صفحه 34 از 67 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

نقل قول نوشته اصلی توسط taravatmsg نمایش پست ها
    سلام دوستان ما اگه با ویزای مولتیپل وارد کانادا بشیم میتونیم اونجا برای پیدا کردن کار و یا کارفرما فعالیت کنیم؟ و میشهذ با پیدا کردن کار ویزامون رو به ویزای کار تغییر بدیم؟
    دنبال کار میتونید بگردید ولی ویزا را در داخل کانادا نمیتونید تغییر بدهید. باید خارج شوید و از یک سفارت کانادا برای ویزای کار اقدام کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    میخاستم بدونم گرفتن job offer از داخل کانادا توی رشته برنامه نویسی کامپیوتر چقدر محتمل هست. سابقه کارم در ایران حدود 12 سال است و تقریبا مهارتم در این رشته خوب است.
    برای ورود به کانادا نیاز به ویزا ندارم چون گرین کارت امریکا رو دارم اما با گرین کارت اجازه کار در کانادا رو ندارم.
    با توجه به اینکه توی همین فروم و فروم های مشابه خوندم که گرفتن آفر خیلی سخته و افراد با مهارتهای خاصی موفق میشن، میخوام بدونم گرفتن آفر برای من که نیروی کار مثل من احتمالا در کانادا زیاد بشه، چقدر محتمله؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_khnr نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگویی تون،
    دانشگاه صرفا یک نامه (غیر رسمی) خواسته که تایید میکنه دکترام تموم شده، منظور من بیشتر سفارت هست، یعنی سفارت برای دادن ویزا مدرک تحصیلی رو هم میخواد؟
    اگر مطمئن هستید که دانشگاه نیاز به اصل مدارکتون نداره، بنابراین لازم نیست آزادشون کنید. من خودم در حال آزاد کردن مدارکم هستم، به این دلیل که دانشگاه ازم اصل مدارک رو خواسته! ولی در هر حال شما در فرایند آپلود مدارک برای ویزای پست داک نیازی به اصل مدارک آکادمیکتون نخواهید داشت.

Junior Member

دوستان من با وکیلم که صحبت می کردم میگه در حال حاضر انتاریو نیروی کار مهاجر جدید نمیگیره و بهتره بریتیش کلمبیا وارد بشم.... آیا این مطلب صحت داره برای انتاریو؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nima-esf نمایش پست ها
    دوستان من با وکیلم که صحبت می کردم میگه در حال حاضر انتاریو نیروی کار مهاجر جدید نمیگیره و بهتره بریتیش کلمبیا وارد بشم.... آیا این مطلب صحت داره برای انتاریو؟
    خیر چنین چیزی نیست. اتفاقا اکثریت افرادی که از طریق نیروی متحصص وارد میشوند در انتاریو لند میکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه تهران حنوب

سلام وقت همگی دوستان بخیر . چند روز پیش با یه شرکت آشنا شدم رفتم برای مشاوره حضوری . مدعی هست که میتونه برام جاب آفر از کانادا جور کنه و ویزای دوساله کاری . به مبلغ نزدیک 23000 دلار . بنظرتون امکانش هست ؟ گفت با چندتا شرکت اونجا قرارداد داریم و تا حالا ریجکتی نداشتیم و اینکه 8 ماه طول میکشه و ...
    ممنوم اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط felermo نمایش پست ها
    سلام وقت همگی دوستان بخیر . چند روز پیش با یه شرکت آشنا شدم رفتم برای مشاوره حضوری . مدعی هست که میتونه برام جاب آفر از کانادا جور کنه و ویزای دوساله کاری . به مبلغ نزدیک 23000 دلار . بنظرتون امکانش هست ؟ گفت با چندتا شرکت اونجا قرارداد داریم و تا حالا ریجکتی نداشتیم و اینکه 8 ماه طول میکشه و ...
    ممنوم اگه راهنمایی کنید
    از این قبیل کلاهبرداریها زیاد انجام میشه خیلی مراقب باشید. یک موردش که روزنامه ها گزارش کرده بودند یک بنده خدای ایرانی که یک شرکتی براش جاب آفر گرفته بود و اومده بود کانادا و بعد دیده بود نه کاری هست و نه پولی و نه هیچی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه تهران حنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از این قبیل کلاهبرداریها زیاد انجام میشه خیلی مراقب باشید. یک موردش که روزنامه ها گزارش کرده بودند یک بنده خدای ایرانی که یک شرکتی براش جاب آفر گرفته بود و اومده بود کانادا و بعد دیده بود نه کاری هست و نه پولی و نه هیچی.
    ممنوم که پاسخ دادید . نه خودشون میگن این جاب آفر سوری هست و فقط برای گرفتن ویزای دوساله این کار رو میکنن . میگن بعد از ورود باید کار پیدا کنی تا بیمه رو رد کنی . درصورتی که کار پیدا کنی و بعد از اتمام دو سال ، یک سال دیگه تمدید کنی یعنی بعد از سه سال میتونی درخواست اقامت بدی . بنظرتون شدنیه؟

ApplyAbroad Superstar

ممنوم که پاسخ دادید . نه خودشون میگن این جاب آفر سوری هست و فقط برای گرفتن ویزای دوساله این کار رو میکنن . میگن بعد از ورود باید کار پیدا کنی تا بیمه رو رد کنی . درصورتی که کار پیدا کنی و بعد از اتمام دو سال ، یک سال دیگه تمدید کنی یعنی بعد از سه سال میتونی درخواست اقامت بدی . بنظرتون شدنیه؟
    تا اونجا که من می دونم جاب آفر مختص همون محل کاره و نمی تونید جای دیگه کار کنید. چه کاسبی هائی در جریانه. یکی از دوستان خود بنده که ایران شرکت مهندسی مشاور داره و کانادا زندگی می کنه تازگی رفته تهران یک دفتر مشاوره مهاجرتی برای کانادا باز کرده و با مشاورای اینجا همکاری - مشتری یابی - می کنه. می گه خیلی از انتظار برای تسویه صورت وضعیت پروژه ها شرکتش بهتره!!
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نخیر این کار غیر قانونی هست و همانطور که دوستمان فرمودند با ویزای کار غیر اوپن فقط برای همان کارفرما میتوانید کار کنید نه جای دیگر. اقامت (یا همون مهاجرت) اصولا ارتباطی به مدت زمانی که شما در کانادا هستید نداره و کلا پروسه اش متفاوت است.