صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: بهترین و مناسبترین مدل و برند لپ تاپ دانشجویی

پیش فرض پاسخ : بهترین و مناسبترین مدل و برند لپ تاپ دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من Surface pro 3 از سایت ماکروسافت خریدم و چون ذدانشجو هم هستم بهم 10% تخفیف دادن
    خیلی سبک هست و رنج قیمت مناسب هم دارد و از نظر کارایی هم کاملا نیاز من را جواب داده
    پیشنهاد می کنم با توجه به کارایی بالا و وزن ناچیز 800 گرم به ان توجه کنید
    منم در موردش مطالبی خوندم. از لحاظ قیمت، حتما مزاح فرمودید، درسته؟
    اما از نظر کیفیت، کارایی و وزن عالی هستش. فقط من نگران HDMI هستم که نداره...واسه سمینار خیلی به کار میاد..
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    منم در موردش مطالبی خوندم. از لحاظ قیمت، حتما مزاح فرمودید، درسته؟
    اما از نظر کیفیت، کارایی و وزن عالی هستش. فقط من نگران HDMI هستم که نداره...واسه سمینار خیلی به کار میاد..
    اگر با ریال حساب کنید بله گران هست ولی اینجا به یورو از ۷۰۰ یورو میشه خرید که خیلی گرون هم نیست در مورد ارایه کردن کانورتور های اچ دی ام ای برای ان میشه از ای بی به قیمت ۲۰ یورو تهیه کرد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    اگر با ریال حساب کنید بله گران هست ولی اینجا به یورو از ۷۰۰ یورو میشه خرید که خیلی گرون هم نیست در مورد ارایه کردن کانورتور های اچ دی ام ای برای ان میشه از ای بی به قیمت ۲۰ یورو تهیه کرد
    سپاس از پاسختون..
    عجیبه من قیمتش رو توی bestbuy.ca دیدم برای Surface Pro 3 12" 64GB حدود 950$ تازه بدون کیبورد!! کیبورد هم 160$، Pen : 50$ و Power supply: 80$
    یعنی تو اروپا ارزون تره؟ تازه با اینهمه اختلاف قیمت؟!!!!!!
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

من Asus vivo book S400 دارم ولی از زمانی که خریدم (2 سال پیش) سرعتش پایین بود قبلش خیلی تعریف ایسوس رو شنیده بودم ولی ازش ناامید شدم البته وزنش سبکه، صفحه اش لمسیه و حتی شارژرش هم کوچیکه مشکلم با سرعتش هست و اینکه خیلی وقتا موقع اجرای برنامه سنگین هنگ میکنه. خلاصه موقع خرید دقت کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    سپاس از پاسختون..
    عجیبه من قیمتش رو توی bestbuy.ca دیدم برای Surface Pro 3 12" 64GB حدود 950$ تازه بدون کیبورد!! کیبورد هم 160$، Pen : 50$ و Power supply: 80$
    یعنی تو اروپا ارزون تره؟ تازه با اینهمه اختلاف قیمت؟!!!!!!
    من از سایت ماکروسافت خریدم و البته تخفیف دانشجویی هم داشت البته باید با اکانت دانشگاهی لاگ این کنید منظور من بدون کی برد بود
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member

سلام
    لپ تاپ 8 گیگ رم، intel core i7 سبک و 600-700 دلار چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟
    امضا نامرئی

لپتاپ Asus N550JK لپتاپ مالتی مدیا هست و سخت افزار خیلی قوی داره و همه کارهای محاسباتی به راحتی انجام میده. تنها عیبش وزن زیاد هست (2.6Kg ) و آداپتور سنگینی داره.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Banned

بهترین لپ دانشجویی از نظر من Acer 5742G هست. کلا لپ های Acer هم ارزون هستن و هم اینکه کیفیت دارن. اما طرف میره 4 5 تومن میده سونی و اپل و اندازه 1 تومن ازش کار میکشه. درضمن لپ های Acer فوق العاده سبک و باریک هستن وآدااپتور خیلی کوچولویی دران
    لپ رو باید براساس حداکثر کارایی که قراره انجام بدیم بخیریم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    لپتاپ Asus N550JK لپتاپ مالتی مدیا هست و سخت افزار خیلی قوی داره و همه کارهای محاسباتی به راحتی انجام میده. تنها عیبش وزن زیاد هست (2.6Kg ) و آداپتور سنگینی داره.

لپ های ایسوز خیلی سنگین هستن..انگار داخلش اجر گذاشتن. الان چیزی که به درد دانشجو بخوره Acer و Lenovo هست

سلام
    برند acer مدل E5-571G-7206 چطور مدلیه؟ برنام هایی مث آباکوس رو براحتی ران می کنه؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)