صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: تغییر فامیلی و مشکلات مربوط به آن

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تغییر فامیلی و مشکلات مربوط به آن

اگر یک نام دیگه به اسم اضافه بشه مشکلی نیست؟ من دو اسم دارم ولی موقعی که شناسنامه گرفتند اجازه ندادند ( در حال حاضر برای این اسم مشکلی نیست)

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    اگر یک نام دیگه به اسم اضافه بشه مشکلی نیست؟ من دو اسم دارم ولی موقعی که شناسنامه گرفتند اجازه ندادند ( در حال حاضر برای این اسم مشکلی نیست)
    دوست گرامی منظورتون چیه؟
    شما اسمتون تو شناسنامه هر چی هست و روی مدارکتون هر اسمی که خورده همون و باید در پروسه اپلای برای دانشگاه و یا ویزا استفاده کنین. اگه می خواین اسمتون و عوض کنین مثل تعویض فامیلی هست و باید تو فرمها، اسم قبلی و وارد کنین و یا تو کاورلتر توضیح بدین + مدارک تغییر اسم و ترجمه کنین و پیوست بفرستین.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

ApplyAbroad Veteran

نه نمیخوام اسممو تغییر بدم .اسم دوممو میخوام اضافه کنم بعنوان میدل نیم.قبلا جز اسامی ممنوع ثبت احوال بود.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    نه نمیخوام اسممو تغییر بدم .اسم دوممو میخوام اضافه کنم بعنوان میدل نیم.قبلا جز اسامی ممنوع ثبت احوال بود.
    خوب اگه رسما بره تو شناسنامه، یک صفحه تغییر یا تصحیح مشخصات اضافه می شه و همون و باید ترجمه کنین و با مدارکتون بفرستین. ضمن اینکه حتما اگه تو فرمها جایی هست که اسم قبلی و پرسیده، تو اون قسمت ذکر کنین یا همون طور که گفتم از کاور لتر استفاده کنین.
    موفق باشین
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشيد: من پسوند فاميلم رو برداشتم و توي ريز نمرات دبيرستان و ديپلم و فوق ديپلمم فاميلم با پسونده فقط مدرك ليسانسم با فاميل جديده پاسپورتمم با فاميل بدون پسونده... حالا به نظر شما مشكلي پيش مياد واسه توضيحش كجا تو كدوم مدرك چيزي بنويسم؟ مرسي از كمكتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parmil نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشيد: من پسوند فاميلم رو برداشتم و توي ريز نمرات دبيرستان و ديپلم و فوق ديپلمم فاميلم با پسونده فقط مدرك ليسانسم با فاميل جديده پاسپورتمم با فاميل بدون پسونده... حالا به نظر شما مشكلي پيش مياد واسه توضيحش كجا تو كدوم مدرك چيزي بنويسم؟ مرسي از كمكتون
    منم همین مورد را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.
    همین که صفحه سوم شناسنامه را هم ترجمه کنیم کافیه؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط gidlio نمایش پست ها
    منم همین مورد را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.
    همین که صفحه سوم شناسنامه را هم ترجمه کنیم کافیه؟؟
    سلام
    بله کافی هست.14 پست گذشته ی همین تاپیک را نیز مطالعه کنید.موفق باشید

Junior Member

سلام
    دوستان بنده از فارغ التحصیلی از مقطع لیسانس تغییر فامیلی داشتم. و بعد از تغییر فامیلی دانشنامه و ریزنمرات لیسانسمو گرفتم. متاسفانه الان که برای ترجمه مدارکم خواستم اقدام کنم متوجه شدم که ریز نمرات لیسانسم رو با فامیل قبلی دادن ولی دانشنامه لیسانسم با فامیل جدیده. میخواستم ببینم این مغایرت اون هم تو مدارک یک مقطع مشکل ایجاد نمیکنه؟ و فقط همون ترجمه صفحه 3 شناسنامه کافیه؟ یا با توجه به اینکه مغایرت تو مدارک یک مقطع هست از دانشگاه بخوام ریزنمراتم رو با فامیل جدید بده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

اینکه ما بریم فامیلیمونو عوض کنیم (پسوند حذف کنیم) و برا پدرمون هنوز همون باشه جایی ممکنه مشکل ایجاد بشه؟ مثلا BS
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)