صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 104

موضوع: گواهی کار و کارآموزی

Junior Member sylt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهی کار

من یک سال برای شهرداری کار کردم و بیمه هم بودم حالا چه جوری میتونم سابقه کاری بگیرم؟؟ باید برم اداره بیمه و بیمه نامه ام رو بگیرم ببرم برا ترجمه؟؟ یا برم از محل کارم گواهی بگیرم ؟؟ دوستان اگه کسی در این موضوع اطلاعاتی داره لطفا من رو راهنمایی کنه؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

نقل قول نوشته اصلی توسط sylt نمایش پست ها
    من یک سال برای شهرداری کار کردم و بیمه هم بودم حالا چه جوری میتونم سابقه کاری بگیرم؟؟ باید برم اداره بیمه و بیمه نامه ام رو بگیرم ببرم برا ترجمه؟؟ یا برم از محل کارم گواهی بگیرم ؟؟ دوستان اگه کسی در این موضوع اطلاعاتی داره لطفا من رو راهنمایی کنه؟؟
    گواهی رو از شهرداری میتونید بگیرید و بدید ترجمه کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط hex6789 نمایش پست ها
    گواهی رو از شهرداری میتونید بگیرید و بدید ترجمه کنن
    ممنون از راهنمایتون.
    سابقه بیمه چه طور؟؟ اونم از اداره بیمه بگیرم میتونم بدم برا ترجمه؟؟
    مدارکی مثل مدرک مربیگری شنا و یا مدرک ناجی غریق هم قابل ترجمه هستند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

نقل قول نوشته اصلی توسط sylt نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایتون.
    سابقه بیمه چه طور؟؟ اونم از اداره بیمه بگیرم میتونم بدم برا ترجمه؟؟
    مدارکی مثل مدرک مربیگری شنا و یا مدرک ناجی غریق هم قابل ترجمه هستند؟
    سابقه بیمه رو هم به راحتی میتونید بگیرید و داشته باشیدش میتونه مثبت باشه. به طور کلی اون مدارک شنا برای سفارت که تاثیری نداره، اما میتونید بگیرید و ترجمه کنیدشون و ببرید؛ شاید در آینده به درد بخوره. من اگه بودم میگرفتم!

به طور کلی هرچیزی ترجمه میشه!

حتی من سابقه بیمه ماشینم رو گرفتم و ترجمه کردم، چون شنیدم میشه باهاش در آلمان از بیمه ماشینم کم کنم و از صفر پرداخت نکنم! )

Junior Member

سلام، دوستان اگه برای کار بیمه رد نشده باشه، دادگستری گواهی ترجمه شده رو تایید میکنه؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط star120 نمایش پست ها
    سلام، دوستان اگه برای کار بیمه رد نشده باشه، دادگستری گواهی ترجمه شده رو تایید میکنه؟؟
    مرسی
    سلام
    بله تایید میکنه. دادگستری به اين جور چيزا کاری نداره، مهر دادگستری فقط نشون ميده اون مترجمی که مدرک رو ترجمه کردی يه مترجم رسمی بوده.
    اگه مهر وزرات امور خارجه رو ميخوای بايد بيمه ببری، البته من شنيدم اگه تو گواهی کار قيد شده باشه کار پاره وقت بوده بيمه نميخاد، ولی خوب به هر حال اگه بيمه هم خواستن تو يه دفترچه بيمه که داری ببر، مهم نيست از طرف کجا بيمه شده باشی، تا ونجا که من فهميدم حتی اگه از طرف پدرت هم بيمه شده باشی قبوله، اين مورد رو مطمئن نيستم ولی احتمال زياد ميدم درست باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hex6789 نمایش پست ها
    سابقه بیمه رو هم به راحتی میتونید بگیرید و داشته باشیدش میتونه مثبت باشه. به طور کلی اون مدارک شنا برای سفارت که تاثیری نداره، اما میتونید بگیرید و ترجمه کنیدشون و ببرید؛ شاید در آینده به درد بخوره. من اگه بودم میگرفتم!

به طور کلی هرچیزی ترجمه میشه!

حتی من سابقه بیمه ماشینم رو گرفتم و ترجمه کردم، چون شنیدم میشه باهاش در آلمان از بیمه ماشینم کم کنم و از صفر پرداخت نکنم! )

ممنون از راهنمایی خوبت دوست عزیز
    یه سوال دیگه اگر کاری که انجام دادم مرتبط با رشته ی تحصیلیم نباشه ممکنه سفارت ایراد بگیره؟!

بچه ها برا گرفتن روزنامه رسمی میتونید برید به سایت http://www.rooznamehrasmi.ir وقتی عضو این سایت بشید میتونید با پرداخت ۲۰۰۰ تومان نسخه دیجیتال قابل استناد روزنامه رو دانلود کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

سلام دوستان
    من 6سال گپ تحصیلی داشتم که تمامش رو از محل های کارم گواهی گرفتم و ترجمه کردم اما از اونجایی که همشون دولتی بودن حاضر نشدن نامه رو خطاب به سفارت بدن و مجبور شدم با عنوان انجمن علمی یا دانشگاه ایرانم بگیرم و ترجمه کنم..روز مصاحبه همین توضیحات رو به آفیسر دادم اما اون چیز خاصی نگفت...حالا به نظرتون به مشکل برمیخورم؟
    چون یکی از دوستام که از همون دانشگاه من (منتها رشته فنی) پذیرش داره و باهم توو یک رو مصاحبه شدیم ویزاش بعد از دوهفته اومده اما مال من نه

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marigold84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 6سال گپ تحصیلی داشتم که تمامش رو از محل های کارم گواهی گرفتم و ترجمه کردم اما از اونجایی که همشون دولتی بودن حاضر نشدن نامه رو خطاب به سفارت بدن و مجبور شدم با عنوان انجمن علمی یا دانشگاه ایرانم بگیرم و ترجمه کنم..روز مصاحبه همین توضیحات رو به آفیسر دادم اما اون چیز خاصی نگفت...حالا به نظرتون به مشکل برمیخورم؟
    چون یکی از دوستام که از همون دانشگاه من (منتها رشته فنی) پذیرش داره و باهم توو یک رو مصاحبه شدیم ویزاش بعد از دوهفته اومده اما مال من نه
    سلام،

نه مشکلی پیش نمی یاد. هدف از اون نامه ها اینه که شما بگین من تو اون گپ تحصیلی فعالیت می کردم و بیکار نبودم. حالا اگه کارتون مرتبط با رشتتون باشه خیلی بهتره. فرآیند گرفتن ویزا شخص به شخص فرق داره. بالاخره اونهایی که گپ تحصیلی دارن یه خورده زمان بیشتر می بره ولی اینجا کسایی بودن که با 8 سال گپ تحصیلی هم ویزا گرفتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)