نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: کار آموزی

Junior Member

پیش فرض کار آموزی

می خواستم ببینم برا کار آموزی خارج از کشور چه جوری باید اقدام کرد... و اگه شدنی ه چه جوری ؟ از طریق سفارت یا مثله همین دانشگاه هاست ؟ و اصطلاح این کارآموزی( معادل به انگلیسیش ) چی میشه ...
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : کار آموزی

معادل انگلیسیش می‌شه Internship یا Co-op ولی من تا به حال کسی رو ندیدم که از ایران برای کارآموزی رفته باشه، هر چند که این دلیل نمی‌شه که نشدنی باشه.

توی دانشگاه ما پارسال یه دانشگاهی اطلاعیه داده بود برای کسانی که مایلن در آلمان کاراموزی بگذرونن. شرایطشم مال دانشجوهای ممتاز بود. مثلا یادمه معدل باید بالای 17 میبود. مقصودم اینه که شدنیه. ولی خوب شرایطشم سخته.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

زمانی که من وقته کاراموزیم بود ساله 82 یا 83 اینجورا دانشگاه اعلامیشو زده بود.فقط می بایستی زبانت خوب می بود یادم نمی اد مدرک می خواستن یا نه.یه چند تایی رفتن رفتن آلمان و برزیل.برو همکاریهای بین المللی دانشگاهتون مسولش اونان.یا ارتباط با صنعتتون.

Junior Member

سلام
    دانشگاه تهران که خودم بودم مطمئنم این کار رو انجام میده و همچنین شنیدم که دانشگاه صنعتی اصفهان یه همچین برنامه ای برای دانشجوهاش داشته ولی الان از وضعیتش خبری ندارم

موفق باشید

حامد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)