صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 146

موضوع: مشکل سایت نشا

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مشکل سایت نشا

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    چند روزه وضعیت درخواست من بدین شکل مونده. آیا مشکلی در ثبتش هست یا عادیه؟ معمولا چقدر طول میکشه جواب بدن؟
    اشکالی در سایت نیست، این عبارت کاملا عادیه.
    همونطور که در عکس مشاهده میکنید، در روز چهارشنبه 16 اردیبهشت باید مراجعه می‌کردید ولی هنوز هم دیر نشده. همین فردا صبح به همراه تمامی مدارک مراجعه کنید به اداره اعزام با هزینه‌ی شخصی.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    اشکالی در سایت نیست، این عبارت کاملا عادیه.
    همونطور که در عکس مشاهده میکنید، در روز چهارشنبه 16 اردیبهشت باید مراجعه می‌کردید ولی هنوز هم دیر نشده. همین فردا صبح به همراه تمامی مدارک مراجعه کنید به اداره اعزام با هزینه‌ی شخصی.
    دوست عزیز شرمنده یه سوالی دیگه هم داشتم

بعد از گرفتم نامه معافیت تحصیلی از ناجا، اون رو باید تو قسمت "وظایف شما" سایت نشا آپلود بکنم. بعد از اون باید از اداره نامه لغو تعهد آموزش رایگان رو بگیرم تا مدرکم رو از دانشگاهم آزاد بکنم. سوال اولم این هست که آیا سازمان امور دانشجویان کاغذ میده که باید برم از تهران بگیرم یا این نامه لغو تعهد اینترنتی صادر میشه؟ دوم اینکه من اگر روز شنبه این نامه معافیت تحصیلی رو آپ بکنم چند روزه سازمان نشا این نامه لغو تعهد رو بهم میده؟ ( از این بابت میپرسم که از شهرستان اومدن و رفتن یا موندنم رو برنامه ریزی کنم )

با تشکر
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

سلام
    یه سوال از خدمت شما دوستان عزیز داشتم. این سامانه نشا چه مدت بعد آپلود کردن مدارک به شما می گه که برای ادامه ی کارهای اداریش به وزارت علوم برید؟
    چون من شهرستان هستم خواستم ببینم روز بعدش باید برم!چه مدت بعدش برم؟
    کی مدارکم رو آپلود کنم بهتر هستش؟
    با تشکر

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Legionnaire نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال از خدمت شما دوستان عزیز داشتم. این سامانه نشا چه مدت بعد آپلود کردن مدارک به شما می گه که برای ادامه ی کارهای اداریش به وزارت علوم برید؟
    چون من شهرستان هستم خواستم ببینم روز بعدش باید برم!چه مدت بعدش برم؟
    کی مدارکم رو آپلود کنم بهتر هستش؟
    با تشکر
    دوست عزیز جای اشتباهی این سوال رو دارید مطرح میکنید به عنوان موضوع توجه کنید! جای درست برای این پرسش اینجا هست.
    معمولا به محض آپلود اطلاعات پیام داده میشه که 48 ساعت آینده با در دست داشتن مدارک مراجعه کنید ولی اگه چنین پیامی هم دریافت نکردید، شما نهایتا 48 ساعت صبر کنید و بعد با در دست داشتن اصل تمام مدارک به سازمان مراجعه کنید.

(بعد از اینکه پاسخ رو دیدید پست منتقل میشه به همون تاپیکی که عرض کردم).

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mahmoudi نمایش پست ها
    سلام
    چرا نمیشه وارد سایت نشا شد؟ مگه این نیست: nesha.msrt.gov.ir ؟
    وارد اینم نمیشه شد: nesha.msrt.ir
    منم نتونستم برم اومدم اینجا بگم دیدم همه مشکل دارن...
    من میخواستم ثبت نام کنم و 3شنبه خودم برم تهران از اصفهان...
    کسی نمیدونه اگه برم اونجا کارم حل میشه یا نه؟

Local Moderator

مشکل ها مقطعی هست.
    کمی صبر داشته باشید برطرف میشه.

اگه دیدین با صبر کردن هم مشکل برطرف نشد. در امضای من روی لینک ورود به سایت نشا کلیک کنید.

با سلام من دانشجوي فاغ اتحصيل بهمن ماه 93 دانشگاه ازادم سه روز پيش تو سامانه نشا ثبت كردم وقتي ك فارغ التحصيل شدم نامه گواهي موقت مدرك و دادن با يه نامه معافيت تحصيلي من 7ترمه تموم كردم حالا بازم بايد درخواست نامه معافيت بدم؟ ديروز درخواست دادم گفت تاريخ مراجعه 3تير 94 من و راهنمايي كنيد محل سكونتم استان خراسان جنوبي ميخوام ارشد و خارج كشور بخونم

سلام دوستان
    یکی از دوستانم از المان برای مقطع دکتری پذیرش گرفته و قراره تا اول مهر اونجا باشه اما مشکلی که هست اینه که زمان امتحان تافل ایشون اواسط شهریوره اما در سایت نشا نوشته که حتما اسکن مدرک زبان رو میخوان اما این بنده خدا اگه بخواد تا شهریور صبر کنه که نمره ی زبانش بیاد ، دیگه چجوری به کارای پاسپورت و از اون مهمتر ویزاش برسه؟؟؟؟ به نظر شما جایی نیست که دوستم حضوری بره صحبت کنه و مشکلشو مطرح کنه؟

Senior Member

اپلود مدرک زبان و کارشناسی واقعا لازمه؟

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

دوستان سلام

من نامه معافیت تحصیلی که ایران توسط نظام وظیفه میدان سپاه برام صادر شده بود رو الان نمی تونم پیدا بکنم و انگاری گمش کردم. خودم هم الان ایتالیا هستم و دسترسی ندارم بیام تهران. این کاغذ رو خانواده ام بدون اینکه برن تهران از کجا میتونن بگیرن؟ چون فقط اسکن شده این کاغذ رو موقع ثبت نام تو سامانه "تاک" از من خواستن...

با تشکر...
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)