صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 104

موضوع: گواهی کار و کارآموزی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی کار

سلام دوستان
    من سال پیش بمدت یکسال تو یک کشور اروپایی بودم (برای Phd) (حداقل دوره اموزشی رو گذروندم) و بخاطر اینکه فاند پروژه به مشکل خورد مجبور شدم برگردم و الان دارم واسه آلمان اقدام میکنم.

چون وضعیت کار در ایران اصلا جالب نیست تا به الان کاری که توی موسسه تحقیقاتی باشه واسم جور نشده//ممکنه مجبور بشم در فیلد مدیریتی کار کنم که تقریبا بی ربط به تحقیقات هست//

ایا در صورت اوکی شدن پذیرش با بوریسه بخاطر کار غیر تحقیقاتی امکان رد ویزا وجود داره؟؟؟ در غیر این صورت چکار باید کرد؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of International Business from HTW University of Berlin

سلام
    من سال 90 فارغ التحصیل شدم همون سال رفتم سربازی و تا اسفند سال گذشته (92) سرباز بودم بعدش هم بلافاصله رفتم سر کار . در مورد کار که گواهی کار دارم اما در مورد سربازی باید چه مدرکی نشون بدم که بگم تو این مدت سرباز بود ؟ لازمه توی cv چیزی در مورد سربازیم و تاریخ شروع و پایان اون بنویسم ؟
    برام مشکل ساز نمی شه این مسئله به خاطر این میگم که این مسئله امنیتی هست و تو نظام بودم این مدت و ممکنه این نکته منفی باشه .
    لطفا منو راهنمایی کنید
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط phonix45 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال پیش بمدت یکسال تو یک کشور اروپایی بودم (برای Phd) (حداقل دوره اموزشی رو گذروندم) و بخاطر اینکه فاند پروژه به مشکل خورد مجبور شدم برگردم و الان دارم واسه آلمان اقدام میکنم.

چون وضعیت کار در ایران اصلا جالب نیست تا به الان کاری که توی موسسه تحقیقاتی باشه واسم جور نشده//ممکنه مجبور بشم در فیلد مدیریتی کار کنم که تقریبا بی ربط به تحقیقات هست//

ایا در صورت اوکی شدن پذیرش با بوریسه بخاطر کار غیر تحقیقاتی امکان رد ویزا وجود داره؟؟؟ در غیر این صورت چکار باید کرد؟؟؟
    خیلی دیر دیدم این سوالو ولی خب جواب میدم شاید بعدا به درد کسی خورد.
    بستگی داره چند سال دور شده باشین ولی در حالت کلی برای کسی که دکترا رو با فاند جور کرده برای خودش، سفارت گیر نمی ده و به نظرش این آدم ارزش اینو داره که بره آلمان درس بخونه (البته به شرطی که رشته تون خاص نباشه).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Art director - Miami Ad School

سلام دوستان

من همزمان با تحصیل به صورت تمام وقت کار هم کردم و کارم دقیقا مرتبط به رشته ای هست که الان میخوام براش اپلای کنم .
    آیا این سابقه کاری به دردم میخوره با توجه به اینکه در چک لیست سابقه کار هم اومده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samiez نمایش پست ها
    سلام دوستان

من همزمان با تحصیل به صورت تمام وقت کار هم کردم و کارم دقیقا مرتبط به رشته ای هست که الان میخوام براش اپلای کنم .
    آیا این سابقه کاری به دردم میخوره با توجه به اینکه در چک لیست سابقه کار هم اومده ؟

در صورتی که گپ تحصیلی دارید گواهی کار مورد نیاز است در غیر این صورت در صورتی که تحصیلا ممتد باشد اصولا نیازی نیست. پاینده باشید

سلام دوستان
    اگه نامه ای که شرکت میده متنش انگلیسی ولی تو سربرگ فارسی و مهر فارسی باشه گیر میدن یا نه؟
    ممنون

Junior Member

سلام بر علما؛ لطفا دوستان بسیار مطلع به این سوالم پاسخ بدن، پیشاپیش سپاس گذارم؛
    دوستان من تیر 89 فارغ التحصیل شدم و از چند ماه بعدش تا الان به صورت همینجوری (یعنی پروژه ای و تمام وقت ولی بدون وجود قراداد رسمی و بدون حق بیمه) تو یه شرکت مشاور معماری شهرسازی کار کردم. شرکت تو سربرگ خودش و با متن انگلیسی و مهر شرکت بهم گواهی کار میده ولی نه بیمه ای دارم نه چیز دیگه... حالا من باید چیکار کنم. ایا همین برگه کافیه؟! ممکنه ازم بیمه ای چیزی بخوان؟ ایا امکانش هست این موضوع با توجه به گپ حدود 4سال بین کارشناسی و مستر برای ویزام نامطلوب باشه؟! لطفا عمیقا راهنماییم کنین.. بسیار ممنونم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Åbo Akademi University - Computer Science

سلام دوستان

ممنون می شم به این سوالم جواب بدین
    گواهی کار برای ارائه به سفارت حتما باید همراه روزنامه رسمی و بیمه باشه؟ آیا باید مهر دادگستری هم داشته باشه؟ و اگه گپ تحصیلی داشته باشم و گواهی کار ارائه ندم و بگم تو این مدت یک سری دوره های کوتاه مدت می گذروندم و زبان می خوندم آیا تاثیر منفی بر روند دریافت ویزا داره؟

سلام.
    مساله سربازی چی میشه؟ من 90 لیسانسم تموم شد و 92 هم سربازیم تموم شد. اینکه بگیم تو اون دوره سربازی بودیم مشکلی نیست؟

ApplyAbroad Veteran

من يک قرارداد کاری دارم برای يک کار پاره وقت، آيا ميتونم اين رو به عنوان سابقه کار بدم يا يه گواهی کار مثل اين http://uniman.ir/userfiles/file/Work...rience%202.png که از اينترنت پيدا کردم کفايت ميکنه؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)