صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه شریف

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پیش فرض ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه شریف

آموزش دانشگاه شریف ریز نمرات ترجمه و تایید شده من رو برای ارسال حاضر نشد که در پاکت آرمدار دانشگاه قرار بده. اونها مدعی هستند که تنها ریز نمرات غیررسمی رو حاضرند که مهر کنند و داخل پاکت قرار بدهند.

بچه هایی که تسویه حساب کردند و ریز نمرات رسمی شریف رو دارند آیا خودشون داخل پاکت معمولی گذاشتند و ارسال کردند یا از همین ریز نمرات غیر رسمی ارسال کردید؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات رسمی از شریف

مهرداد عزیز
    شریف همون نمره‌های غیررسمی رو مهر می‌کنه و داخل پاکت قرار می‌ده. تا اونجا که یادمه زیر اون کارنامه‌ها نوشته فقط برای apply کردن اعتبار داره. همون ریزنمرات کافیه و خود من و همه بچه‌هایی که من می‌شناسم با همون کارنامه غیررسمی که خود دانشگاه تو پاکت می‌گذاره پذیرش گرفتیم. بعد از این که پذیرش گرفتی و برای ثبت نام اومدی این ور، ترجمه رسمی ریزنمرات و مدرکت رو برای دانشگاه می‌آوری.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

عجب، پس با این حساب 310 هزار تومن پول ترجمه رفت تو پاچم!!! ;D
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

من از دوستام تو دانشگاه های دیگه که می پرسم می گن راحت کارنامه انگلیسی مهروموم شده از آموزش می گیرن
    ولی دانشگاه علم و صنعت می گه باید مدرکتو بخری. وقتی می گم چرا دانشگاه های دیگه به بچه ریز نمرات انگلیسی می دن
    جواب می دن اونا غیر قانونی اینکارو می کنن. یعنی شریف، تهران، امیرکبیر و خواجه نصیر همه کارشون غیر قانونیه و فقط علم و صنعت
    کار قانونی انجام می ده؟!!!
    It's totally ridiculous.

آره اتفاقا من زنگیدم به شریف مسئولش گفت کار علم و صنعت درسته و ما هم نباید این کارو بکنیم. حالا نمیدونم چه جوریه که اونا از این لقمه چرب راحت میگذرن!! به هرحال مطمئن باش هیچ راهی جز خرید مدرکت نداری. من از هر ترفندی که بگی استفاده کردم اما آخر 768 تومن پیادم کردن.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

شریف هم از این پول نمیگذره. به هر حال شما هر وقت پذیرش قطعی بگیری راهی بجز خرید مدرک واست نمیمونه چون به جز ریز نمرات رسمی باید دانشنامه هم به دانشگاه بدی. به هر حال در نهایت باید این پول رو داد چه الان چه بعدا.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

يعني من كه كارشناسي علم وصنعت بودم اول بايد مدركمو بخرم بعدش ريز نمراتمو بگيرم؟ آخه صنعتي اصفهان كه الان دارم توش فوق مي‌خوانم اطلاعيه زده بود كه ريزنمرات ترجمه شده رو همينجوري ميده!!!!!!!!!
    من كه الان 2 سال سابقه كار دارم چه مدركي بايد ببرم. تا اصل مدركمو آزاد كنم؟
    من شنبه 20/11 مي‌خوام برم علم وصنعت هر كي در اين زمينه كمك كنه خيلي ممنون مي‌شم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

باید یه گواهی واسه سابقه کار ببرید. به ازای هر 6 ماه چول یه ترم کم میشه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    شریف هم از این پول نمیگذره. به هر حال شما هر وقت پذیرش قطعی بگیری راهی بجز خرید مدرک واست نمیمونه چون به جز ریز نمرات رسمی باید دانشنامه هم به دانشگاه بدی. به هر حال در نهایت باید این پول رو داد چه الان چه بعدا.
    میشه بگید این بعداً حداکثر کیّه ؟
    راه، همان است که تو می‌روی.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

معمولا دانشگاه به شما 1 ترم اجازه میده مدارک رو تکمیل کنید و بهشون بدید
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)