صفحه 9 از 40 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 400

موضوع: قوانین معافیت تا امروز

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : قوانین معافیت تا امروز

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    منم تا جایی که میدونم نمیتونی
    یه زمانی صحبت بود که اگه برادرت تو یک شهر دیگه باشه شاید بتونی ولی همونم مثل اینکه لغو شده
    یه کشور دیگه چی رئیس؟...
    منظور اون قانون این بود که هر جا به جز شهری که پدر مادر اونجا هستن ولی همونطور که گفتم گویا این قانون رو هم دیگه برداشتن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    منم تا جایی که میدونم نمیتونی
    یه زمانی صحبت بود که اگه برادرت تو یک شهر دیگه باشه شاید بتونی ولی همونم مثل اینکه لغو شده
    یه کشور دیگه چی رئیس؟...
    هفته پيش قانوني تصويب شد كه بموجب اون تمام فرهنگياني(منظور معلمين و دبيران مدارس) كه طبق قانون قبلي از خدمت سربازي معاف بودن اگر سنشون زير 30 سال(يا نميدونم 35 سال)هست بايد برن خدمت مقدس...
    اون وقت تو داري از برادر و اينا حرف ميزني پويا؟؟؟
    جون تو راه نداره بايد بريم.... :-\
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

سلام،

من واسه يFall2008 22 sep پذيرش دارم. مجموع شماره ي دو تا چشمام هم 11 است. يه آشنا هم تو نظام وظيفه پيدا كردم كه وقت بيمارستان رو زودتر بهم بده.
    حالا 1 سئوال الان مثه اينكه ميگن بايد آموزشي رو برم؟ درسته؟ يعني با اين شرايط اگه بخوام واسه PHD بدوم وثيقه از كشور خارج بشم حتماً بايد اول آموزشي رو برم بعد بدون وثيقه خارج بشم؟
    بچه ها كسي هست كه جواب اين سئوال من رو بده؟

ممنون
    ميلاد

شما تا وقتي که کارت پايان خدمت نداشته باشي بايد 15 ميليون وثيقه بذاري. به عبارتي حتي اگر شرايط معافي رو هم داشته باشي تا زماني که کارت نگرفتي از ديد نظام وظيفه سربازي و بايد 15 ميليون رو بذاري.

دوستان ! لطفا اگه کسی اطلاعاتی راجع به معافیت به روش پزشکی و البته از نوع چشمی داره بگه ممنون می شم .
    آیا آستیگماتیسم با شماره ی چشم جمع می شه ؟ کم میشه ؟ چی میشه ؟
    بعد من شنیدم که 2-3 نمره کمتر از واقعیت ؛ شماره چشم رو حساب می کنند ؛ دلیلش هم یک قطره ی چشم هست گویا که ملت میریزن تو چشمشون تا به صورت موقت شماره چشمشون بالا بره !
    اگه اسم این قطره رو هم میدونین از ما دریغ نکنین.
    با تشکر !
    اینجا محل تبلیغات نیست!

eltonkhan
    Guest

سلام .

دوستاني كه كارت گرفتن ... چقدر طول ميكشه از موقع اقدام تا موقعي كه كارت را تحويل ميگيري ؟ اين پروسه مقدس چه زماني را طي ميكنه تا به نتيجه برسه ؟؟؟؟

eltonkhan
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    دوستان ! لطفا اگه کسی اطلاعاتی راجع به معافیت به روش پزشکی و البته از نوع چشمی داره بگه ممنون می شم .
    بعد من شنیدم که 2-3 نمره کمتر از واقعیت ؛ شماره چشم رو حساب می کنند ؛ دلیلش هم یک قطره ی چشم هست گویا که ملت میریزن تو چشمشون تا به صورت موقت شماره چشمشون بالا بره !
    با تشکر !
    آره عزيز آستيگماتيسم با شماره چشم جمع ميشه.
    اين قطره را هم كه ميريزن چون خودم تجربش را داشتم ولي به دلايل زماني معاف نشدم خدمت ميگم كه هيچ اثري روي شماره چشمم نداشت حتي آستيگماتيسم !!ولي تا اونجا كه يادمه احساس ميكردم مردمك چشمم گشاد شده يه كم چشما را هم ميسوزونه ولي هيچ اثري نداره . اينا فك كنم مال اين آدماست كه تو چشماشون دود و اينا ميكنن كه معاف شن ... در هر صورت تقلب كار بديه مخصوصا پيش قاضي و ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eltonkhan
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    با تشکر !
    آره عزيز آستيگماتيسم با شماره چشم جمع ميشه.
    اين قطره را هم كه ميريزن چون خودم تجربش را داشتم ولي به دلايل زماني معاف نشدم خدمت ميگم كه هيچ اثري روي شماره چشمم نداشت حتي آستيگماتيسم !!ولي تا اونجا كه يادمه احساس ميكردم مردمك چشمم گشاد شده يه كم چشما را هم ميسوزونه ولي هيچ اثري نداره . اينا فك كنم مال اين آدماست كه تو چشماشون دود و اينا ميكنن كه معاف شن ... در هر صورت تقلب كار بديه مخصوصا پيش قاضي و ....
    قطره شماره چشمو کم می کنه ولی ماکزیمم 75. الی 1 نمره در مجموع. اگه شمارت بالای 11 باشه اصلا نگران نباش. توصیه می کنم بری یکی از این بیمارستنای نظام وظیفه(مثل امم سجاد یا چمران و ...) بگی می خوام تو چشمم قطره هم بریزید. من که خودم این کارو کردمم راستشو بهشون گفتم که کی خوام ببینم شرایط معافیت رو دارم یا نه. اونجام قبول کردن.

eltonkhan
    Guest

كسي نميدونه اين پروسه كفالت چقدر طول ميكشه ؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط eltonkhan
    كسي نميدونه اين پروسه كفالت چقدر طول ميكشه ؟؟؟؟؟؟
    کاملا بستگی به اوضاع داره ، متاسفانه مال من 5 ماه طول کشید و مجبور شدم دیفز کنم
    ولی حداقل 2.5 ماه
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)