صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 146

موضوع: مشکل سایت نشا

پیش فرض پاسخ : مشکل سایت نشا

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaghia19 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    از زمان آپلود نامه پذیرش در سامانه نشا چقدر طول میکشه که درخواست مراجعه حضوری و پیگیری پرونده به شکل حضوری برای متقاضی صادر بشه ..؟
    و همچنین با فرض شرایط ایده آل سریع ترین زمان برای صدور معافیت تحصیلی چند روز میتونه باشه...؟
    سپاس
    سخت ترین مرحله از مراحل درخواست معافیت تحصیلی مربوط به آزادسازی مدارک لیسانس و فوق لیسانس هست و کلا ظرف دو سه هفته معافیت تحصیلی صادر میشه من خودم یک هفته ای گرفتم چون آزادسازی مدارکم سخت نبود و زود انجام شد.

Junior Member

سلام دوستان
    من تو سایت نشا ثبت نام کردم ولی در قسمت درخواست مقرری ارز، تاریخ بررسی درخواست برای من فعال نیست و نمیتونم ثبت درخواست کنم به نظرتون باید چه کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط jamali44 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو سایت نشا ثبت نام کردم ولی در قسمت درخواست مقرری ارز، تاریخ بررسی درخواست برای من فعال نیست و نمیتونم ثبت درخواست کنم به نظرتون باید چه کرد؟
    سلام.. برا منم یه بار پیش اومد ولی یه بار دیگه که رفتم درست شده بود. بعد یه اتفاق دیگه هم افتاد. اینکه برا من تاریخ آبان زده بود ولی ثبت نام که کردم تاریخ عوض به شهریور تغییر پیدا کرد!
    بنظرم هر روز سایت رو چک کنید امیدوارم درست شه..

Junior Member

سلام دوستان من دو سال پیش تو سامانه ثبت نام کردم واطلاعاتم اشتباه ثبت شده و حتی وضعیت تاهل رو زده false و خدمتم شده معافیت ولی من پایان خدمت دارم. کسی می دونه چه جوری میشه تو این سامانه اطلاعات رو تغییر داد من هیچ جایی پیدا نکردم. ممنوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Haghverdi نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو سال پیش تو سامانه ثبت نام کردم واطلاعاتم اشتباه ثبت شده و حتی وضعیت تاهل رو زده false و خدمتم شده معافیت ولی من پایان خدمت دارم. کسی می دونه چه جوری میشه تو این سامانه اطلاعات رو تغییر داد من هیچ جایی پیدا نکردم. ممنوم
    سلام!

شماره تماس و ایمیل دارند. ولی نمیدونم چقدر احتمال داره پاسخ بدن یا با چه سرعتی. به نظرم سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه مراجعه‌ی حضوری هست. اگر ایران نیستید یکی از اعضای خانواده‌تون میتونن مراجعه کنند.

موید باشید.

Junior Member

سلام
    من هم همین مشکل رو دارم.
    من هم تو سایت نشا ثبت نام کردم ولی قسمت " تاریخ بررسی درخواست " برای من هم فعال نیست و نمیتونم درخواستمو ثبت کنم.
    چه کار باید بکنم ؟
    آیا به مراجعه حضوری جواب میدن ؟
    چه مدارکی باید ببرم با خودم ؟

Junior Member

سایت نشا الان واسه من باز نمیشه، حتی با آدرس
    http://nesha.saorg.ir/nesha/
    فقط واسه من اینجوریه یا بقیه هم موفق نشدن؟

باسلام متاسفانه سایتشون بالا نمی یاد یه سایت دیگه ام جایگیزین شده سامانه سجاد ولی اونم بعد ثبت نام جایی برای ثبت گواهی اشتغال به تحصیل نداره.

سلام
    من می‌خوام در نشا ثبت نام کنم٬ ولی هنوز وضعیتم در حال تحصیله (دارم ارشد می‌خونم)٬ می‌خواستم بدونم که قبل از ثبت نام باید انصراف از تحصیل بدم از دانشگاه یا اینکه موقع ثبت نام باید گزینه {در حال تحصیل} رو انتخاب کنم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash142 نمایش پست ها
    سلام
    من می‌خوام در نشا ثبت نام کنم٬ ولی هنوز وضعیتم در حال تحصیله (دارم ارشد می‌خونم)٬ می‌خواستم بدونم که قبل از ثبت نام باید انصراف از تحصیل بدم از دانشگاه یا اینکه موقع ثبت نام باید گزینه {در حال تحصیل} رو انتخاب کنم؟
    ممنون
    اگر برای ارز دانشجویی میخواهید که خبری نیست گرونر از بازار میدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)