صفحه 4 از 109 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1084

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : اولین Email از دانشگاه Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_ALI
    اخر ه اسم که elle باشه خانومه.ولی نمی دونم این خانوم ازدواج کردن یا نه که بگم Miss بگی یاMrs ;D.مشکلتو توضیح بده براشون دیگه چاره ای نداری.بگو بعدا می فرستم و هنوز فارغالتحصیل نشدم.و دانشگاه قانونش اینه و .........
    خوب Ms می گم ، (این مال زمانیه که شما نمی دونی ........... ) دستت درد نکه
    نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    برای رشته عمران application برای fall2008 تازه از March1 شروع میشه!!!!! deadlineش هم اواخر خرداده. جواب هم که شما میگید تا june میدن. نظم هم که ندارن. جواب ایمیل هم که نمیدن. حالا اگه من apply کنم فکر میکنید یه چیزیم میشه؟؟ منطقیه به نظرتون؟ مخصوصا که $130 هم باید سبک بشیم.
    من برق هستم deadlline هم 1 march هست که باید هم مدارک انجا باشه و کلا به نظر شخصی من توی این دانشگاه کاغذ بازی بیشتره پس پول application بیشتره و کلا دردپیت تر نسبت به بقیه جساب می شه!!!!
    ولی آدرسی که بهم دادن ایقدر عالی بود که مرسوله من دیروز با DHL ، deliver شد و این ایمیل همون دیروز اومد :P
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion

همون طور که بچه‌ها گفته‌اند، Janelle اسم خانمه، اما به طور کلی لازم نیست که خانم یا آقا رو در ایمیل ذکر کنید. ایمیل رو این جوری شروع کنید:
    Dear Janelle

این کاملا مرسومه و به هیچ وجه بی‌ادبی محسوب نمی‌شه. اصولا با اسم کوچک خانم و آقا معمولا به کار نمی‌برند و Mr./Mrs./Ms. رو معمولا با نام خانوادگی استفاده می‌کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض اداهای دانشگاه کلگری

دانشگاه کلگری برای من نامه ای زده که در اون راجع به توصیه نامه و ریزنمره اومده:

TRANSCRIPTS RECEIVED FROM THE APPLICANT OR ANY OTHER THIRD PARTY WILL BE REJECTED

REFERENCES RECEIVED FROM THE APPLICANT OR ANY OTHER THIRD PARTY WILL BE REJECTED

کسی این مشکل رو داشته؟ مگه استاد خودش توصیه نامه رو پست می کنه؟ تو فرم جایی نبود که استاد آنلاین توصیه نامه رو پر کنه.
    اگه به روی خودم نیارم ممکنه گیرشون برطرف بشه؟

پیش فرض پاسخ : اداهای دانشگاه کلگری

توصیه نامه هات تاریخ داشته؟ اگر نداشته باشن احتمالا گیرش به تاریخش بوده. در مورد کارنامتم مال تو که official بوده که . بی خیال چیه روشنک. ایمیل زدی ببینی چی میگن؟ من بودم زنگ می زدم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

یه چیز خنده دار دیگه از Calgary الان یادم اومد.

دو سه هفته پیش یهو دو تا ایمیل از Calgary برام اومد که یکیش نتیجه بررسی مدارک خودم بود و تایید می کرد که مدارکم به دستشون رسیده ولی اون یکی با عنوان Dear Elahe مربوط به یه بیچاره دیگه بود که منشی اشتباهاً برای من فرستاده بود. بلافاصله ایمیل زدم و گفتم ببخشید این ایمیل دومی مثل اینکه اشتباه شده و مال من نیست، آخه اسم من فلانه. منشیه بلافاصله جواب داد که نه ببخشید اسمش رو من اشتباه زدم ولی نامه ماله توه. باز جواب دادم که بابا این مال من نیست. من فوقم و برای دکترا اقدام کردم، این جواب مال یه بنده خداس که لیسانسه و برای فوق اقدام کرده. خلاصه از من اصرار از اون انکار. بلاخره من نفهمیدم که اون الهه به نامش رسید یا نه!

نتیجه اخلاقی: اگه یه وقت نامه های دیگران رو فرستادن برای شما بی زحمت یه ندا ایجا بدین شاید صاحبش پیدا شد.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

واقعا خنده دار هست.
    بعد از 50 تا ایمیل که به اینور اونور زدم بالاخره یکی بهم امروز خبر داد که مدارکم نه تنها رسیده بلکه full fund هم بهم پذیرش دادن.
    خوب شد پیگیر شدم مگرنه معلوم نبود خبر میدادن یا نه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

بچه ها شما برای application status همون login رو که واسه application پر کردین چک می کنید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

بله، ولی واسه من چیزی نشون نمیده. فقط این هست:

The application status is not currently available for this application. Contact your Graduate Program/Department for more information
    .

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

آره واسه همه همینو نشون میده.
    یه چیزی واسه خودش نوشته با اون نمیشه چیزی فهمید.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

آقا کسایی که به calgary زنگ زدن چرا همش رو answering هست کسی ساعات کاروشونو نمی دونه ؟؟؟؟ خیلی عجیبه؟؟؟ > > > > > > > >
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ