صفحه 10 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 146

موضوع: مشکل سایت نشا

پیش فرض پاسخ : مشکل سایت نشا

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1234567 نمایش پست ها
    سلام
    میشه دوست عزیز آی پی لینک ثبت نام اولیه را بدهید؟
    به این لینک برید.

Junior Member

من سال ۹۰ جزو اولین گروهی بودم که اینجا ثبت نام کردم و الان برای مقطع بالاتر کع خواستم کاربر بسازم بهم گفت با کد ملی شما قبلا ثبت شده و فقط اطلاعاتت را بروز کن (مال ۳ هفته پیش هست داستان). من اطلاعات را به روز کردم و آپلود را گذاشتم برای دیروز اما متاسفانه سایت باز میشه اما امکان تغییر اطلاعات و ارسال فایل ها (آپلود) وجود نداره و پس از کلی صبر کردن بدون خطا متوقف میشه و من حدس میزنم مشکل از دیتابیس باشه که نمیتونه هیچ چیزی داخلش نوشت ...
    من با مرورگر های متفاوت هم تست کردم و آدرس های آی پی متفاوت باز هم همین مشکل وجود دارده. حتی از اسم دامنه های متفاوت در پست های قبل ....
    تلفن هم جواب نمی دهند !!!
    کسی این مشکل را داره ؟ / کافی هست فقط بخواهید یه تغییر کوچیک بدید.
    در این شرایط مراجعه حضوری کمکی میکنه ؟

Junior Member

مشکل سایت حل شد.

Junior Member

کارت پايان خدمت یا مدرکي دال بر روشن شدن وضعيت نظام وظيفه که سایت نشا میخاد
    منظور چیه ینی چه مدرکی باید ببریم واسه روشن شدن وضعیت نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ajam نمایش پست ها
    کارت پايان خدمت یا مدرکي دال بر روشن شدن وضعيت نظام وظيفه که سایت نشا میخاد
    منظور چیه ینی چه مدرکی باید ببریم واسه روشن شدن وضعیت نظام وظیفه
    سلام

با توجه به شرایطتون یکی از این موارد: گواهی فراغت از تحصیل دانشگاه به نظام وظیفه، برگ سبز، گواهی دردرحال خدمت از یگان مربوطه یا کارت پایان خدمت و یا معافی.

سلام دوستان به كمكتون واقعا نياز دارم
    من پذيرش گرفتم از يكي از دانشگاهاي آمريكا براي مستر،حالا رفتم تو سايت نشا براي درخواست معافيت ولي در اون قسمت از من آپلود صفحه اول پاسپورت رو ميكنه! ولي من پاسبورت ندارم از طرفي هم اون دانشگاه براي صدور فرم I20 پاسپورت ميخاد! هرچي هم زنگ ميزنم به امور دانشجويان كسي پاسخ گو نيست! چون تهران نيستم ميخاستم راهنماييم كنين چه كار بايد انجام بدم؟!
    خيلي خيلي ممنون ميشم جواب بدين!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    سلام دوستان به كمكتون واقعا نياز دارم
    من پذيرش گرفتم از يكي از دانشگاهاي آمريكا براي مستر،حالا رفتم تو سايت نشا براي درخواست معافيت ولي در اون قسمت از من آپلود صفحه اول پاسپورت رو ميكنه! ولي من پاسبورت ندارم از طرفي هم اون دانشگاه براي صدور فرم I20 پاسپورت ميخاد! هرچي هم زنگ ميزنم به امور دانشجويان كسي پاسخ گو نيست! چون تهران نيستم ميخاستم راهنماييم كنين چه كار بايد انجام بدم؟!
    خيلي خيلي ممنون ميشم جواب بدين!
    دوست عزیز فکر میکنم اشکال از سمت نشا نباشه. احتمالا دارین صفحه ی اشتباهی رو تکمیل میکنید.
    وارد سایت نشا بشید و روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید. این فرم رو تکمیل کنید و فرداش با همه ی مدارکی که آپلود کرده بودید حضوری مراجعه کنید به نشا.

* توجه مهم *
    بدون I-20 پروسه رو نمیتونید پیش ببرید. با این شماره (سازمان امور دانشجویان) تماس بگیرید شاید این یکی جوابتون رو داد: 96664730 (صبح حدود ساعت 9 زنگ بزنید).

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر میکنم اشکال از سمت نشا نباشه. احتمالا دارین صفحه ی اشتباهی رو تکمیل میکنید.
    وارد سایت نشا بشید و روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید. این فرم رو تکمیل کنید و فرداش با همه ی مدارکی که آپلود کرده بودید حضوری مراجعه کنید به نشا.

* توجه مهم *
    بدون I-20 پروسه رو نمیتونید پیش ببرید. با این شماره (سازمان امور دانشجویان) تماس بگیرید شاید این یکی جوابتون رو داد: 96664730 (صبح حدود ساعت 9 زنگ بزنید).
    مرسي دوست عزيز از راهنماييتون، ولي آخه فرم I-20 رو گفتن كه بايد كپي پاسپورتم باشه تا صادر شه، ولي نامه از دانشگاه دارم كه گفتن پذيرشم قبول شده فقط كپي پاسپورت ميخان كه نهايي شه!! به نظره شما با دانشگاه سروكله بزنم تا I-20 رو واسم صادر كنن بهتره (چون ترجمه رسمي شناسنامه رو واسشون فرستادم) يا با سازمان؟!
    خيلي ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    مرسي دوست عزيز از راهنماييتون، ولي آخه فرم I-20 رو گفتن كه بايد كپي پاسپورتم باشه تا صادر شه، ولي نامه از دانشگاه دارم كه گفتن پذيرشم قبول شده فقط كپي پاسپورت ميخان كه نهايي شه!! به نظره شما با دانشگاه سروكله بزنم تا I-20 رو واسم صادر كنن بهتره (چون ترجمه رسمي شناسنامه رو واسشون فرستادم) يا با سازمان؟!
    خيلي ممنون
    خواهش میکنم،
    آخرین باری که سازمان امور دانشجویان سرزدم یه کاغذ به دیوار زده بودن و روش نوشته بودن که برای متقاضیان تحصیل در آمریکا ارائه ی اصل I-20 ضروری است. بعدا فهمیدیم که میشه به جای اصل I-20 نسخه ی اسکن شده اش رو به آدرس ایمیل امور دانشجویان ارسال کرد (از سمت دانشگاه) ولی در هر صورت صدور I-20 ضروری بود (شاید اخیرا تغییری داده باشند در روند کار ولی خیلی بعید میدونم). نتیجه اینکه با دانشگاه سر و کله بزنید خیلی راحتتره و احتمالا هم زودتر به نتیجه خواهید رسید.

با توجه به اینکه دیگه "مشکل سایت نشا" موضوع پرسش‌تون نیست، لطفا از اینجا به بعد رو در این تاپیک یا سایر تاپیکهای مرتبط پیگیری کنید: http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%D9%84%DB%8C

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)