صفحه 39 از 67 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

سلام .طفا 1 نفر درباره مراحل دقیق و مرحله به مرحله پیشنهاد کاری یه توضیحاتی بده ممنون میشم .
    من پیشنهادی از تورنتو دارم که کارفرمام اعلام آمادگی و همکاری کامل کرده . (شرایط فعلی من شامل اکسپرس اینتری نمیشه )

لطفا ممنون میشم اگر اطلاعات صحیح دارید با لینک مرجع به اشتراک بزارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط astarali نمایش پست ها
    سلام .طفا 1 نفر درباره مراحل دقیق و مرحله به مرحله پیشنهاد کاری یه توضیحاتی بده ممنون میشم .
    من پیشنهادی از تورنتو دارم که کارفرمام اعلام آمادگی و همکاری کامل کرده . (شرایط فعلی من شامل اکسپرس اینتری نمیشه )

لطفا ممنون میشم اگر اطلاعات صحیح دارید با لینک مرجع به اشتراک بزارید.
    اگر کارفرما می‌دونه که شما در کانادا اقامت ندارید و با این حال به شما پیشنهاد کار دادن باید مدیر شما که صلاحیت شما رو تایید کرده درخواست بده به منابع انسانی شرکت تا برای شما تشکیل پرونده ویزای کار یا اقامت دایم بدن و وکیل بگیرن و شما مدارک خودتون رو براشون ارسال کنید و شرکت مدارک مبنی بر اینکه نیروی کار مورد نظرشون در کانادا یافت نمیشه رو بهمراه پرونده شما برای دولت ارسال کنند تا اگر دولت موافقت کنه براتون ویزا صادر بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر کارفرما می‌دونه که شما در کانادا اقامت ندارید و با این حال به شما پیشنهاد کار دادن باید مدیر شما که صلاحیت شما رو تایید کرده درخواست بده به منابع انسانی شرکت تا برای شما تشکیل پرونده ویزای کار یا اقامت دایم بدن و وکیل بگیرن و شما مدارک خودتون رو براشون ارسال کنید و شرکت مدارک مبنی بر اینکه نیروی کار مورد نظرشون در کانادا یافت نمیشه رو بهمراه پرونده شما برای دولت ارسال کنند تا اگر دولت موافقت کنه براتون ویزا صادر بشه
    سلتم پس عملا غیر ممکنه چون برای هر کاری به هر حال چند نفری هم اپلای میکنند
    راه دیگری هم نداره؟

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط amoja نمایش پست ها
    سلتم پس عملا غیر ممکنه چون برای هر کاری به هر حال چند نفری هم اپلای میکنند
    راه دیگری هم نداره؟
    نه لزوما. در بعضی از مشاغل اینجا با کمبود نیروی انسانی مواجه هستن. اما همونطور که دوستمون گفتن گرفتن آفر مخصوصا برای کسایی که داخل کانادا نیستند سخت تره.
    PR : NOV 2013

Junior Member Romero آواتار ها

[QUOTE=amoja;2540208]سلتم پس عملا غیر ممکنه چون برای هر کاری به هر حال چند نفری هم اپلای میکنند
    راه دیگری هم نداره؟[/QUOداره وقتی شرکت دنبال شخص خاصی هست اپلای کردن دیگران مهم نیست، اتفاقا شرکت مدارک اپلای کردن دیگران رو به اداره مهاجرت ارایه میکنه تا ثابت شراط دیگران مناسب نیست،بعلت هزینه هایی که اینکار برای کارفرما داره و.مدت زمانی که این پروسه طول میکشه اینکار از ایران تقریبا غیر ممکنه، شرکتهای کانادایی در ایران بیزینس فعال ندارند و شرکتهای کاریابی هم عملا بی خاصیت هستند و کسانی هم که در ایران ادعا میکنند که به شما پیشنهاد شغلی از کانادا می‌دهند در ازای پول یقینا کلاهبردار هستند
    ویرایش توسط alikanosala : June 10th, 2018 در ساعت 06:16 AM

Junior Member

با سلام
    طبقه بررسی هایی که بنده انجام دادم گرفتن Job Offer از ایران برای کانادا و آمریکا کار بسیار مشکل و تقریبا نشدنی هست !
    البته یکسری اروپایی ها هستن تمایل دارن ولی اونقدر براشون ریسک و هزینه داره که تقریبا ایرانی ها رو تحویل نمیگیرن مگر متخصص خاص و حرفه ای باشی ...
    دلیل اصلی هم مسایل مربوط به جریانات سیاسی و تحریم های موجود (مشکلات مالی ایرانی ها و پروسه ویزا) هستش و ذهنیت های بدی شکل گرفته
    نکته : ولی اگر شما یک متخصص رده بالا و یک نابغه یا خالق جریان , متدولوژی و تکنیک خاص یا ابزار مهم مثلا در حوزه کامپیوتر یا پزشکی , صنعت و غیره هستید خواهید دید که سریعا یا خودشون با شما از طریق Linkedin یا ایمیل و ... ارتباط میگیرن یا سریعا به روزمه ارسال شده شما پاسخ مثبت میدن !!!
    در جریان باشید نیروی کار آسیای شرقی , هندی و ... در الویت هستن و از نظر زبان انگلیسی و تخصص های فنی خیلی جلوتر از ما می باشند.
    مثلا در حوزه نرم افزار برنامه نویسان ترکیه ای و هندی هم از نظر فنی از ایرانی ها خیلی جلوترن و هم تسلط خوبی به انگلیسی دارن یا بهتر بگم بخاطر اوضاع سیاسی مشکل در ویزا یا اخلال در پروسه بررسی پرونده مهاجرتی ندارن ....
    موفق باشید
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

پیش فرض پاسخ : ویزای کار

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    به نظر من تنها چیزهایی که برای ویزای کار مهم هست اعتبار شرکت اونور، سوابق اون شرکت در جذب ایرانیها در گذشته، ساپورت شرکت در اونور از شما (از نظر مالی و یاد دادن زبان و حل مشکل زبان و ...) هستش. من شوهر خواهرم به همراه چند تا از دوستاش برای ویزای کار کانادا اپلای کردن و نه مصاحبه شدن و نه کسی ازشون مدرک زبان و مدارک مالی خواست و همشون هم ویزا رو گرفتن. این قضیه مال کمتر از 1 ماه پیش هست و الان همشون کانادا هستن. ضمن اینکه این مهم هست شما متاهل باشین و اینکه بخواین خانوادتون رو هم ببرین یا نه. چیزی که اینجا به نظر من مهم بود اعتبار شرکت کانادایی و سابقه خوبش در جذب ایرانیها بود.
    دوست عزیز میشه بگید از کجا بایذ اقذام کنیم همون سفارت من تاطه پیگیر شدم و نمیدونم کجا برم و برای درخواست ویزای کار چیکار کنم

پیش فرض پاسخ : ویزای کار

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahooraaaaa نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بگید از کجا بایذ اقذام کنیم همون سفارت من تاطه پیگیر شدم و نمیدونم کجا برم و برای درخواست ویزای کار چیکار کنم
    مرحله اول به سفارت مربوط نمیشه، باید قبل از هرچیز یک شرکت کانادایی پیدا کنید که به تخصص شما احتیاج داشته باشه و نتوانسته باشه کسی رو در کانادا با تخصص شما پیدا کنه و حاضر باشه برای استخدام شما هزینه کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من افر پست داک دارم از کانادا و چندتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید
    ۱- معمولن پروسه ویزا گرفتن چقدر طول میکشه؟ چون من باید به محل کارم دو ماه زودتر خبر بدم که می‌خوام استعفا بدم. من از مالزی می‌خوام اپلای کنم برا ویزا و مالزی هم زندگی میکنم
    ۲- امکانش هست ویزا ریجکت بشه؟ موردی بوده قبلن؟
    ۳- ویزای همراه برای همسرم به راحتی میدن؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

سوال دارم در مورد مدرک

با سلام‌ خدمت دوستان عزیز
    بعضی شرکت ها هستند که مدرک میدن مثل مدرک میدیرت عالی کسب و کار که میگن مورد تایید کانادا هستش
    خواستم ببینم کسی از دوستان میدونه واقعا با این مدارکم میشه کانادا کار پیدا کرد یا خیر ؟