صفحه 109 از 109 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,084 , از مجموع 1084

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، شما مگه در پایه 11 مدرک دیپلم نمیگیرید؟ اگر اینطور هست(همینطور که قبلا ما سوم دبیرستان معادل سال 11 دیپلم میگرفتیم) آخرین مدرک رو بزنید دیپلم دبیرستان رشته فلان. و در مورد تاریخ باید تاریخ شروع و پایان تحصیل رو در هر دبیرستانی که تا حالا درس خوندید بنویسید و تاریخ آینده رو نباید بنویسید، به همین علت من فکر میکنم شما باید سایت رو مطالعه بیشتری بکنید و ببینید سرایط اپلای برای کسی که سال آخر هست به چه صورت هست و اگر این اطلاعات وجود نداشت باید ایمیل بزنید و بپرسید.
    ویرایش: البته که پایه 12م شما currently completing حساب میشه و اگر دیپلم رو در پایه 12 میگیرید باید همون دیپلم رو بزنید در حالت currently completing.
    این چیزی بود که به ذهن من رسید امیدوارم کمک کننده باشه.
    سلام
    خیلی خیلی ممنون از پاسخگوییتون
    با نظام اموزشی 6-3-3 (نظام جدید) من پس از پایان سال 12ام دیپلم میگیرم و الان با کارنامه 11ام میخواهم اپلای کنم
    همونجور که گفتید در تاریخ شروع، تاریخ شروع به تحصیلم در دبیرستان مورد نظر رو نوشتم وای هنوز به پایان نرسیده پس در تاریخ پایان اگر نمیتونمم اینده رو بنویسم چی باید بنویسم؟
    و اینکه وقتی داشتم ادمیشن رو پر میکردم در قسمتی پرسیده بود "پایه ای که گذراندین یا درحال گذراندن ان هستید" که من نوشتم 12 ام منتها در انتها و در قسمت review تنها نوشته بود highest level achieved و برای پاسخ گفته بود 12ام که همونجور که گفتم من ندارم ای مدرکو
    در سایت هم چک کردم در این خصوص راهنمایی ای داده نشده بود

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

شما همیشه و در مورد هر دانشگاهی، بهترین، کامل ترین و به روزترین پاسخ و اطلاعات رو از خود دانشگاه میتونید بگیرید، من فکر میکنم چون درصد اپلیکنت های کارشناسی در این سایت به نسبت کمتر هست، اطلاعات هم کمتر هست، البته بعضی از بچه ها ممکنه دیر به دیر آنلاین بشن و شاید در روزهای آینده پاسخ بهتری بگیرید اما در حال حاضر به نظر من بهترین کار مکاتبه با خود دانشگاست.موفق باشید.
    ویرایش:یه چیز دیگه در مورد تاریخ پایان، اگر نوشته باشه تاریخ پایان که مسلما شما هنوز تموم نکردید که بدونید، اما شاید همین تاریخ پایان توضیحی براش وجود داشته باشه که مثلا در صورتی که هنوز تموم نکردید تاریخ مورد انتظار رو وارد کنید که در این صورت باید پرش کنید.ممکنه هم گزینه جدا برای تاریخ مورد انتظار داشته باشه.که به نظر من باید همون مورد اول باشه و جایی توضیح داده باشه.
    در صورتی که اشتباه میکنم دوستان لطفا اصلاح بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط heydarbozorg نمایش پست ها
    سلام
    خیلی خیلی ممنون از پاسخگوییتون
    با نظام اموزشی 6-3-3 (نظام جدید) من پس از پایان سال 12ام دیپلم میگیرم و الان با کارنامه 11ام میخواهم اپلای کنم
    همونجور که گفتید در تاریخ شروع، تاریخ شروع به تحصیلم در دبیرستان مورد نظر رو نوشتم وای هنوز به پایان نرسیده پس در تاریخ پایان اگر نمیتونمم اینده رو بنویسم چی باید بنویسم؟
    و اینکه وقتی داشتم ادمیشن رو پر میکردم در قسمتی پرسیده بود "پایه ای که گذراندین یا درحال گذراندن ان هستید" که من نوشتم 12 ام منتها در انتها و در قسمت review تنها نوشته بود highest level achieved و برای پاسخ گفته بود 12ام که همونجور که گفتم من ندارم ای مدرکو
    در سایت هم چک کردم در این خصوص راهنمایی ای داده نشده بود
    96 nine or six

Junior Member

سلام دوستان.من لیسانسم مهندسی صنایع بوده با معدل ۱۶.آیلتسم تقریبا ۷-۷.۵ و میخوام آزمون gre هم بدم. ارشدم هم مدیریت IT دانشگاه علامه طباطبایی بودم با معدل ۱۸(و اینکه نمیدونم اعلام کنم یا نه)
    سوالم این هست که الان میخوام برای ارشد مدیریت دانشگاه کلگری(سلف فاند) اقدام کنم.چقدر شانس پذیرش دارم؟

سلام، ارادت
    آیا عزیزی قرار هست آخر سال 2023 یا اول 2024 دانشجوی دانشگاه کلگری بشه؟
    ممنون