صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 146

موضوع: مشکل سایت نشا

پیش فرض پاسخ : مشکل سایت نشا

سلام. من بهمن گذشته ثبت نام کردم، یه بار هم نامه بانک گرفتم. ولی بعد از این down شدن سایت و دوباره درست شدنش، نمی تونم وارد اکانتم بشم. حتی تو قسمت فراموش کردن رمز عبور هم که شماره ملی و ایمیلم رو وارد میکنم میگه
    با مشخصات شما هيج ثبت نامي صورت نگرفته است.
    به مسئولان سایت نشا هم ایمیل زدم، هنوز جوابی نیومده! برای کسی همچین اتفاقی افتاده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_mozaffari نمایش پست ها
    سلام. من بهمن گذشته ثبت نام کردم، یه بار هم نامه بانک گرفتم. ولی بعد از این down شدن سایت و دوباره درست شدنش، نمی تونم وارد اکانتم بشم. حتی تو قسمت فراموش کردن رمز عبور هم که شماره ملی و ایمیلم رو وارد میکنم میگه
    با مشخصات شما هيج ثبت نامي صورت نگرفته است.
    به مسئولان سایت نشا هم ایمیل زدم، هنوز جوابی نیومده! برای کسی همچین اتفاقی افتاده؟
    یا بگردید اولین ایمیلی که در هنگام ثبت نام گرفته اید و در آن شناسه و رمز اعلام شده بود را پیدا کنید یا کد ملی را جای هم شناسه هم رمز عبور بزنید. به نظر می رسد که وقتی داده های این دوستان پریده، ایمیل ها هم پریده. در نتیجه password recovery کار نمی کند! به نظر می رسه به رمز اولیه reset شده

سلام دوستان
    برای گرفتن ارز باید در سایت نشا قسمت درخواست مدیریت و درخواست نامه بانک را انتخاب کنیم؟
    سوال بعدی: من برای 11 مرداد وقت داشتم ولی الان گذشته و وقتی می خوام درخواست بدم میزنه 8 شهریور حالا باید چی کار کرد؟
    و اینکه من قبلا ثبت نام کرده بودم الان باید دوباره اطلاعاتم را وارد کنم؟ دلیلش را کسی می دونه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Lappeenranta University of Tech-GMIT

عجب بدبختی داریما

من دو روزه اومدم فنلاند. فردا هم وقت دریافت نامه داشتم. حالا چه خاکی باس بریزم تو سرم؟ نه میشه لاگین کنم میگه نام کاربري يا گذر واژه نادرست است .اسکن مدارم هم همرام نیست.

مریضن بخدا اینا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi0261 نمایش پست ها
    عجب بدبختی داریما

من دو روزه اومدم فنلاند. فردا هم وقت دریافت نامه داشتم. حالا چه خاکی باس بریزم تو سرم؟ نه میشه لاگین کنم میگه نام کاربري يا گذر واژه نادرست است .اسکن مدارم هم همرام نیست.

مریضن بخدا اینا
    مریض نیستن بی سوادن!
    یوزر و پسورد رو شماره ملی وارد کنید.

دوستان کسی شماره تلفن از اداره اعزام که الان رفته میدان فردوسی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M University-Materials Science and Engineering

خیلی کلی ذکر شده، دقیقا کدوم مشکل این سایت؟ این سایت همش مشکله. کسی راجب تعهدنامه و ضمانت که خواستن اطلاعاتی داره؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farhaddan نمایش پست ها
    خیلی کلی ذکر شده، دقیقا کدوم مشکل این سایت؟ این سایت همش مشکله. کسی راجب تعهدنامه و ضمانت که خواستن اطلاعاتی داره؟
    سری به این تاپیک بزن: http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?44400-ارز-دانشجویی-(مدارک-و-روند-کاری)

Junior Member

سلام
    من امروز می خواستم تو این سایت ثبت نام کنم به حجم فایل هام گیر داد ولی حجمشون به مراتب از مقداری که گذاشته کمتره و فرمتشون هم JPG. کسی به این مشکل بر نخورده؟

Junior Member

ببخشید الان که مجدد این سایت خراب شده است ، برای اجازه خروج باید کجا رفت ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)