صفحه 56 از 67 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

نقل قول نوشته اصلی توسط meghdad73 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال
    تو سایت رسمی مهاجرت به کانادا و قوانین مربوطه خوندم که نوشته بود برای اخذ pgwp نباید تحصیل به زبان فرانسه و انگلیسی زبان دوم شما باشه.
    این یعنی چی؟ یعنی ما ایرانی ها نمیتونیم؟
    اینم منبعش
    You aren’t eligible for a PGWP if you

• studied English or French as a second language

https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html

خیر، منظوراینه که دوره های آموزش زبان (ESL) جزو دوره های تحصیلی که برای آن PGWP داده میشود نیستند. مثلا اگر شما در کانادا یکسال کلاس زبان بروید نمیتوانید بر اساس آن درخواست ویزای کار کنید حتی اگر این کلاس زبان توسط یک دانشگاه برگزار شده باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بله جز چک لیست مدارک هست
    سلام دوستان،
    آیا میدونید چه مدت توی یه کشور باید مونده باشید که اون کشور مشمول پلیس چک بشه؟ من شش سال انگلستان بودم، دو ماه و نیم ترکیه و دو ماه توی ایران. در این صورت من باید از همه اینها پلیس چک بگیرم؟ و اینکه آیا مطمئنید برای ورک پرمیت از ما درخواست پلیس چک میکنن؟ سپاس

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد شهرسازی دارم و به نرم افزار gis مسلط ام و در خواندن برای آیلتس
    از بین دوستان کسی هست با شرایط مشابه من تونسته باشه تو کانادا کار پیدا کنه؟
    میشه چندتا سایت بهم معرفی کنید تا ببنم در رابطه با تخصص من زمینه کاری وجود داره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط guillaumme نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آیا میدونید چه مدت توی یه کشور باید مونده باشید که اون کشور مشمول پلیس چک بشه؟ من شش سال انگلستان بودم، دو ماه و نیم ترکیه و دو ماه توی ایران. در این صورت من باید از همه اینها پلیس چک بگیرم؟ و اینکه آیا مطمئنید برای ورک پرمیت از ما درخواست پلیس چک میکنن؟ سپاس
    سوال اول شش ماه
    سوال دوم بله قطعا

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد شهرسازی دارم و به نرم افزار gis مسلط ام و در خواندن برای آیلتس
    از بین دوستان کسی هست با شرایط مشابه من تونسته باشه تو کانادا کار پیدا کنه؟
    میشه چندتا سایت بهم معرفی کنید تا ببنم در رابطه با تخصص من زمینه کاری وجود داره یا نه؟

برای هر تخصصی در کانادا کار پیدا میشه ،برای کسب اطلاع میتونید این لینک رو ببینید،البته پیدا کردن شغل به عوامل
    خیلی زیادی بستگی داره و بهتر است شما سوالاتتون رو در قسمت کار برای تازه واردان در کانادا بپرسید تا پاسخ بهتری دریافت کنید.https://canadiangis.com/employment.php

Junior Member

سلام
    اعتبار ویزای کار، به اندازه اعتبار دعوتنامه است؟ مثلاً اگر قرارداد، یکساله باشد، ویزای یکساله صادر میشود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    سلام
    اعتبار ویزای کار، به اندازه اعتبار دعوتنامه است؟ مثلاً اگر قرارداد، یکساله باشد، ویزای یکساله صادر میشود؟
    منظورتون از دعوتنامه نمی‌دونم چی هست ولی اعتبار ویزای کار به نوع و شرایط ویزا بستگی داره مثلا کسی که با جاب آفر معتبر ویزای کار میگیره اعتبار ویزای کار برابر اعتبار جاب آفر هست.

Junior Member

سلام. وقت بخیر. دوستان اگر کسی بتونه جاب آفر بگیره و بعد از اون هم ویزای ورک پرمیت بگیره. میتونه همسرش رو هم ببره؟ (میدونم که باید با هم درخواست بدند) ولی آیا همسر باید برای کاری جدا آفر داشته باشه یا اینکه میتونه بیاد بعدا دنبال کار بگرده؟ و بعد اینکه پرمیتش اپن هست یا نه؟ و بعد اینکه میتونه استادی پرمیت هم بگیره یا نه؟

ممنون پیشاپیش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    منظورتون از دعوتنامه نمی‌دونم چی هست ولی اعتبار ویزای کار به نوع و شرایط ویزا بستگی داره مثلا کسی که با جاب آفر معتبر ویزای کار میگیره اعتبار ویزای کار برابر اعتبار جاب آفر هست.
    ممنون بابت پاسخگویی شما.
    منظورم این هست که کسی که ویزای توریستی میگیره، ویزاش معمولاً تا زمان اعتبار پاسپورتش اعتبار داره. حالا اگر ویزا، از نوع ویزای کار باشه، اینجوری نیست؟ یعنی اگر جاب آفر برای یکسال باشه، ویزا با اعتبار یکساله صادر میشه؟؟ یا اون هم مثل ویزای توریستی، تا زمان اعتبار پاسپورت است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگویی شما.
    منظورم این هست که کسی که ویزای توریستی میگیره، ویزاش معمولاً تا زمان اعتبار پاسپورتش اعتبار داره. حالا اگر ویزا، از نوع ویزای کار باشه، اینجوری نیست؟ یعنی اگر جاب آفر برای یکسال باشه، ویزا با اعتبار یکساله صادر میشه؟؟ یا اون هم مثل ویزای توریستی، تا زمان اعتبار پاسپورت است؟
    ویزای توریستی کانادا پنج ساله هست و تصادفا پاسپورت ایرانی پنج سال اعتبار داره ولی اعتبار پاسپورت بسیاری از کشورهای دنیا مطابق قانون خودشون ده ساله هست و اونها هم همچنان ویزای توریستی پنج ساله دریافت می‌کنند. تاریخ اعتبار ویزا توریستی یا کاری در اصل به نوع ویزا بستگی داره ، اعتبار پاسپورت صرفا یک محدودیت اضافه تر هست.بنابراین یک ویزای کاری یک ساله ، یک ساله صادر می‌شود حتی اگر پاسپورت یک نفر پنج سال یا ده سال اعتبار داشته باشد.