صفحه 7 از 109 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1084

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

پیش فرض پاسخ : a problem about calgary university

تو این کلگری معلوم هست چه خبره..بعضی رشته هاش سالی 4 بار دانشجو میگیره..میل زدم میگه واسه سپتامبر 2008 تازه اول مارس شروع میشه ...ددلاینشم اول می!!!! خوب پس کی جوابش میاد؟؟ جولای؟؟!!! کسی خبر داره؟؟

در کلگری به طور روتین دو بار در سال دانشجو می گیرند.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

پیش فرض پاسخ : پذيرش از دانشگاه Calgary

برای CIVIL کسی جواب گرفته ؟(phd) .... من هنوز جوابی نگرفتم ... :-\
    یاران چه غریبانه ... !!&nbsp;&nbsp;

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اداهای دانشگاه کلگری

سلام
    ببین به من هم کلی گیر دادن که چرا مدرکت به طور رسمی و با پاکت دانشگاه فرستاده نشده. نگران نباش- دو تا کار میتونی بکنی (البته اگه تا حالا نکردی)
    1- برو دانشگاه و بهشون بگو که کارنامه ها رو توی پاکت دانشگاه بذارن و روی پاکت هم مهر و امضا کنن . همینطور در مورد توصیه نامه ها . بعد هم که میخوای با پست بفرستی آدرس دانشگاه رو به عنوان فرستنده بده. البته دانشگاه ما بعضی موقعها مرام میذاشت و پول پست رو میگرفت و خودشون پست میکردن. اگه اینکارو برات بکنن که خیلی عالیه
    2- اگه نتونستی کاری رو که گفتم بکنی به کلگری ایمیل یا زنگ بزن و بگو که میتونید در مورد کارنامه ها یا توصیه نامه ها از دانشگاه استعلام کنید. اونا هم یه ایمیل میزنن به آموزش دانشگاه خودت و میپرسن و همه چی حل میشه. البته توی دانشگاه ما به استعلامها سریع جواب میدن. مال شما رو نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط toofan

1- برو دانشگاه و بهشون بگو که کارنامه ها رو توی پاکت دانشگاه بذارن و روی پاکت هم مهر و امضا کنن . همینطور در مورد توصیه نامه ها . بعد هم که میخوای با پست بفرستی آدرس دانشگاه رو به عنوان فرستنده بده. البته دانشگاه ما بعضی موقعها مرام میذاشت و پول پست رو میگرفت و خودشون پست میکردن. اگه اینکارو برات بکنن که خیلی عالیه
    من کارنامه رو توی پاکت گذاشتم و مهر کردند و خودم با آدرس خودم فرستادم. قبول هم کردند. به نظرم نیازی نیست آدرس فرستند دانشگاه باشه، اگر توی پاکت رسمی دانشگاه باشه کافیه.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

من کارنامه هامو خودم فرستادم هیچ مشکلی هم پیش نیومد.البته دانشگاه مهر و موم کرده به من تحویل داد.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

پیش فرض پاسخ : قابل توجه اونایی که کلگری(Calgary) هستند یا میخوان برن

در مورد ریزنمرات

بعضی از دانشگاههای ایران ممکنه کارنامه را در پاکت نذارن (میگن روال ما نیست!).اگر دانشگاه شما یکی از این دانشگاههاست.شما دو راه دارید واحد فارغ التحصیلان دانشگاه یا با نامه یا با ایمیل به انگلیسی به دانشگاهی که apply کردین مینویسه و روالش را توضیح میده .البته اگر مجبورید این راه را انتخاب کنید واقعا خدا قوت!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

دوستان عزیز

Deadline برای ثبت نام ترم پاییز دانشگاه calgary کی هستش؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

به نظر شما منظور از full course work 10در جمله زير چيست؟
    A minimum GPA of 3.0 over an applicant's last 10 full-course equivalents of course work is required
    ضمنا اين مربوط ميشه به شرايط پذيرش فيزيك از دانشگاه كلگري.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ealikhani
    Guest

پیش فرض اپلاي براي calgary

سلام...
    من يه استاد تو دانشگاه calgary پيدا كردم كه قراره منو ساپورت كنه...فقط يه مشكلي هست..اون گفته من پاييز سال ديگه ( 2009 ) اپلاي كنم...

من تا حدود دو ماه ديگه امتحان تافل دارم...مي خوام بدونم كسي مي تونه به من بگه من مي تونم از همين نتيجه ي تافل براي اپلاي سال بعد استفاده كنم يا نه..؟‌از خود مسئول دپارتمان پرسيدم جوابش اين بوده:
    Your results must be current- so wait until you are ready to apply. We don't save items over a year.

لطفا"‌اگه كسي راجع به اين موضوع اطلاعي داره كمك كنه...

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصيل در calgary

آره چرا نتونی؟
    تافل تا 2 سال معتبر هست پس هیچ مشکلی نداری
    من خودم 1 سال بعد از گرفتن تافل بود که کلگری اپلای کردم. پذیرش و فاند هم گرفتم و مشکلی نبود
    پس نگران این موضوع نباش
    فکر میکنم منظورش این هست که اگه امتحان بدی و الان درخواست بدی که نمرت به دانشگاه ریپورت بشه اونا نمرت رو تا سال دیگه نگه نمیدارن که خوب یه چیز طبیعی هست و خیلی جاها نگه نمیدارن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور