صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 188

موضوع: تغییر گرایش از مهندسی به مدیریت یا اقتصاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگه می‌شه من رو راهنمایی کنید.تغییر رشته؟؟؟

ممنون از جوابتون
    منظورم کار در خارج بود، چه رشته ای از مديريت با توجه به سابقه درسی و کاری بی ربط من بهتره؟
    در مورد project management هم واسه اين پرسيدم چون تجربه کاريم يک جورهايی بهش ربط داشته!
    و آيا کلاً 6 سال فاصله ای که من از درس خوندن دور بودم، شانس منو واسه پذيرش کم می کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : اگه می‌شه من رو راهنمایی کنید.تغییر رشته؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tamasha نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    منظورم کار در خارج بود، چه رشته ای از مديريت با توجه به سابقه درسی و کاری بی ربط من بهتره؟
    در مورد project management هم واسه اين پرسيدم چون تجربه کاريم يک جورهايی بهش ربط داشته!
    و آيا کلاً 6 سال فاصله ای که من از درس خوندن دور بودم، شانس منو واسه پذيرش کم می کنه؟
    6 سال سابقه حتی میتونه واستون یه مزیت فوق العاده باشه. من بجای PM بهتون EMBA یا MBA رو پیشنهاد میکنم. ممکنه روال پذیرشش یختتر باشه اما شما که هدفتون کاره واقعا وضعیت کاریتون از این رو به اون رو میشه. فارغ التحصیلای MBA حقوق تا 80-90k می گیرن تو امریکای شمالی. ضمن اینکه اکثر دانشجوهای MBA رشته لیسانسشون مدیریت نبوده!

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره تغییر رشته

من فوق لیسانس آمار دارم. به رشته finance علاقه دارم. به نظر شما یه آماری میتونه در finance پذیرش برای دکتری در دانشگاه های آمریکا یا کانادا بگیره و موفق باشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bernasha نمایش پست ها
    من فوق لیسانس آمار دارم. به رشته finance علاقه دارم. به نظر شما یه آماری میتونه در finance پذیرش برای دکتری در دانشگاه های آمریکا یا کانادا بگیره و موفق باشه؟
    رشتت خیلی از فایننس دور نیست و میتونی توش دووم بیاری!!!! ؛)
    اما اینکه چقدر شانس داری!!!! خب شما باید یکم اطلاعات بیشتری بدی که بشه بهت کمک کرد....
    و موفق بودن هم که..... خیلی نسبیه!! انتظار چه جواب داری؟
    اما این رو بهت بگم که آره میتونی اگه مخ استاد رو بزنی از دانشگاه های آمریکا برای فایننس پذیرش بگیری....
    امیدوارم کمک کرده باشم
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

سلام به دوستان
    من لیسانس مکانیک سیالات دارم و 4سال سابقه تو زمینه تهویه مطبوع دارم هم فروش هم طراحی
    و میخوام واسه فوق اگه بشه واسه رشته مارکتینگ اقدام بکنم چون تو این 4سال واقعا مارکتینگ واسم جالب بود
    به نظر شما امکانش هست، که بتونم پذیرش بگیرم یا اینکه رشته مرتبط تری هم هست واسه ادامه تحصیل واسه من
    مرسی مرسی
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa1982 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من لیسانس مکانیک سیالات دارم و 4سال سابقه تو زمینه تهویه مطبوع دارم هم فروش هم طراحی
    و میخوام واسه فوق اگه بشه واسه رشته مارکتینگ اقدام بکنم چون تو این 4سال واقعا مارکتینگ واسم جالب بود
    به نظر شما امکانش هست، که بتونم پذیرش بگیرم یا اینکه رشته مرتبط تری هم هست واسه ادامه تحصیل واسه من
    مرسی مرسی
    بچه های مهندسی میتونن برای مقطع کارسناسی ارشد رشته های مدیریتی تقدام کنن وحتی بیشتر ارشدهای مدیریتی چنین زمینه ای رو دارن. اگه مرجع این علاقه، کار باشه که دیگه وضعیت خیلی خوبه و اصلا تاکید روی سابقه کار در مستر مدیریت برای همینه

Junior Member

با سلام. من چون نتونستم جای دیگه ای سوالم رو مطرح کنم با عرض معذرت اینجا طرح می کنم. من لیسانس و فوق لیسانسم مدیریت صنعتی بوده. گرایش ارشدم تحقیق در عملیات بوده. منتها چون به ریاضی محض و کاربردی علاقه دارم می خوام مسیرم رو به اون سمت عوض کنم. می خواستم سوال کنم که چه راهنمایی ای به ذهنتون می رسه؟ چه کاری انجام بدم بهتره؟ به ذهنم رسید که از لیسانس، ریاضی بخونم، اما از گرفتن بورس محروم میشم و باید از صفر شروع کنم. از فوق هم تقریباً منطقیه که منو نپذیرند. لطفاً منو راهنمایی کنید. ممنون میشم.

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ymanager نمایش پست ها
    با سلام. من چون نتونستم جای دیگه ای سوالم رو مطرح کنم با عرض معذرت اینجا طرح می کنم. من لیسانس و فوق لیسانسم مدیریت صنعتی بوده. گرایش ارشدم تحقیق در عملیات بوده. منتها چون به ریاضی محض و کاربردی علاقه دارم می خوام مسیرم رو به اون سمت عوض کنم. می خواستم سوال کنم که چه راهنمایی ای به ذهنتون می رسه؟ چه کاری انجام بدم بهتره؟ به ذهنم رسید که از لیسانس، ریاضی بخونم، اما از گرفتن بورس محروم میشم و باید از صفر شروع کنم. از فوق هم تقریباً منطقیه که منو نپذیرند. لطفاً منو راهنمایی کنید. ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز
    به نظر من همین رو ادامه بده و دکتراتو تو تحقیق در عملیات بگیر خیلی هم از ریاضی محض کاربردی تره!
    حیف مدل سازی و شبیه سازی نیست ؟!
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Junior Member

البته حرفتون که درسته. دروس بسیار زیبائی داره این رشته. اما راستش اینه که لذتی که از مسئله حل کردن به من دست میده از خیلی از دروس دیگه به من دست نمیده. البته اگر بخوام بگم هنوز نتونستم بین ریاضی محض و کاربردی یکیش رو انتخاب کنم. چون توی کاربردی هم به مسائل زیادی علاقه مندم . به اضافه اینکه کاربردی، خب یکی از گرایشاش همین گرایش منه. حالا آقا مسعود شما در مورد گرایشای دکترای تحقیق در عملیات چقدر می دونین؟ کلاً هم تو اروپا هم آمریکا. یه راهنمایی می کنید لطفا؟

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ymanager نمایش پست ها
    البته حرفتون که درسته. دروس بسیار زیبائی داره این رشته. اما راستش اینه که لذتی که از مسئله حل کردن به من دست میده از خیلی از دروس دیگه به من دست نمیده. البته اگر بخوام بگم هنوز نتونستم بین ریاضی محض و کاربردی یکیش رو انتخاب کنم. چون توی کاربردی هم به مسائل زیادی علاقه مندم . به اضافه اینکه کاربردی، خب یکی از گرایشاش همین گرایش منه. حالا آقا مسعود شما در مورد گرایشای دکترای تحقیق در عملیات چقدر می دونین؟ کلاً هم تو اروپا هم آمریکا. یه راهنمایی می کنید لطفا؟
    من یه استادی داشتم (دکتر پرهام عظیمی) اون منو به OR علاقه مند کرد
    گرایشای مهمش شبیه سازی استفاده از آلگوریتم ژنتیک آنالیز صفحات آبکاری شده و ...
    دانشگاه های سوئد خوب هستند تو OR
    اگه خواستی MAIL استادمو میدم باهاش مشورت کن
    پیام خصوصی بذار اگه خواستی
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم