صفحه 15 از 40 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 400

موضوع: قوانین معافیت تا امروز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین معافیت تا امروز

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    @amirnaderi

تو لینکی که گذاشتی گفته "با توجه به عدم امكان اجراي آموزش به مدت سه سال بدون طي دوره اموزش نظامي كارت معافيت موقت سه ساله دريافت خواهند نمود بديهي است در صورت مهيا شدن امكان آموزش پس از سه سال نسبت به احضار آنان جهت آموزش اقدام خواهد شد". خب این یعنی اینکه امکانات از طرف نظام وظیفه محیا بشه.!!؟؟

یعنی تا سه سال کسانی که معاف میشوند آموزشی نیازی نیست برند.
    آره منم همین بردداشتو کردم، ولی حسشو نداشتن تو فروم بیشتر توضیح بدم واسه همین لینک گذاشتم
    نباید خود را درگیر محدودیت ها کنیم، باید به دنبال راه حل باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    نه !!
    اون 6 ماهی که فرصت داری که دیگه به محض پست دفترچه میپره !
    این که گفتم آبان واسه اینه که ظرفیت ها پره. دوستام که یکی دو ماه پیش پر کردند، اعزامشون افتاده اول شهریور.
    منظورتون از پست دفترچه؛ پست اون فرم مخصوص معافیت پزشکی هست؟ و اگه آره؛ اینو مطمینی که اوم 6 ماه میپره؟
    اینو ببین:

سئوال
    پاسخ

مشموليكه تقاضاي معافيت پزشكي مي‌نمايد اگر معاف نگردد براي وي غيبت درج مي شود؟
    اگر موقع صدور نظريه شوراي پزشكي از موعد اعزام بخدمت قانوني وي نگذشته باشد غيبت براي وي درج نمي گردد ولي اگر از موعد اعزام بخدمت وي گذشته باشد 3 ماه اضافه خدمت براي وي درج مي شود.

الان مگه اینجا منظوزش از اون قسمت پررنگ شده، همون 6 ماه نیست؟
    اینجا محل تبلیغات نیست!

یک نفر تعریف می کرد رفته دفترچه بگیره گفتن فعلا پره برو سال دیگه صدات می کنیم(یک ساله دیگه نه دو ماه دیگه)... خیالتون راحت فعلا خبری نیست... اگر 6 ماه هم گذشته باشه فعلا صداتون نمی کنند... فکر کنم کم کم هوس کنند بفروشن ;D... احتمالا کلی خوشحال می شن و نقل و شیرینی می دن....
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    یک نفر تعریف می کرد رفته دفترچه بگیره گفتن فعلا پره برو سال دیگه صدات می کنیم(یک ساله دیگه نه دو ماه دیگه)... خیالتون راحت فعلا خبری نیست... اگر 6 ماه هم گذشته باشه فعلا صداتون نمی کنند... فکر کنم کم کم هوس کنند بفروشن ;D... احتمالا کلی خوشحال می شن و نقل و شیرینی می دن....
    اگر بعد از آن 6 ماه مدارکت را ارسال نکنی فکر می کنم غیبت می خوری و دیگر اوضاعت خراب می شود، درست است الان تقاضای زیادی برای سربازی است ولی آنها کسی را صدا نمیکنند!!! بعد تکمیل و ارسال دفترچه موعد اعزام شما مشخص می شود و به احتمال زیاد ماه های زیادی را باید در برزخ بگذرانید
    نباید خود را درگیر محدودیت ها کنیم، باید به دنبال راه حل باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    منظورتون از پست دفترچه؛ پست اون فرم مخصوص معافیت پزشکی هست؟ و اگه آره؛ اینو مطمینی که اوم 6 ماه میپره؟
    اینو ببین:

سئوال
    پاسخ

مشموليكه تقاضاي معافيت پزشكي مي‌نمايد اگر معاف نگردد براي وي غيبت درج مي شود؟
    اگر موقع صدور نظريه شوراي پزشكي از موعد اعزام بخدمت قانوني وي نگذشته باشد غيبت براي وي درج نمي گردد ولي اگر از موعد اعزام بخدمت وي گذشته باشد 3 ماه اضافه خدمت براي وي درج مي شود.

الان مگه اینجا منظوزش از اون قسمت پررنگ شده، همون 6 ماه نیست؟
    ببین شما تا 6 ماه وقت داری دفترچه بفرستی ( واسه شما همون معافیت پزشکی) ، درسته؟
    حالا شما اگه بذاری ماه 5 ام بفرستی، و فرضا پروسه معافیت 2 ماه طول بکشه، بعد کار معافیت درست نشه، خوب 6 ماهت گذشته دیگه! این جاست که غیبت میخوری. این معنی اون سوال جوابیه که گذاشتی.

اما حالا فرض کن شما 6 ماه وقت داری. اما بلافاصله همون اسفند معافیت و فرمشو میفرستی. در این صورت دیگه اون 6 ماهی که میتونستی استفاده کنی ازش، پریده. یعنی دیگه نمیتونی اگه معاف نشدی بگی حالا وایسین تا من 6 ماه دیگه دفترچه رو پست کنم!

اما من گفتم چون ظرفیت ها پره، اگر هم معاف نشی، تاریخ اعزامی که میاد دیر وقت میاد.
    اگه هنوز ابهام داری، لطفا پیام خصوصی بده.

من در حین خدمت در سازمان نظام وظیفه ناجا بودم و اگر مشمولی برای معافیت پزشکی اقدام و معاف نشه در اولین موعد اعزام به خدمت فرا خوانده میشه پس الکی اقدام نکنید اگر برای اتلاف وقت این کار رو انجام میدید به ضرر شما تموم میشه و به احتمال قوی فرصت استفاده از 6 ماه رو هم از دشت میدید.پس برای اقدام حتما یک دلیل موجه (پزشکی) و یک پارتی جور کنید
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

محمد جان

منظورت از اینکه میگی در اولین موعد اعزام فراخونده میشه چیه؟ به هر حال با توجه به اوضاع فعلی؛ اولین موعد 6-7 ماه دیگه میشه . درسته؟
    اینجا محل تبلیغات نیست!

اگه احساس کنن که می خواستید سوئ استفاده کنید(اگه مدارک جعلی باشه یا دکتر از شما خوشش نیاد علاوه بر اینکه سالم بودنتون بهشون اثبات بشه) در اولین موعد اعزاماعزام میشین ولی اگه مدارکتون در حد معافیت کامل نباشه ولی معافیت های رزم(چندین نوع داره) بگیرین از زمان معمول هم دیر تر اعزامتون می کنن چون اکثرا این دوستان برای خدمت در اختیار پلیس راهور ناجا قرار میگیرن تا سر چهار راه ها جریمه کنن و گه زیر فوق دیپلم باشند باید کم کم بین مراجع دیگر نظامی تقسیم بشن که نیرو ها دچار ضعف کلی نباشن(مثلا هر دوره یکی دو نفر)
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Junior Member

سلام

دوستانی که اطلاع دقیق دارن لطفا پاسخ دهند!
    معافیت کفالت (از هر نوعی) نیاز به رفتن به دوره آموزشی دارد؟!

ببخشید اگر مرتبط نیست! پاسخ های متناقض زیاد شنیدم و دیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kln
    سلام

دوستانی که اطلاع دقیق دارن لطفا پاسخ دهند!
    معافیت کفالت (از هر نوعی) نیاز به رفتن به دوره آموزشی دارد؟!

ببخشید اگر مرتبط نیست! پاسخ های متناقض زیاد شنیدم و دیدم.
    قانونیه که زیاد دیدم از زیرش در میرن.
    دوست من هم شرایط شما رو داشت و همینقدر نگران بود آخرش هم نرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)