صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه شریف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات رسمی از شریف

دوستان، من ۱۰ سال پیش درسم تموم شده تو شریف، الان میخوام برای مستر اپلای کنم، ایران هم نیستم، باید چجوری به دانشگاه بگم کارنامه رسمی برام پست کنه به دانشگاهی که میخام؟ باید به
    خانواده ام بگم حضوری برن اونجا درخواست بدن؟
    بعد کارنامه انگلیسی میفرستن دیگه؟ یا اینکه باید بفرستن برای ترجمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ttaghavi نمایش پست ها
    دوستان، من ۱۰ سال پیش درسم تموم شده تو شریف، الان میخوام برای مستر اپلای کنم، ایران هم نیستم، باید چجوری به دانشگاه بگم کارنامه رسمی برام پست کنه به دانشگاهی که میخام؟ باید به
    خانواده ام بگم حضوری برن اونجا درخواست بدن؟
    بعد کارنامه انگلیسی میفرستن دیگه؟ یا اینکه باید بفرستن برای ترجمه؟
    سلام دوست عزیز

به خانواده بگید برن آموزش دانشگاه و درخواست چند نسخه کارنامه انگلیسی رسمی بدن
    حدود یکهفته طول میکشه آماده بشه و بعد باید برن در پاکت مهر و موم شده تحویل بگیرن
    و خودشان برای شما پست کنند البته باید شماره دانشجویی هم به خانواده بگویید.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    یه سوال دارم خواهش می کنم هرکسی اطلاع داره جوابمو بده.
    من فوراْ نیاز دارم کارنامه لاتین رسمی از شریف به خارج بفرستم. مدرکم رو هم چند سال قبل آزاد کردم و دانشنامه گرفتم. ولی آموزش که رفتم گفتن که کارنامه رسمی نمیدن و فقط همون کارنامه غیررسمی رو مهر و موم میدن.
    می خواستم ببینم کسی تجربه مشابهی داره و تونسته کارنامه رسمی از شریف بگیره یا نه. ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

پیش فرض پاسخ : مهر وزارت علوم

سلام
    از اونجایی که شریف دانشنامه دو زبانه می ده دیگه نیاز به دارالترجمه و مهر دادگستری نیست؟؟ همونو باید به دانشگاه مقصد داد؟؟
    به پست ریز نمره انگلیسی دانشگاه رو هم می شه داد یا فقط فارسی؟؟ باید این ریز نمره توسط دانشگاه مهر و موم شه؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط zero نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال دارم خواهش می کنم هرکسی اطلاع داره جوابمو بده.
    من فوراْ نیاز دارم کارنامه لاتین رسمی از شریف به خارج بفرستم. مدرکم رو هم چند سال قبل آزاد کردم و دانشنامه گرفتم. ولی آموزش که رفتم گفتن که کارنامه رسمی نمیدن و فقط همون کارنامه غیررسمی رو مهر و موم میدن.
    می خواستم ببینم کسی تجربه مشابهی داره و تونسته کارنامه رسمی از شریف بگیره یا نه. ممنون میشم
    به منم گفتن کارنامه ی غیر رسمی مهر و موم میدن فقط.
    کارنامه رسمی فقط دو نسخه داده میشه.یکی فارسی یکی لاتین و همراه دانشنامه هم تحویلش میدن.

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط liberated نمایش پست ها
    به منم گفتن کارنامه ی غیر رسمی مهر و موم میدن فقط.
    کارنامه رسمی فقط دو نسخه داده میشه.یکی فارسی یکی لاتین و همراه دانشنامه هم تحویلش میدن.
    تا اونجایی که من میدونم دانشگاه فقط یه نسخه لاتین رسمی و یه نسخه فارسی رسمی اونم وقتی میخوای دانشنامهتون رو بگیرین بهتون میدن. اگه دانشگاهی ازتون نامه رسمی خواست، باید خود دانشگاه از شریف اینو بخواد و دانشجو هیچکاره هست.زیر کارنامه غیررسمی من نوشته دانشگاه مورد نظر باید یه نوشته به آدرسی که نوشته تو کارنامه بفرسته به شریف، تا کارنامه رسمی صادر شه. ولی یه بار دانشگاه رفته بودم، فک کنم با ایمیل هم میشد.یادم نیست خوب.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdie نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم دانشگاه فقط یه نسخه لاتین رسمی و یه نسخه فارسی رسمی اونم وقتی میخوای دانشنامهتون رو بگیرین بهتون میدن. اگه دانشگاهی ازتون نامه رسمی خواست، باید خود دانشگاه از شریف اینو بخواد و دانشجو هیچکاره هست.زیر کارنامه غیررسمی من نوشته دانشگاه مورد نظر باید یه نوشته به آدرسی که نوشته تو کارنامه بفرسته به شریف، تا کارنامه رسمی صادر شه. ولی یه بار دانشگاه رفته بودم، فک کنم با ایمیل هم میشد.یادم نیست خوب.
    یعنی اگه دانشگاه مقصد بخواد از شریف همون ریز نمره ی لاتینو با مهر برجسته (که بشه رسمی) میفرستن به اون دانشگاه؟؟ هزینش چجوریه؟ دانشجو میتونه بده یا دانشگاه مقصد باید پرداخت کنه؟!

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط liberated نمایش پست ها
    یعنی اگه دانشگاه مقصد بخواد از شریف همون ریز نمره ی لاتینو با مهر برجسته (که بشه رسمی) میفرستن به اون دانشگاه؟؟ هزینش چجوریه؟ دانشجو میتونه بده یا دانشگاه مقصد باید پرداخت کنه؟!
    این قسمتشو دقیق نمیدونم. ولی فک نکنم دانشگاه مرام فرستادنشو بذاره. بلکه دانشگاه خارج باید درخواست رسمی بده و دانشجو بعد از آماده شدن بره بگیره.
    ولی اینو میدونم شخص دانشجو نمیتونه بره بگه که به من کارنامه رسمی بدین.چون خودم واسه دوستم که کانادا بود و رسمی میخواست پرسیدم، گفت باید دانشگاه بگه.بقیشو دیگه من کاره ای نبودم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

جهت اطلاع آیندگان:
    واسه ریز نمره رسمی فرستادن (غیر از اون فارسی و لاتینی که با دانش نامه تحویل میدن) دانشگاه مقصد باید به vpaa@sharif.edu میل بزنه و درخواست کنه بفرستن ریز نمره رو. دانشگاه خودش اینو با پست عادی میفرسته که یه ماه طول میکشه برسه. درصورتی که خود دانشجو هزینه پست tnt رو پرداخت کنه (واسه کانادا حدود 33 و آمریکا 55 تومن) دانشگاه با پست سریع میفرسته و 3-5 روزه میرسه دستشون. به هیچ عنوان دست دانشجو نمیدن این ریز نمره ها رو و حتما خود دانشگاه پست میکنه.
    واسه اطلاعات بیشتر هم میتونین با اداره دانش آموختگان (66165055) تماس بگیرید.

سلام دوستان من یک سوالی دارم....من ریز نمرات رسمی لاتین رو از شریف گرفتم...آیا این نیاز به تایید وزارت علوم و امور خارجه داره برای اپلای یا همینو اسکن کنم و آپلود کنم>؟؟
    ممنون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)