صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 188

موضوع: تغییر گرایش از مهندسی به مدیریت یا اقتصاد

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره تغییر رشته

سلام
    ليسانس علوم اجتماعي و فوق برنامه ريزي رفاه مي خونم
    ميتونم براي اقتصاد اقدام كنم
    اقتصاد اينقدر كه ميگن سخته؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh majd نمایش پست ها
    سلام
    ليسانس علوم اجتماعي و فوق برنامه ريزي رفاه مي خونم
    ميتونم براي اقتصاد اقدام كنم
    اقتصاد اينقدر كه ميگن سخته؟
    والا من عمران میخوندم و خیلی دنبال اقتصاد بودم برای ادامه تحصیل و هیچی پیدا نکردم توی هفتاد و دو دانشگاه اروپا!!!! (منظورم خیلی بود!!!)
    زیاد بهش امیدوار نباش..... اگه بخای میتونی به سختی یه مدیریت پیدا کنی که بخای اقدام کنی....
    اقتصاد نه تنها سخت نیست بلکه خیلی هم شیرینه!!! اصلا هم سخت نیست فقط گسترده هست.... کلا خیلی خوبه و اگه علاقمند باشی اصلا سخت نیست..... فقط یکم سخته!!!!

موفق باشی....
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    والا من عمران میخوندم و خیلی دنبال اقتصاد بودم برای ادامه تحصیل و هیچی پیدا نکردم توی هفتاد و دو دانشگاه اروپا!!!! (منظورم خیلی بود!!!)
    زیاد بهش امیدوار نباش..... اگه بخای میتونی به سختی یه مدیریت پیدا کنی که بخای اقدام کنی....
    اقتصاد نه تنها سخت نیست بلکه خیلی هم شیرینه!!! اصلا هم سخت نیست فقط گسترده هست.... کلا خیلی خوبه و اگه علاقمند باشی اصلا سخت نیست..... فقط یکم سخته!!!!

موفق باشی....
    ممنونم
    يعني شما نتونستين پذيرش بگيريد
    ميشه شرايط خودت رو بگي

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh majd نمایش پست ها
    ممنونم
    يعني شما نتونستين پذيرش بگيريد
    ميشه شرايط خودت رو بگي
    اگه روی این عکس کوچیک زیر آواتار من کلیک کنی میبینی... عکس اون کلاه ها که موقع فارغ تحصیلی توی دانشگاه ها میزارن!!!!
    فقط میگم معدلم 13.1 بود...
    موفق باشی...
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک سوال برای پذیرش در رشته MBA or Finance (مدیریت)

با سلام خدمت دوستان من لیسانس فیزیکم و میخام تو کانادا فوق mba بگیرم.آیا کسی اطلاعاتی در باره دانشگاه و هزینه و پذیرشش داره؟(اگه تو ontario باشه که چه بهتر)

Member afshinG آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشتی سازی امیر کبیر

Question ارشد اقتصاد و مدیریت مخصوص مهندسین

سلام دوستان

این پست رو ایجاد کردم تا از این به بعد دانشجو های مهندسی ای که می خوان واسه ارشد و دکترا برن رشته های اقتصصاد و مدیریت اطلاعات و سوالاتشونو اینجا مطرح کنن . چون اطلاعات مربوط به این افراد توی همه ی پست ها پراکندس و آدم واقعا نمی تونه به یه جواب درست و حسابی برسه.

دوستان با تجربه لطفا همراهی کنن
    مرسی
    فرسایشـــــــــــــــــی ترین قسمت خارج رفتن، انتــــــــــــــظار برای صدور ویزاست، خــــیـــــــــــــــــــ ـــــلی صــــــــــبر و اســــــــــــتــــــــقا مت می خواد.

Member afshinG آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشتی سازی امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : ارشد اقتصاد و مدیریت مخصوص مهندسین

اول اینکه من این پست مربوط به خودمو توی یه فروم دیگه گذاشتم ولی هیچکی جواب نداد. مدیرای محترم ببخشن.

من دانشجوی لیسانس مهندسی کشتی سازی امیر کبیر هستم ، با تافل 94، معدل 14.2، و زبان فرانسه هم دارم می خونم. دو سال از لیسانسم مونده.
    چیزایی که خوندم تو این تاپیکهای دیگه بیشتر مربوط بود به آمریکا و کانادا.

می خواستم اگه اطلاع دارین یه مقدار اطلاعات جامع تر برای اروپا هم بدین.

من با این تفاسیر دوستان : فاند نمی خوام، ارشد می خوام برم و ترجیحا هم دانشگاه رایگان(واسه همین دارم فرانسه می خونم).

و رشته ای هم که می خوام برم اقتصاده و یا اقتصاد و مدیریت و شبیه اینها

1) به نظر شما من شانسم چطوره و کجاها باید اقدام کنم؟؟

2) الان که هنوز دانشجو هستم و میتونم یه سری دروس رو مهمان شم، درسهای اقتصادی بردارم یا ریاضیاتی؟؟؟ مشخصا اگه میتونین بگین چه درسهایی؟؟

3) کلا الان باید چیکار کنم؟؟ خودم موندم توش.

4) و اینکه آیا تو ایران کنفرانس یا کلاس هایی هست که مدارک مرتبط با اقتصاد ومدیریت بدن و این مدارک چقدر تاثیر دارن توی گرفتن پذیرش؟؟؟ و کجاها باید این جاهارو پبدا کنم؟؟ مثلا دانشگاه ما داره یه دوره ی ایزو 9001 میذاره با اعطای مدرک بین المللی....

با تشکر فراوان از پیش
    فرسایشـــــــــــــــــی ترین قسمت خارج رفتن، انتــــــــــــــظار برای صدور ویزاست، خــــیـــــــــــــــــــ ـــــلی صــــــــــبر و اســــــــــــتــــــــقا مت می خواد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد بین الملل - دانشگاه ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinG نمایش پست ها
    اول اینکه من این پست مربوط به خودمو توی یه فروم دیگه گذاشتم ولی هیچکی جواب نداد. مدیرای محترم ببخشن.

من دانشجوی لیسانس مهندسی کشتی سازی امیر کبیر هستم ، با تافل 94، معدل 14.2، و زبان فرانسه هم دارم می خونم. دو سال از لیسانسم مونده.
    چیزایی که خوندم تو این تاپیکهای دیگه بیشتر مربوط بود به آمریکا و کانادا.

2) الان که هنوز دانشجو هستم و میتونم یه سری دروس رو مهمان شم، درسهای اقتصادی بردارم یا ریاضیاتی؟؟؟ مشخصا اگه میتونین بگین چه درسهایی؟؟

4) و اینکه آیا تو ایران کنفرانس یا کلاس هایی هست که مدارک مرتبط با اقتصاد ومدیریت بدن و این مدارک چقدر تاثیر دارن توی گرفتن پذیرش؟؟؟ و کجاها باید این جاهارو پبدا کنم؟؟ مثلا دانشگاه ما داره یه دوره ی ایزو 9001 میذاره با اعطای مدرک بین المللی....

با تشکر فراوان از پیش
    سلام
    من خودم اقتصاد نظری دانشگاه تهران خوندم. اگر میخواین برای ارشد اقتصاد اقدام کنید، حتما و حتما این درسها را بگیرید:

مهترینش اقتصاد سنجی و اقتصاد سنجی کاربردی (درس ترکیبی از آمار و ریاضی و اقتصاده که مهمترین درس تخصصی دوره کارشناسی اقتصاد محسوب میشه)
    سنجی کاربردی کار با نرم افزارهای اقتصاده، همه جا ارائه نمیشه اما درسیه که خیلی دانشگاه های خارج از ایران روش حساب میکنن
    اقتصاد ریاضی
    خرد
    کلان
    آمار

به نظر من (البته نظر من هست) اینکه چه دانشگاهی ادامه تحصیل بدین بسیار مهم تر از اینه که رایگان باشه. کانادا و آمریکا دانشگاه های عالی ای برای اقتصاد داره. دانشگاه مدیسن میلواکی آمریکا، دانشگاه خوبیه که فکر کنم سخت هم پذیرش نمیده. سایمون فریزر کانادا، تورنتو، دانشگاه گلف کانادا و خیلی دانشگاه های دیگه. اگه بگین چه کشوری بیشتر مد نظرتونه، میتونم بیشتر کمک کنم. شما برای فرانسه تصمیم قطعی گرفتین؟

Junior Member

کسی که ارشد کارآفرینی داره میتونه برای دکترای اقتصاد اپلای کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pencil نمایش پست ها
    سلام
    من خودم اقتصاد نظری دانشگاه تهران خوندم. اگر میخواین برای ارشد اقتصاد اقدام کنید، حتما و حتما این درسها را بگیرید:

مهترینش اقتصاد سنجی و اقتصاد سنجی کاربردی (درس ترکیبی از آمار و ریاضی و اقتصاده که مهمترین درس تخصصی دوره کارشناسی اقتصاد محسوب میشه)
    سنجی کاربردی کار با نرم افزارهای اقتصاده، همه جا ارائه نمیشه اما درسیه که خیلی دانشگاه های خارج از ایران روش حساب میکنن
    اقتصاد ریاضی
    خرد
    کلان
    آمار

به نظر من (البته نظر من هست) اینکه چه دانشگاهی ادامه تحصیل بدین بسیار مهم تر از اینه که رایگان باشه. کانادا و آمریکا دانشگاه های عالی ای برای اقتصاد داره. دانشگاه مدیسن میلواکی آمریکا، دانشگاه خوبیه که فکر کنم سخت هم پذیرش نمیده. سایمون فریزر کانادا، تورنتو، دانشگاه گلف کانادا و خیلی دانشگاه های دیگه. اگه بگین چه کشوری بیشتر مد نظرتونه، میتونم بیشتر کمک کنم. شما برای فرانسه تصمیم قطعی گرفتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fabulous نمایش پست ها
    کسی که ارشد کارآفرینی داره میتونه برای دکترای اقتصاد اپلای کنه؟
    ببینید ممانعت خاصی وجود نداره و شما باید دانشگاه و اساتید رو قانع کنید که توی این رشته شایستگی دارید. مثلا با ریسرچ مرتبط و داشتن طرح و علاقه تحقیقاتی خاص و مشترک با اساتید دانشگاهی که می خواهید اپلای کنید. یکی از دوستان من از MBA رفت برای دکتری اقتصاد توی یه دانشگاه آلمانی. رشته لیسانسش هم غیر مرتبط بود.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight