صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 146

موضوع: مشکل سایت نشا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material engineering- shiraz university

پیش فرض پاسخ : مشکل سایت نشا

خوب حالا که باید حضوری بریم چه مدارکی می خواد؟مرسی

درود

دوستان عزیز، لطفا از بکارگیری کلام نامناسب و دور ساختن فضای فروم از یک فضای آکادمیک اکیدا خودداری فرمایید، همچنین از ارسال پستهایی که صرفا به شکایت در آنها پرداخته شده نیز، خودداری فرمایید، زیرا فاقد محتوای مفیدی در مواجه با مشکل، هستند. تعدادی از ارسال های اخیر که یا کلام نامناسبی در آنها به کار رفته بود و یا صرفا به شکایت از اوضاع در آنها پرداخته شده بود، حذف شدند. لطفا در این تاپیک به بیان راه های مواجه با این مشکل بپردازید.

ممنون از همکاری شما دوستان

مدیریت تالار
    ویرایش توسط mahspice : July 30th, 2013 در ساعت 08:16 AM
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Shiraz University

دوستان کسی حضوری رفت سازمان دانشجویی؟ من می خوام فردا واسه کارای معافیت تحصیلی برم اونجا، اگر کسی میاد اطلاع بده که همگی با هم بریم. اینجوری احتمال راه انداختن کارمون بیشتر میشه!

Junior Member

سلام چه اتفاقی افتاده برای سایت نشا؟ به من برای جمعه وقت دادند ولی تا روزی که می تونستم برم سایت مدارکم تایید نشده بود.الان چیکار کنم برای ارز؟ من کانادا درس می خونم

سایت درست شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

نمی دونم چرا هر چی نام کاربری و گذر واژه رو وارد می کنم میگه اشتباهه.مال بقیه هم همینطوره؟من دقیقآ یادمه ،تازه ایمیلی هم که موقع ثبت نام از نشا مییاد که توش گذرواؤه و نام کاربری رو گفته رو هم دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mori65 نمایش پست ها
    نمی دونم چرا هر چی نام کاربری و گذر واژه رو وارد می کنم میگه اشتباهه.مال بقیه هم همینطوره؟من دقیقآ یادمه ،تازه ایمیلی هم که موقع ثبت نام از نشا مییاد که توش گذرواؤه و نام کاربری رو گفته رو هم دارم.
    دوست خوبم همونطور که در خود سایت هم ذکر کرده اطلاعات تمام کسانی که تاریخ گرفتن نامه معرفی به بانکشون برای 11 و 25 مرداد بوده پاک شده!!! و گفته ثبت نام قبلی اعتباری نداره و باید مجدد ثبت نام کنید و گویا نامه همه رو هم همون 25 مرداد میدن (من خودم قبلش بلیط دارم و 25 مرداد نیستم )

مال منم همینجوره. من تازه میخوام خروجی بگیرم.کارای معافیت تحصیلی و وثیقه رو هم کردم. من خرداد ثبت نام کردم و اصلا درخواست نامه بانک نداده بودم! دوستان چی کار کنم برا نامه خروج گرفتن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

مگه گذرنامه نداری؟من که گذرنامه داشتم گفتن فقط برو اداره گذرنامه اجازه خروجت رو اوکی کن تمومه

مگه گذرنامه نداری؟من که گذرنامه داشتم گفتن فقط برو اداره گذرنامه اجازه خروجت رو اوکی کن تمومه
    چرا دارم.ولی مگه نباید یه نامه بهم بدن که بدم اداره گذرنامه؟ همینجوری که نمیشه برم اداره گذرنامه بگم برام خروجی بزنین!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)