صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 104

موضوع: گواهی کار و کارآموزی

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

پیش فرض پاسخ : گواهی کار و کارآموزی

نقل قول نوشته اصلی توسط jmo نمایش پست ها
    کمک کمک کمک
    من دوشنبه هفته بعد وقت مصاحبه دارم
    تو چند تا شرکتم کار کردم وگواهی اشتغال دارم ولی چون بیمه نبودم دارلترجمه میگه که وزارت امور خارجه تایید نمی کنه !
    لازمه که این گواهی ها تایید امور خارجه و دادگستری بشه یا نه ؟
    لطفا منو راهنمایی کنید
    ممنونم
    درود
    دوست عزیز هیچ احتیاجی به این تاییدها نیست. یعنی ضروری نیستن.
    من شخصا چون یکی از شرکت ها دولتی بود و گواهی فارسی داد یه ترجمه ساده ازون ارائه دادم. شرکت خصوصی هم که خودش بهم گواهی انگلیسی داد که اون رو همونجور مستقیم بردم دادم سفارت. هیچ مشکلی هم پیش نیومد
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط jmo نمایش پست ها
    کمک کمک کمک
    من دوشنبه هفته بعد وقت مصاحبه دارم
    تو چند تا شرکتم کار کردم وگواهی اشتغال دارم ولی چون بیمه نبودم دارلترجمه میگه که وزارت امور خارجه تایید نمی کنه !
    لازمه که این گواهی ها تایید امور خارجه و دادگستری بشه یا نه ؟
    لطفا منو راهنمایی کنید
    ممنونم
    دوست عزیز دادگستری و وزارت امور خارجه و بالتبع سفارت مدارکی رو تأیید میکنند که از یک مرجع رسمی و قانونی (مثل وزارت خونه) صادر شده باشه. شما یه ترجمه معمولی از گواهی کار و شرکتتون داشته باشید کفایت میکنه.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوست عزیز دادگستری و وزارت امور خارجه و بالتبع سفارت مدارکی رو تأیید میکنند که از یک مرجع رسمی و قانونی (مثل وزارت خونه) صادر شده باشه. شما یه ترجمه معمولی از گواهی کار و شرکتتون داشته باشید کفایت میکنه.
    موفق باشید.
    چندان درست نیست، گواهی کار از شرکت در صورتی که بیمه کنارش باشه مهر میکنه وزارت خارجه، گواهی کارآموزی هم بدون بیمه مهر میکنه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

من 11 سال سابقه کار داشتم 10 سال قبل از لیسانس و یک سال هم در حال حاضر بعد از لیسانس و فقط توی رزومم اشاره کرده بودم تاریخ هاشو با نام شرکتشون با سمتی که اونجا داشته ام بعد روز مصاحبه آفیسر ازم پرسید پس تو اون 10 سال قبل از لیسانست چی کار میکردی ومن گفتم که کار میکردم گفت پس چرا هیچ نامه ای نیوردی منم گفتم که توی رزومم فقط نوشتم و وقت نکردم برم نامه ازشون بگیرم گفت که نامه سابقه کار براشون خیلی مهمه و بهم وقت داد تا برم نامه ها رو بگیرم گفت که فقط ترجمه ازشون کافیه بدون تائید دادگستری و وزارت امور خارجه و یا میتونم نامه رو کلا انگلیسی یا آلمانی بزنن که دیگه احتیاج به ترجمه نداشته باشه منم رفتم سه تا شرکتی که کار میکردم متن نامه ها رو خودم به انگلیسی نوشتم سابقه کارم و شرح وضایفم رو بردم تو اون شرکتها برام مهرو امضا کردن بعدشم بردم دادم بادجه نقص مدارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام دوستان
    من حدود 2.5 سال از گرفتن مدرک کارشناسیم میگذره. تا حالا کار جدی هم انجام ندادم گاهی کارهای نقشه کشی و نقشه بردای انجام میدم که خیلی کمه.حتما باید برای این فاصله زمانی یک گواهی کار جور کنم؟
    و اینکه مثلا یک شرکت ساختمانی که چندان معروف هم نیست میتونه این گواهی رو برای من صادر کنه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob21 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 2.5 سال از گرفتن مدرک کارشناسیم میگذره. تا حالا کار جدی هم انجام ندادم گاهی کارهای نقشه کشی و نقشه بردای انجام میدم که خیلی کمه.حتما باید برای این فاصله زمانی یک گواهی کار جور کنم؟
    و اینکه مثلا یک شرکت ساختمانی که چندان معروف هم نیست میتونه این گواهی رو برای من صادر کنه؟
    با تشکر
    آره حتما این گواهی رو جور کن که خیلی میتونه تاثیر داشته باشه در روند ویزا گرفتنت. اما از اونجایی که سابقه بیمه رو لازم نیست داشته باشی برای سفارت از هرجا تونستی بگیر. و تو رزومه ات هم راجع به اون کارای پروژه‌ای کوتاه مدت هم باز بنویس. یا اگه دوره‌های نقشه‌کشی رفتی تو این مدت مدارک اونا رو هم بذار تو پروندت.

من برای یه شرکتی 5 ماه کار کردم و بیمه برام رد شده . ( کار تمام وقت مرتبط) و از اونجایی که به اون شرکت دسترسی ندارم نمیتونم ازشون گواهی بگیرم. آیا خود سابقه بیمه کفایت میکنه یا حتما باید گواهی باشه ؟
    مرسی

Junior Member

سلام

1- یه شرکتی میخواد یه گواهی کار به من بده. متن انگلیسی سریرگ انگلیسی ولی مهر فارسی. این ایراد داره؟؟؟
    2- اگر مدت زمانی که میگن من اونجا کار میکردم طولانی تر از تاریخ تاسیس خود شرکت باشه چی؟ مشکل داره؟؟ مثلا شرکت پارسال تاسیس شده ولی از 2 سال پیش سابقه کار بدن.
    3- کسی از دوستان آخر توضیحی در مورد طول مدت سربازی نداد. سفارت آمریکا پایان خدمتتو میخواد و چک میکته که چه مدت خدمت کردی اما در سفارت آلمان چی؟ اون 2 سالی که ما خدمت کردیم را چگونه توجیه کنیم؟؟

گواهی سابقه کار با بیمه توی شرکت خصوصی البته رشته مرتبط، اگه حین لیسانس باشه، توی پروسه ویزای دانشجویی واسه مستر، مثبته یا ارائه ندم بهتره؟؟؟ مهر خارجه داره ولی سفارت قبول نکرد مهر کنه. مرسی.
    Glückliche Menschen haben nicht das Beste von allem. Glückliche Menschen machen das Beste aus allem

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidia نمایش پست ها
    سلام

1- یه شرکتی میخواد یه گواهی کار به من بده. متن انگلیسی سریرگ انگلیسی ولی مهر فارسی. این ایراد داره؟؟؟
    2- اگر مدت زمانی که میگن من اونجا کار میکردم طولانی تر از تاریخ تاسیس خود شرکت باشه چی؟ مشکل داره؟؟ مثلا شرکت پارسال تاسیس شده ولی از 2 سال پیش سابقه کار بدن.
    3- کسی از دوستان آخر توضیحی در مورد طول مدت سربازی نداد. سفارت آمریکا پایان خدمتتو میخواد و چک میکته که چه مدت خدمت کردی اما در سفارت آلمان چی؟ اون 2 سالی که ما خدمت کردیم را چگونه توجیه کنیم؟؟
    سلام
    1- مهم نیست سابقه کار من مهر نداشت اصلا گیر ندادن
    2- بیکار نیستن که چک کنن.
    3- فکر میکنم در انگیزه نامه توضیح بدین کافی باشه بازم دوستان با سابقه جواب بدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)