صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 146

موضوع: مشکل سایت نشا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم برای امور سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza2sg نمایش پست ها
    قربون تو. ای بابا می خوای شما نیا این همه راهو من فردا می رم ببینم چه خبره بهت می گم.
    توی ثبت نام کجا رو داری میگی شما ؟ والا اونجوری که از کسایی که کارشون رو انجام دادن قبلا من پرسیدم با همین نامه می ریم تو سایت نشاء ثبت نام می کنیم بعد اونا نامه میدن به نظام وظیفه می ریم اونجا وثیقه میذاریم بعد نظام وظیفه نامه می ده به دانشگاه میریم مدرک رو آزاد می کنیم به همین آسونی
    راستش دیگه بلیط گرفتم. اگه میای شاید صبح دیدمت اونجا. راستی احتمالا از 9 باز میشه به خاطر شب قدر

من منظورم برای همون نشا بود.

Junior Member

دوستان من امروز اونجا بودم. خودشونم نمیدونن مشکل چیه! فقط میگن سیستم قطعه!
    گفتن فردا هم سایت رو چک کنید اگه درست شد بیاین!!!

Junior Member

امروم که قطعه سایت! کسی رفته؟؟

Junior Member

متاسفانه سایت نشا همچنان قطع میباشد!

Junior Member

کسی امروز نرفته حضوری؟؟ تلفنارو که اصن ج نمیدن!

پیش فرض پاسخ : مشکل سایت نشا

من امروز سازمان بودم. متاسفانه به گفته آقای پاداشی سرورهاشون سوخته و به دلیل هزینه بالایی که برمی داره معلوم نیست کی درست می شه (بخوانید حالا حالاها سر کاریم!) و تا اون موقع هم خبری از نامه بانک نیست. منم دو روز دیگه پروازمه و می خواستم حداقل قبل رفتن پرونده ام تو بانک رو خودم تشکیل بدم که نشد.

من که دیگه تو این گرما و ضیق وقت پا نمی شم برم می خواستم خواهش کنم اگر کسی مراجعه کرد ازشون بپرسه آیا اون نامه ای که مثلا یازدهم قرار بود از موسسه بگیریم هم پرید؟ اگه اصل مدارک رو ببریم نمی شه دستی انجام بدن؟ البته از ما که گذشت.

در ضمن اگه کارتون فقط نامه بانکه, فکر نکنم با سر زدن اونم تو اون قاراشمیش راه به جایی ببرین. ظاهرا تا سایت راه نیفته کاری نمی شه کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoureh90 نمایش پست ها
    من امروز سازمان بودم. متاسفانه به گفته آقای پاداشی سرورهاشون سوخته و به دلیل هزینه بالایی که برمی داره معلوم نیست کی درست می شه (بخوانید حالا حالاها سر کاریم!) و تا اون موقع هم خبری از نامه بانک نیست. منم دو روز دیگه پروازمه و می خواستم حداقل قبل رفتن پرونده ام تو بانک رو خودم تشکیل بدم که نشد.

من که دیگه تو این گرما و ضیق وقت پا نمی شم برم می خواستم خواهش کنم اگر کسی مراجعه کرد ازشون بپرسه آیا اون نامه ای که مثلا یازدهم قرار بود از موسسه بگیریم هم پرید؟ اگه اصل مدارک رو ببریم نمی شه دستی انجام بدن؟ البته از ما که گذشت.

در ضمن اگه کارتون فقط نامه بانکه, فکر نکنم با سر زدن اونم تو اون قاراشمیش راه به جایی ببرین. ظاهرا تا سایت راه نیفته کاری نمی شه کرد.
    من می خام واسه گرفتن اجازه خروج از کشور مدارکمو از جمله نامه نظام وظیفه رو تو سایتشون آپلود کنم. واسه این مورد اونا نمی تونن این کار رو دستی انجام بدن؟
    اخه اجازه خروج از کشور واسه بعضی ها الان ضروری هستش و ممکنه بلیط داشته باشن.
    شما پرسیدین نگفتن که آیا نامه معرفی به نظام وظیفه رو میدن یا نه؟

بسار ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material engineering- shiraz university

سلام دوستان مشکل من هم اینه که مجوز خروج می خوام بگیرم. شیراز هستم، اون دوستانی که تهران هستن و میرن سازمان اگه لطف کنن بپرسن کارای خروج از کشور رو دستی انجام نمی دن برامون حالا که سامانه قطه؟

درود
    راهی نیست که با حضوری رفتن انجام بدن کارمونو؟
    من تو سایت درخواست دادم آخرین باری که سایت باز بود جوابی نداده بودن
    برای 11هم درخواست دادم و 14هم بلیط دارم :اس
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

دوستان عزیز به هیچ وجه نگران نباشید. این سیستم نشا فقط واسه این بوده که یه رکورد از فعالیت های شما داشته باشن و نیاز به کپی گرفتن کم بشه وگرنه تا سالهای قبل همچین چیزی نبود و الان هم با از کار افتادن سایت، کارها به صورت آفلاین و با کپی گرفتن از مدارک و مراجعه ی حضوری انجام خواهد شد. تعدادی از دوستان من هم امروز برای مجوز خروج، حضوری رفتن و کارشون انجام شده.
    ضمن اینکه متاسفانه بعضی از دوستان الفاظ نامناسب به کار بردن. با این کار هیچ چیزی درست نمیشه. شاید فقط عصبانیتتون خالی شه. من هم با شما همنظرم ولی این اصلا موضوعی نیست که خودتونو ناراحت کنید. کاملا منطقیه که وقتی آنلاین نشه، حضوری انجام میدن. خیالتون راحت
    ضمن اینکه از این اتفاقات همه جا میفته. خود سایت سفارت آمریکا با اون همه اقتدارش چندین بار شده که ایراد پیدا کنه.
    ویرایش توسط mahspice : July 30th, 2013 در ساعت 07:52 AM دلیل: حذف نقل قول
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)