صفحه 63 از 109 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1084

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلا م من هم این شرط رو دیدم ایا واقعا با داشتن سابقه ریسرچ عالی در دوره لیسانس میشه پذیرش گرفت با فاند درصورت معدل زیر 3 طبق گفته خود سایت
    ایا دانشگده مهندسی کامپیوتر هم فاند میده
    کسی تا حالا فاند گرفته استادای این دانشگاه بیشتر با تلفن جواب میدن یا ایمیل ایا امیدی هست با معدل در حد مینیمم این دانشگاه با سابقه ریسرچ خوب پذیرش با فاند گرفت
    در کانادا بیشتر به معدل و نمره زبان هنگام پذیرش توجه می کنند و کمتر به سوابق ریسرچ شما.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    کل مدارک رو ترجمه میکنید و مهر وزارت امور خارجه و دادگستری میزنید و در پاکت دانشگاه قرار میدهید. به صورت مهر شده. خودتان ارسال می کنید اما فرستنده را دانشگاه معرفی می کنید.
    ممنون از جوابتون
    فقط یه مشکلی که هست اینه که 2 تا مدرک باید ارسال کنم. یکی واسه ی کارشناسیم و یکی واسه ی کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد از یه کشور خارجی گرفتم که الان دیگه از اینجا دسترسی لازم رو بهش ندارم. پیشنهادی واسه ی این قضیه دارین؟

Junior Member arash00 آواتار ها

سلام. ددلاین های این دانشگاه برای Phd - fall 2015 کجا نوشته؟ هر چی میگردم به اعداد نامربوط برمیخورم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام دوستان
    برای ارشد برق حتما فول فاند می خوام اپلای کنم. دانشگاه علمی کاربردی کاردانی با معدل 19.33 و لیسانس با معدل 18.95 بودم و توصیه نامه ها و کارآموزی های خیلی خوبی دارم. یک استاد کاردانیمم اونجا دکترا خونده و همین الات وضعیتش advisor professor هست(یعنی چی؟). میتونم ازش توصیه نامه خوب بگیرم. میشه امیدوار به فول فاند باشم؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

سلام به همه دوستان
    یه سوالی در مورد اپلای کردن به دانشگاه کلگری داشتم. تو فیلد من سه چهارتا استاد اونجا مشغول هستن که هیچ کدوم جواب ایمیل نمیدن به جز یه استاد ایرانی.... که اونم بهم گفت تا مارچ صب کنم و برای ترم ژانویه پوزیشن داره. ولی مشکل اینه که اگه بخام تا اون موقع صب کنم ددلاین ترم سپتامبر رو از دست می دم و باید برای ترم ژانویه اقدام کنم. می خاستم بدونم این کار شانسمو برای پذیرش گرفتن کم نمیکنه ؟ بهتر نیست برای سپتامبر اقدام کنم و رو استادای دیگه ( که در حال حاضر جواب نمیدن ) حساب کنم ؟

سلام دوستای خوبم
    یه نگرانی بزرگ دارم، ممنون میشم شرایط من رو برای پذیرش فاند دکترا در دپارتمان مکانیک و یا مهندسی شیمی بگین:
    معدل لیسانس:13/5
    معدل فوق: 15/4
    مقاله: کنفرانس داخلی:2 کنفرانس بین اللملی:3 مقالات آی اس آی تحت چاپ:6
    سابقه کار مرتبط: 2 سال کار در آزمایشگاه زیر نظر استاد، 1 سال سابقه کار به عنوان مدیر تولید در شرکت دانش بنیان
    تافل: 1 ماه دیگه امتحان دارم ولی تافل سمپل: 103
    جی آر ای: 2 ماه دیگه امتحان دارم
    تز من نانوکامپوزیت بوده و تمام سوابق کاریم هم نانو کامپوزیت. حالا یه استادی پوزیشن داره و من میخوام براش اقدام کنم. به نظر شما سابقه کاری بسیار مرتبطم میتونه معدل رو پوشش بده (مینیمم معدل لازم رو دارم:معدل دو سال آخر تقریبا 3.14)
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology Telecommunications - Cryptology

دوستان سلام. برای مدارک application توی این دانشگاه نمی دونم چی باید پر کنم:

۱. من که تو ایران درس خوندم Honours واسم معنی داره؟
    ۱. این Scholarship واسه یه دانشجوی ایرانی که تازه داره اپلی میکنه مطرح هست؟
    ۲. اگر تنها کاری مرتبطی که کردم TA بودن بوده باید تو بخش تجربه کاری بنویسم؟ یا نه؟

متن اپلیکیشن فرم مرتبط:

List below any academic awards, achievements, honours or other distinctions you have received.
    List your previous experience (e.g. employment) you have had directly related to Computer Science.
    List any scholarships you have been awarded or have applied for to support your graduate program. Indicate the dollar amount and duration of the support, and when it is to start.

Junior Member

سلام. ددلاین های این دانشگاه برای graduate - winter کجا نوشته؟ هر چی میگردم به اعداد نامربوط برمیخورم.

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوست خوبم zini_zinparast با توجه به اطلاعاتی که شما دارید ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید من با مقداری مطالعه به این نتیجه رسیدم که کلگری جای مناسبی برای اقامت من هست .میخواستم ببینم من لیسانس نرم افزار با معدل 12/51 آیا میتونم بدون فاند اپلای کنم یا نه؟ البته 3 سال سابقه کار و مقاله در دست انجام دارم . البته تمامی این کار ها بعد از گرفتن مدرک زبان هست. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید از کجا شروع کنم . با تشکر از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedhot نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوست خوبم zini_zinparast با توجه به اطلاعاتی که شما دارید ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید من با مقداری مطالعه به این نتیجه رسیدم که کلگری جای مناسبی برای اقامت من هست .میخواستم ببینم من لیسانس نرم افزار با معدل 12/51 آیا میتونم بدون فاند اپلای کنم یا نه؟ البته 3 سال سابقه کار و مقاله در دست انجام دارم . البته تمامی این کار ها بعد از گرفتن مدرک زبان هست. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید از کجا شروع کنم . با تشکر از راهنماییتون
    حداقل معدلتون در لیسانس باید 15 باشد تا بتونید برای فوق لیسانس فاند بگیرید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true