کسی که میتواند 6 ماه یا بیشتر در خاک کانادا بماند . این با دارنده ویزای توریستی که کمتر از 6 ماه باید خاک را ترک کنه فرق داره . بعبارتی دارنده اجازه اقامت موقت ، عمدتا دانشجویان و دارندگان ویزای کار موقت محسوب میشوند .

اما دوگانگی اینجا بوجود میاد که اگر دارندگان اجازه تحصیل و کار موقت در حقیقت همان temporary resident permit ها هستند ، چرا اداره مهاجرت یک بار اسم دانشجو و دارنده ویزای کار رو اورده ، یکبار هم دارندگان ویزای موقت رو ؟

این یک ابهام ایجاد میکنه و نمیشه قاطعانه نظر داد ...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    من با شما موافق هستم اما تصور من این است که بعضا خود افیسر ها یا افراد دولتی در خاک کانادا مفهوم temporary resident permit بیش از 6 ماه رو درست نمیدونند . درحقیقت این یک دوگانگی ایجاد میکنه که این اجازه اقامت موقت منظور تاریخ اعتبار ویزا هست یا اجازه اقامت ؟ که صد البته اجازه اقامت باید باشه .
    یعنی کسی که میتواند 6 ماه یا بیشتر در خاک کانادا بماند . این با دارنده ویزای توریستی که کمتر از 6 ماه باید خاک را ترک کنه فرق داره . بعبارتی دارنده اجازه اقامت موقت ، عمدتا دانشجویان و دارندگان ویزای کار موقت محسوب میشوند .

اما دوگانگی اینجا بوجود میاد که اگر دارندگان اجازه تحصیل و کار موقت در حقیقت همان temporary resident permit ها هستند ، چرا اداره مهاجرت یک بار اسم دانشجو و دارنده ویزای کار رو اورده ، یکبار هم دارندگان ویزای موقت رو ؟

این یک ابهام ایجاد میکنه و نمیشه قاطعانه نظر داد ...
    آفیسرهای کانادا به خوبی فرق بین پرمیت و ویزا رو می دونند. کسانی که ویزای ویزیتور دارند پرمیتی که بلند مدت تر از ۶ ماه باشه ندارند و از درون کانادا نمی تونند برای ویزای تحصیلی یا کار اقدام کنند مگر در شرایط خاص (مثلا اگه از طریق همسرشون در حال اقدام برای ویزای دایم باشند...).

نقل قول نوشته اصلی توسط permutation نمایش پست ها
    آفیسرهای کانادا به خوبی فرق بین پرمیت و ویزا رو می دونند. کسانی که ویزای ویزیتور دارند پرمیتی که بلند مدت تر از ۶ ماه باشه ندارند و از درون کانادا نمی تونند برای ویزای تحصیلی یا کار اقدام کنند مگر در شرایط خاص (مثلا اگه از طریق همسرشون در حال اقدام برای ویزای دایم باشند...).
    از درون خاك كانادا مي توانند براي ويزاي تحصيل يا كار اقدام كنند ، اما تحت يه سري شرايط
    فرضا در بحث ويزاي دانشجويي ، شما ميتوانيد اقامت توريستي خود را تمديد كنيد و در تمديد خود ، هدف از تمديد را تحصيل عنوان كنيد . اين در صورتي كه شما اولا از يك دانشگاه پذيرش داشته باشيد و دوما يك دوره كوتاه مدت كه پيش نياز اون دوره اصلي كه برايش پذيرش گرفته ايد را گذرانده باشيد ( در همان ٦ ماه اقامت توريستي )

سلام دوستان
    من ویزای توریستی کانادا رو دارم، و به علت ممنوعیتهت و محدودیتهای نظام وظیفه فقط 20 روز میتونم کانادا بمونم
    میخواستم بدونم توی این بازه میتونم ویزای کار بگیرم یا نه؟
    من 4 شهریور دارم میرم کانادا...