صفحه 10 از 40 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 400

موضوع: قوانین معافیت تا امروز

پیش فرض پاسخ : قوانین معافیت تا امروز

ممنون از جوابهاتون ،

حالا یه چیز دیگه ؛

توی دفترچه نوشته اگه کسی برای معافیت پزشکی اقدام کنه ؛ و در نهایت نتونه معافیت بگیره ؛ مشمول میشه و باید بیاد سربازی .
    حالا می خواستم بپرسم که من که بعد از فارغ التحصیلی ( بهمن امسال ) می خوام برم دنبال کارای apply کردنم ؛ می تونم همزمان برای معافیت هم اقدام کنم ؟
    و اگه در نهایت نتونم معافیتم رو بگیرم ؛ این جریان مشمولیت برای کارای apply مشکل ساز نمیشه ؟

پیشاپیش ممنون !
    اینجا محل تبلیغات نیست!

eltonkhan
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    ممنون از جوابهاتون ،

حالا یه چیز دیگه ؛

توی دفترچه نوشته اگه کسی برای معافیت پزشکی اقدام کنه ؛ و در نهایت نتونه معافیت بگیره ؛ مشمول میشه و باید بیاد سربازی .
    حالا می خواستم بپرسم که من که بعد از فارغ التحصیلی ( بهمن امسال ) می خوام برم دنبال کارای apply کردنم ؛ می تونم همزمان برای معافیت هم اقدام کنم ؟
    و اگه در نهایت نتونم معافیتم رو بگیرم ؛ این جریان مشمولیت برای کارای apply مشکل ساز نمیشه ؟

پیشاپیش ممنون !
    اين دوتا جريان هيچ ربطي به هم نداره . تنها وقتي تلاقي ميكنن كه بخواي از كشور خارج بشي تا اون موقع اگه معاف شدي كه گلي به گوشه جمالت و گرنه يه مقدار جزئي پول صدقه سرت بايد بذاري پيش معتمد كشور ...

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

به هر حال شما یا باید 15 میلیون رو بدین یا معاف بشین
    من ندادم به خیلی دلایل..........
    پس وایسادم که معاف شم ، اون افسر بی شرف ..... هم فهمیده بود که کارم گیره وایساده بود یه پولی ازم بگیره که با افتخار اعلام می کنم من پول زور به کسی نمی دم.
    حساب اون افسر هم در جلسه ای مقام معظم رهبری با نخبگان امسال داره می رسم ، می گی نه ، نگاه کن !!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

دوستان من یه سوال داشتم
    من الان برای ترم زمستون امسال پذیرش دارم و معافیت تحصیلیم هم صادر شده. به خاطر اینکه ویزا گرفتن و نگرفتن معلوم نیست الان که نتایج ارشد اومده موندم ثبت نام بکنم یا نه؟ کسی میدونه اگه ثبت نام کنم کجا میفهمن این موضوع رو و چه گیری میدن؟؟

h.a1
    Guest

سلام

تا چند وقت پیش قانونی بود که کسانی که بیشتر از2 سال در خارج از ایران زندگی کردن با پرداخت 5میلیون تومان می توانند سربازیشونو بخرند
    کسی اطلاعات دقیق تر داره؟

eltonkhan
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط h.a1
    سلام

تا چند وقت پیش قانونی بود که کسانی که بیشتر از2 سال در خارج از ایران زندگی کردن با پرداخت 5میلیون تومان می توانند سربازیشونو بخرند
    براي اين جور سوالا بايد خودت بري نظام وظيفه چون اين قانونا يه روز هست فرداش نيست .
    دوست منم دقيقا 2 سال پيش همين جوري خريد . به نظر من خودت برو نظام وظيفه . اگرچه خود اونام نميدوونن

NO. Unfortunately this has not been renewed for last 3 years.....z
    Read, Think, then Talk....z

ببخشيد براي خروج بايد 1 ميليون رو داد در صورتي كه كارت پايان خدمت نداشت با با وثسقه ملكي هم مي شه خارج شد

Junior Member

سلام

سلام،
    این قانون مخصوص کسانی هست که تا قبل از پایان سال 82 از ایران رفتند. (آحتمالاً فرزند یکی از مسوولان مملکتی همچین شرایطی داشته )
    برای کسانی که بعد از این تاریخ از ایران رفتند، این قانون تمدید نشده.

Junior Member

سلام دوستان

من یه برادر بزرگتر دارم که برای کفالتش از بند 3 استفاده کرده... الان من شنیدم حتی اگه یکی دو ماهی خارج از ایران باشه
    من میتونم برای کفالت اقدام کنم ... کسی اطلاعی در این مورد داره ؟؟/
    در ضمن برادرم 33 سالشه و ازدواج هم کرده ولی ساکن شهره خودمونه ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)