صفحه 108 از 109 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1084

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این متنی که پست کردید میگه معدل دو سال آخر لیسانس.
    براشون میل زدم این رو فرستادن واسم
    Applicants to the PhD degree program are required to hold a MSc degree in which they achieved a minimum GPA of at least 3.5 on a 4.0 scale (last two years/20 half course equivalents). Our Department does not admit holders of baccalaureate or MEng degrees directly to our PhD degree program.
    فکر کنم اونی که تو سایتشون نوشته اشتباه باشه !

نقل قول نوشته اصلی توسط mirha نمایش پست ها
    براشون میل زدم این رو فرستادن واسم
    Applicants to the PhD degree program are required to hold a MSc degree in which they achieved a minimum GPA of at least 3.5 on a 4.0 scale (last two years/20 half course equivalents). Our Department does not admit holders of baccalaureate or MEng degrees directly to our PhD degree program.
    فکر کنم اونی که تو سایتشون نوشته اشتباه باشه !
    اشتباه نیست. شما اگر برای فوق بخواین اقدام کنید دو سال آخر می شه معادل ۴ ترم اخر لیسانستون. ولی برای دکترا دو سال اخر می شه معدل کل چون فوق کلا دو سال هست خودش. البته قبول دارم قسمتی که نوشته undergraduate degree باعث گمراهی می شه

دوستان نتایج زبان از طرف مرکز برگزاری باید ایمیل بشه یا پست بشه؟! یا بعد از پذیرش باید بش?!

خیلی اکانتش گنگ گفته.

جزو مدارکیه که باید برای بررسی فایلتون باشه حتما. معمولا الکترونیکی می فرستن مرکزتون. اگه آیلتس دارین در خواست additional TRF بدین. تافل رو که دانشگاها کد دارن

Junior Member

سلام

من لیسانس عمران دارم با معدل 13.90 از دانشگاه تبریز
    ارشد سازه دارم میخونم تو استانبول ، درس ها رو تموم کردم با معدل 3.96 از 4.00 و کل دوره تحصیلم(آموزش و آزمون) کاملا به زبان انگلیسی بود و پایان نامه ام هم انگلیسی خواهد بود.
    آیلتس هم بدم راحت 6.5 یا 7 میارم

دانشکده عمران کلگری یه مقطع ارشد داره به اسم M.Eng و کاملا کورس بیس هست و سوپروایزر نمخواد و فاند هم نمیدن و شهریه اش رو باید بدم !

با توجه به همه شرایط بالا ، چقدر شانس میبینید که پذیرش بدن بهم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mirnikolas نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس عمران دارم با معدل 13.90 از دانشگاه تبریز
    ارشد سازه دارم میخونم تو استانبول ، درس ها رو تموم کردم با معدل 3.96 از 4.00 و کل دوره تحصیلم(آموزش و آزمون) کاملا به زبان انگلیسی بود و پایان نامه ام هم انگلیسی خواهد بود.
    آیلتس هم بدم راحت 6.5 یا 7 میارم

دانشکده عمران کلگری یه مقطع ارشد داره به اسم M.Eng و کاملا کورس بیس هست و سوپروایزر نمخواد و فاند هم نمیدن و شهریه اش رو باید بدم !

با توجه به همه شرایط بالا ، چقدر شانس میبینید که پذیرش بدن بهم ؟
    برای کورس بیس اگر توان مالی تامین هزینه ها را دارید شانس دارید.
    مینیمم معدل را چک کنید برخی دانشگاهها برای مستر؛ معدل لیسانس را ملاک قرار میدهند و برخی معدل دوسال آخر تحصیل آخرین مقطع قبلی .
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    برای کورس بیس اگر توان مالی تامین هزینه ها را دارید شانس دارید.
    مینیمم معدل را چک کنید برخی دانشگاهها برای مستر؛ معدل لیسانس را ملاک قرار میدهند و برخی معدل دوسال آخر تحصیل آخرین مقطع قبلی .
    به دپارتمان ایمیل زدم و معدل هام رو نوشتم و این طوری پرسیدم :

?AmI eligible to apply for the mentioned program and do I have a chance to be accepte

این جواب رو دادن :
    Based on the information you have provided, yes. Acceptance into the MSc (thesis-based) program would depend on the professors in your specialization area. Acceptance into the MEng (course-based) program would depend on the number of available spots in each of the offered specializations.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-نقشه برداری دانشگاه تهران

سلام دوستان کسی اطلاعی راجع به این اسکالرشیپی که کلگری برای لیسانس گذاشته داره؟ میخواستم ببینم چقد احتمال داره به ما اون اسکالرشیپو بدن؟

سلام
    من میخواستم که برای مقطع لیسانس در دانشگاه کلگری اقدام کنم و در حال حاظر 12ام هستم.
    وقتی که داشتم فروم رو برای اپلای کردن پر میکردم به قسمتی برخوردم که در خصوص دبیرستان هایی که در ان تحصیل کردم اطلاعاتی مثل تاریخ شروع و پایان تحصیل در ان دبیرستان و highest grade attained or currently completing
    من پایه 11ام و 12ام خود را در دبیرستانی گذراندم برای همین در قسمت که تاریخ شروع ، تاریخی که شروع به تحصیل در پایه یازدهم کردم رو نوشتم و در تاریخ پایان تاریخی که قرار هست پایه 12ام رو به پایان برسونم
    و برای بالاترین پایه ای که خوندم، نوشتم 12ام
    منتها در این حالت در اخر و قسمت review نوشته بود که highest level achieved من پایه 12ام دبیرستان هست درحالی که من تازه شروع کردم به تحصیل در این پایه و فکر میکنم در این حالت انتظار بره که مدرکی برای این پایه داشته باشم که ندارم
    الان باید چیکار بکنم؟ ایا اشتباه پر کردم فرم هارو؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما دوستان

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام دوست عزیز، شما مگه در پایه 11 مدرک دیپلم نمیگیرید؟ اگر اینطور هست(همینطور که قبلا ما سوم دبیرستان معادل سال 11 دیپلم میگرفتیم) آخرین مدرک رو بزنید دیپلم دبیرستان رشته فلان. و در مورد تاریخ باید تاریخ شروع و پایان تحصیل رو در هر دبیرستانی که تا حالا درس خوندید بنویسید و تاریخ آینده رو نباید بنویسید، به همین علت من فکر میکنم شما باید سایت رو مطالعه بیشتری بکنید و ببینید سرایط اپلای برای کسی که سال آخر هست به چه صورت هست و اگر این اطلاعات وجود نداشت باید ایمیل بزنید و بپرسید.
    ویرایش: البته که پایه 12م شما currently completing حساب میشه و اگر دیپلم رو در پایه 12 میگیرید باید همون دیپلم رو بزنید در حالت currently completing.
    این چیزی بود که به ذهن من رسید امیدوارم کمک کننده باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط heydarbozorg نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم که برای مقطع لیسانس در دانشگاه کلگری اقدام کنم و در حال حاظر 12ام هستم.
    وقتی که داشتم فروم رو برای اپلای کردن پر میکردم به قسمتی برخوردم که در خصوص دبیرستان هایی که در ان تحصیل کردم اطلاعاتی مثل تاریخ شروع و پایان تحصیل در ان دبیرستان و highest grade attained or currently completing
    من پایه 11ام و 12ام خود را در دبیرستانی گذراندم برای همین در قسمت که تاریخ شروع ، تاریخی که شروع به تحصیل در پایه یازدهم کردم رو نوشتم و در تاریخ پایان تاریخی که قرار هست پایه 12ام رو به پایان برسونم
    و برای بالاترین پایه ای که خوندم، نوشتم 12ام
    منتها در این حالت در اخر و قسمت review نوشته بود که highest level achieved من پایه 12ام دبیرستان هست درحالی که من تازه شروع کردم به تحصیل در این پایه و فکر میکنم در این حالت انتظار بره که مدرکی برای این پایه داشته باشم که ندارم
    الان باید چیکار بکنم؟ ایا اشتباه پر کردم فرم هارو؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما دوستان
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it