صفحه 6 از 109 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1084

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پیش فرض پاسخ : پذيرش از دانشگاه Calgary

نقل قول نوشته اصلی توسط henaras
    مهرداد جان شما براي PhD پذيرش دارين يا MS ؟
    PhD
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

پیش فرض همه سوالات شما درباره دانشگاه Calgary

سلام به همه دوستان فکر میکنم بد نباشه اونایی که کلگری(Calgary) هستند یا میخوان برن اطلاعاتشونو با هم رد و بدل کنند.
    مثلا:
    1-چطور apply کردن
    2-چطور پذیرش گرفتن
    3-در چه مرحله ای از ویزا هستن
    4-اگر ویزا گرفتن بلیت را چکار کردن و ....
    به این طریق هم مشکلات همدیگه را میفهمیم و هم شاید بتونیم حلش کنیم و وقتی اونجا رفتیم بتونیم از حال هم با خبر بشیم

از خودم شروع میکنم من پذیرش گرفتم برای اونایی که تازه دارن اقدام میکنن میگم تا به مشکل من برخورد نکنن
    برای کلگری ریز نمرات را باید ترجمه کنی و ترجمه را همراه ریز نمرات فارسی بصورت مهر و موم شده با پاکت دانشگاه بفرستی
    اگر سوالی داشتید در خدمتم.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

پیش فرض پاسخ : قابل توجه اونایی که کلگری(Calgary) هستند یا میخوان برن

این سوالها را یکی از دوستان به صورت خصوصی پرسیده.میذارمش تو فروم تا بقیه هم اگه همین سوال رو دارن مشکلشون حل بشه

سلام ، ممنون از اينكه اطلاعاتتونو در اختيار بقيه مي ذارين.
    من مي خوام واسه calgery اقدام كنم. چند تا سؤال داشتم: از كي شروع به نامه نگاري كنم؟ من هنوز مدركمو آزاد نكردم. كي اينكارو بكنم به نظر شما؟ آيا نمره GRE لازمه؟ اگه اطلاعات ديگه اي داشتين كه فكر كردين به دردرم ميخوره و اگه زحمتي نبود بهم بگين لطفا.

ممنون،

در جواب دوستمون بگم:
    کلگری برای دو موقع از سال application می پذیره یکی اردیبهشت و دیگری مهر .اگر برای اردیبهشت اقدام میکنید برای دانشجوهای خارجی تا 15 ژانویه فرصت هست و اگر برای مهر اقدام میکنید تا 15 می.(این زمان برای ساکنین کانادا یک ماه بیشتره)
    هر چه زودتر مدرکتونو آزاد کنید بهتره چون روال اداری توی دانشگاهها نظم خاصی نداره.ضمن اینکه ترجمه ریزنمرات بین یک تا دو هفته در بهترین حالتش طول میکشه.
    از من که GRE نخواستند.اما تافل لازمه
    اینو اضافه کنم که من مصاحبه حضوری داشتم، شاید این یه کمی شرایط رو تغییر بده.
    ا
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

بازم سلام،

از دوستان عزیزی که برای من پیام خصوصی میذارن ممنونم و من خوشحال میشم جوابشونو بدم.اما اگر امکانش باشه سوالاتون را توی فروم مطرح کنید تا اگر برای بقیه هم پیش اومده جوابشونو پیداکنن.ضمنا سایت زیر اطلاعات کاملی در مورد apply کردن در کلگری میده .امیدوارم مفید باشه
    http://www.ucalgary.ca/chem/grad/apply

و سایت زیر هم برای پرداخت application Fee که 130 CAD است:
    https://cor.ucalgary.ca/feepayment.aspx

تا بعد

Junior Member

hi guys
    those who have applied to the dept of Civil Eng are aware that the deadline is MAy15 for fall 2008!!!!!
    I contacted the dept they told me your file is complete and u would be notified of ur status after the deadline
    I was wondering if this means a nice rejection
    otherwise a professor should have called me till now....
    I remember I have read sth about acceptance b4 deadline for this uni on the forum
    but not sure if it was in Civil Eng
    Has any1 received any admission from Civil Dept for fall 2008 till now????.....
    tnx in advance

در مورد سوالی که myboy پرسیده ،
    برای من از زمانی که مدارکم کامل شد تا نامه admission به دستم رسید چیزی حدود 1.5 ماه طول کشید.

در مورد سوالی که mahdi007 پرسیده

شیمی و 22000 دلار

پیش فرض پاسخ : اداهای دانشگاه کلگری

استاد میتونه توصیه نامه را e-mail کند مستقیما به دانشگاه.فقط مطمئن شوید که همان را برای شما cc نکند چون کلگری قبول نمی کند.
    2- همچنین میتون مستقیما پست کنه که اگر رابطتون با استاد صمیمی هست این تقاضا را بکنید
    3-میتونید هم پاکت مهر و موم شده توصیه نامه را از استاد بگیرید و همراه مدارک خودتون بفرستید

پیش فرض پاسخ : اداهای دانشگاه کلگری

بچه ها شما برای application status همون login رو که واسه application پر کردین چک می کنید؟

برای من با وجود اینکه نامه admission هم اومده باز هم در application status چیزی نشون نمیده.نگران نباشید

پیش فرض پاسخ : اولین Email از دانشگاه Calgary

کلگری جز دانشگاههایی است که تا کل مدارکتون کامل نشه هیچ کاری رو شروع نمی کنن پس اگر کامل نیست زودتر کاملش کنید.