صفحه 6 از 67 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 666

موضوع: ویزای کار - مباحث مربوط به پیشنهاد شغلی (Job offer)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Sistan & Baluchestan

پیش فرض پاسخ : ویزای کار

سلام دوستان یکی از استادای کانادا برا این که بتونم زودتر برم کانادا پیشنهاد داده تا به صورت research training برم
    به نظرتون سstudy permit اپلای کنم یا work permit
    استادم اصرار داره زود برم
    ممنون از نظرتون

پیش فرض پاسخ : Job Offer مورد تایید HRSDC برای مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز FSW

عوتنامه شغلی برای مهاجرت Arranged Employment Offer نوعی دعوتنامه رسمی است که به شرح زیر صادر می شود.
    • یک شرکت معتبر کانادایی (فعال باشد، حداقل دو کارمند تمام وقت داشته باشد و پاره ای شرایط دیگر) دعوتنامه ای به این مضمون صادر می کند که فرد مهاجر پس از ورود به کانادا به عنوان یک کارمند تمام وقت در شرکت مشغول به کار خواهد شد.
    • سازمان کار و منابع انسانی کانادا HRSDC دعوتنامه و مدارک را از شرکت دریافت و آنها را تایید می کند. این سازمان برای تایید مدارک قوانین خود را دارد. برای مثال هر شغلی مورد تایید این سازمان قرار نمی گیرد (تنها شغل های مدیریتی و کارشناسی مورد تایید قرار می گیرند).
    • می توان مدارک را به اداره مهاجرت تحویل داد (همراه با سایر مدارک، موقعی که آنها را به سفارت می فرستید).

برای کسب آخرین اطلاعات در خصوص دعوتنامه شغلی برای مهاجرت به سایت CIC مراجعه فرمایید [لینک].
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member adyani آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

سلام
    میشه راهنمایی کنید پروسه گرفتن job offer به چه صورته؟
    اگه آشنایی رو در کبک داشته باشیم که اونجا شرکت یا فروشگاهی داشته باشه و راضی باشه برای ارسال job offer به ما پروسه اش چجوریه برای اون؟
    یعنی صاحب اون کار در کبک چه کارهایی باید انجام بده که job offer به دسته ما برسه... میپرسم چون خود صاحب کار هم نمیدونه به چه صورته؟
    آیا امکان پذیره یا خیر؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط adyani نمایش پست ها
    سلام
    میشه راهنمایی کنید پروسه گرفتن job offer به چه صورته؟
    اگه آشنایی رو در کبک داشته باشیم که اونجا شرکت یا فروشگاهی داشته باشه و راضی باشه برای ارسال job offer به ما پروسه اش چجوریه برای اون؟
    یعنی صاحب اون کار در کبک چه کارهایی باید انجام بده که job offer به دسته ما برسه... میپرسم چون خود صاحب کار هم نمیدونه به چه صورته؟
    آیا امکان پذیره یا خیر؟
    سلام به دوستان عزیز
    مراحل job offer اینه:
    اشنای شما می ره وزارت کار و مهاجرت کانادا و احتمالا همراه با یه طرح توجیهی درخواست نیروی کار متخصص میده اونم از نوع خارجی
    وقتی وزارت مربوطه تایید کرد حالا آشنای شما میگه من یه فردی رو میشناسم در ایران هست و نیروی متخصص هست و میخوام از اون استفاده کنم
    درخواست خودش رو میده وزارت خارجه کانادا و job offer شما رسمی میشه و برای شما و یا سفارت کانادا در سوریه ارسال میکنه
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    مراحل job offer اینه:
    اشنای شما می ره وزارت کار و مهاجرت کانادا و احتمالا همراه با یه طرح توجیهی درخواست نیروی کار متخصص میده اونم از نوع خارجی
    وقتی وزارت مربوطه تایید کرد حالا آشنای شما میگه من یه فردی رو میشناسم در ایران هست و نیروی متخصص هست و میخوام از اون استفاده کنم
    درخواست خودش رو میده وزارت خارجه کانادا و job offer شما رسمی میشه و برای شما و یا سفارت کانادا در سوریه ارسال میکنه
    موفق باشید
    مرسی سامان جان
    میشه یه توضیح کوچیک هم راجع به طرح توجیهی درخواست نیروی کار متخصص بدی؟
    ببینم میتونم خودم تهیش کنم براش بفرستم؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط adyani نمایش پست ها
    مرسی سامان جان
    میشه یه توضیح کوچیک هم راجع به طرح توجیهی درخواست نیروی کار متخصص بدی؟
    ببینم میتونم خودم تهیش کنم براش بفرستم؟
    یه طرح توجیهی که قانع کنه وزارت کارو مهاجرت کانادا رو که ایشون میخواد از نیروی متخصص خارجی و البته متخصصی مثل شما استفاده کنه که البته کار سختی نیست و میتونه بگه که مثلا یه پروژه جدید میخوام شروع کنم و درجهت ارتقا سطح کاری پرسنل خودم هست و یا می خوام به واسطه اون از دولت کانادا یه پروژه در آینده بگیرم یا هر چیز دیگه ای.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    یه طرح توجیهی که قانع کنه وزارت کارو مهاجرت کانادا رو که ایشون میخواد از نیروی متخصص خارجی و البته متخصصی مثل شما استفاده کنه که البته کار سختی نیست و میتونه بگه که مثلا یه پروژه جدید میخوام شروع کنم و درجهت ارتقا سطح کاری پرسنل خودم هست و یا می خوام به واسطه اون از دولت کانادا یه پروژه در آینده بگیرم یا هر چیز دیگه ای.
    نمی دونم تو کبک یا کانادا چطوریه ولی بطور مثال در آمریکا کارفرما باید بتونه اداره مهاجرت رو قانع کنه که احتمال پیدا کردن یه همچین تخصصی امکان پذیر نیست یا سخته وگرنه فکر نمی کنم به این راحتی ها باشه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

پیش فرض پاسخ : Job Offer مورد تایید HRSDC برای مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز FSW

دوستان
    سلام.ایا شما میدونید RESEARCH ASSISTANT برای من که بزشک هسم JOB OFFER محسوب میشه یا نه؟جه شغل هایی میشه؟
    ویرایش توسط مسافرکانادا : February 4th, 2011 در ساعت 11:03 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار - مباحث مربوط به job offer

با سلام خدمت دوستان

من و همسرم حدود 10 سال هست كه در زمينه مديريت تبليغات، بازاريابي و برنامه نويسي فعاليت مي كنيم، يكي از دوستان كه چندين سال هست كه در كانادا شركت كامپيوتري داره و ما چند تا پروژه براش انجام داديم حاضر شده براي ما Job Offer بده، فقط 3 تا سوال دارم. ( البته ما الان 8ماه است كه يك شركت تبليغاتي در كانادا ثبت كرديم كه 51 درصد سهام به نام يك كانادايي و 49 درصد به نام ما دو نفر مي باشد)
    1- آيا هر دو مي تونيم همزمان اقدام كنيم ؟
    2- اون شخص اصلا نمي دونه چطوري job offer بگيره و به من ايميل زده كه متن درخواست job offer براش بفرستم، آيا همچين چيزي هست ؟
    3- آيا اين پروسه براي اون شركت هزينه داره ؟
    ویرایش توسط plusmonde : February 23rd, 2011 در ساعت 11:19 AM

ظ
    نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    • سازمان کار و منابع انسانی کانادا HRSDC دعوتنامه و مدارک را از شرکت دریافت و آنها را تایید می کند. این سازمان برای تایید مدارک قوانین خود را دارد. برای مثال هر شغلی مورد تایید این سازمان قرار نمی گیرد (تنها شغل های مدیریتی و کارشناسی مورد تایید قرار می گیرند).

برای کسب آخرین اطلاعات در خصوص دعوتنامه شغلی برای مهاجرت به سایت CIC مراجعه فرمایید [لینک].
    ممنون از پاسختون
    ممکنه بفرمایید آیا رشته زیر مورد تایید HRSDC میباشد یا خیر؟
    Retail Trade Supervisors
    (NOC 6211-B)
    http://www.workingincanada.gc.ca/rep...plete&keyword=
    از کجا مشخص میشه که یک رشته مدیریتی یا کارشناسی هست از دید اونها؟ و یا چه رشته هایی مورد تایید این سازمان برای job offer هست؟