صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: تغییر فامیلی و مشکلات مربوط به آن

Junior Member

پیش فرض تغییر فامیلی و مشکلات مربوط به آن

من نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم, به نظرم بهترین جا همینجا بود
    فامیلی من مسلم Moslem هستش و قصد ادامه تحصیل در آلمان رو دارم
    واسه اینکه بعداً مشکلی به خاطر فامیلیم ایجاد نشه, میخوام عوضش کنم
    ولی نمیدونم بعد تکلیف مدرک لیسانس و بقیه مدارکم چی میشه
    چجوری میتونم به دانشگاه ها یا مراکز اونور ثابت کنم که فامیلیم رو عوض کردم و اینا مدارک خودمه...
    کسی اطلاعاتی داره کمک کنه؟! یا میدونه از کدوم مرکز باید بپرسم سوالاتم رو؟!

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : تغییر فامیلی و مشکلات مربوط به آن

جای خوبی سوالتونو نپرسیدین.
    شکست، نردبان پیروزی است.

Member samirast آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    agricultural economics

فکر کنم با یه وکیل مهاجرت ترجیحا در آلمان مشورت کنید و مطمئن نیستم کسی اینجا بتونه جواب تخصصی بهتون بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

من هم این مشکل را دارم با ابن تفاوت که من قبلا عوض کردم و مدرک لیسانسم با فامیلی قبلیم هستش اکر کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون می شم؟

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

http://analog.eecs.utk.edu/ski.html

به این لینک نگاه کنین این بیچاره وضعش از همه خرابتره. فک نکنم مشکلی براتون داشته باشه ولی میخوایین عوض کنین اصراری نیست. عوض کننین. من پسوندمو حذف کردم چون هیچ جا جا نمیشد

بعد از شناسنامه ی جدید یه کپی با توضیحات میدین به مسول آموزش دانشکده کارارو خودش انجام میده. اگه فارغ التحصیل شدین. میتونین هرجا مدرک میبرین یه دونه هم از شناسنامه با توضیحات بدین بهشون تا لحاظ کنن. مثل پاسبورد و ترجمه ی مدرک و ....

البته یه مشکل اینور دارین که ثبت احوال قانع بشه این فامیلیو عوض کنه. چون میدونم خیلی دنگ و فنگ و منگش زیاده

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_mm88 نمایش پست ها
    من نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم, به نظرم بهترین جا همینجا بود
    فامیلی من مسلم Moslem هستش و قصد ادامه تحصیل در آلمان رو دارم
    واسه اینکه بعداً مشکلی به خاطر فامیلیم ایجاد نشه, میخوام عوضش کنم
    ولی نمیدونم بعد تکلیف مدرک لیسانس و بقیه مدارکم چی میشه
    چجوری میتونم به دانشگاه ها یا مراکز اونور ثابت کنم که فامیلیم رو عوض کردم و اینا مدارک خودمه...
    کسی اطلاعاتی داره کمک کنه؟! یا میدونه از کدوم مرکز باید بپرسم سوالاتم رو؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2f نمایش پست ها
    من هم این مشکل را دارم با ابن تفاوت که من قبلا عوض کردم و مدرک لیسانسم با فامیلی قبلیم هستش اکر کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون می شم؟

Junior Member

من خودم الان دیگه عوض کردم فامیلیم رو, پیگیرش هم شدم.
    ترجمه صفحه 3 رو فکر کنم! که نوشته این شخص از این تاریخ فامیلش از "این" به "این" تغییر کرده رو ترجمه و ضمیمه میکنین, به همین راحتی!

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_mm88 نمایش پست ها
    من خودم الان دیگه عوض کردم فامیلیم رو, پیگیرش هم شدم.
    ترجمه صفحه 3 رو فکر کنم! که نوشته این شخص از این تاریخ فامیلش از "این" به "این" تغییر کرده رو ترجمه و ضمیمه میکنین, به همین راحتی!
    سلام دوست عزیز،
    نام خانوادگی من یک دنباله طولانی با تلفظی سخت داره. متاسفانه من فارغ التحصیل شدم و این دنباله در تمام مدارک تحصیلی من هست. می خواستم برای حذفش اقدام کنم ولی برخی دوستان در این فروم نوشته بودن که اینکار در روند ویزا گرفتن مشکل بوجود میاره. می خواستم بدونم شما در چه مرحله ای هستید و اگه مشکلی پیش نمیاد منم برای حذف اقدام کنم؟
    با تشکر
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    نام خانوادگی من یک دنباله طولانی با تلفظی سخت داره. متاسفانه من فارغ التحصیل شدم و این دنباله در تمام مدارک تحصیلی من هست. می خواستم برای حذفش اقدام کنم ولی برخی دوستان در این فروم نوشته بودن که اینکار در روند ویزا گرفتن مشکل بوجود میاره. می خواستم بدونم شما در چه مرحله ای هستید و اگه مشکلی پیش نمیاد منم برای حذف اقدام کنم؟
    با تشکر
    برای ویزا که فکر نمی کنم مشکلی باشه چون توی خود فرمها از شما پرسیده می شه که آیا قبلا از نام فامیل دیگه ای استفاده کردین یا نه و شما اگه اونجا فامیل قبلیتون و وارد کنین دیگه در مورد مدارکی که با اون فامیل می فرستین هم مشکلی وجود نخواهد داشت بعلاوه اینکه همون برگ تغییر نام فامیل رو در شناسنامه ترجمه می کنین و می فرستین.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    برای ویزا که فکر نمی کنم مشکلی باشه چون توی خود فرمها از شما پرسیده می شه که آیا قبلا از نام فامیل دیگه ای استفاده کردین یا نه و شما اگه اونجا فامیل قبلیتون و وارد کنین دیگه در مورد مدارکی که با اون فامیل می فرستین هم مشکلی وجود نخواهد داشت بعلاوه اینکه همون برگ تغییر نام فامیل رو در شناسنامه ترجمه می کنین و می فرستین.
    تو کجای پروسه ی اپلای ترجمه ی صفحه ی توضیحات لازم میشه؟ تو سیستم اپلای دانشگاها من چیزی ندیدم ولی نمیدونم بعدا بخوان. از شما کجا خواستن؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    تو کجای پروسه ی اپلای ترجمه ی صفحه ی توضیحات لازم میشه؟ تو سیستم اپلای دانشگاها من چیزی ندیدم ولی نمیدونم بعدا بخوان. از شما کجا خواستن؟
    دوست گرامی، همونطور که تو خط اول نوشتم، این مربوط به پروسه اپلای برای ویزاست که توی فرمهاش نوشته شده. سیستم اپلای هر دانشگاهی هم به بقیه دانشگاهها فرق داره. اگه فامیلتون و عوض کردین و نگرانین که تناقض در مدارکتون ایجاد شه می تونین خودتون یه کاورلتر روی مدارکتون بزارین و این مساله رو توضیح بدین.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)