صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: ارسال ریز نمرات رسمی از دانشگاه شریف

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات رسمی از شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_sadri نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوالی دارم....من ریز نمرات رسمی لاتین رو از شریف گرفتم...آیا این نیاز به تایید وزارت علوم و امور خارجه داره برای اپلای یا همینو اسکن کنم و آپلود کنم>؟؟
    ممنون
    واسه اپلای هیچ کدومو لازم نداره . (حتی لاتین غیر رسمی هم اکثر جاها کفایت میکنه) واسه ثبت نام بستگی به دانشگاه مقصد داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

دوستان من یک سوال خیلی مهم و ابتدایی دارم!شریف به شما دانشنامه داد یا برگه موقتی که ارزش ترجمه هم داره؟ من دانشنامه نگرفتم پارسال بهم گفتن همین گواهی ارزش ترجمه دارو ببر! وزارت علومم تائید کرد و همه چی اوکی شد! حالا برای ارشدم که دانشگاه دیگه ای بودم! متوجه شدم دانشنامه دانشگاههای دیگه گل و بلبل بیشتری داره و این گواهی ارزش ترجمه من براشون عجیب غریبه! شما هم دانشنامه گرفتین؟ مقوایی و گل و بلبل دار؟ یا گواهی ارزش ترجمه؟
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال خیلی مهم و ابتدایی دارم!شریف به شما دانشنامه داد یا برگه موقتی که ارزش ترجمه هم داره؟ من دانشنامه نگرفتم پارسال بهم گفتن همین گواهی ارزش ترجمه دارو ببر! وزارت علومم تائید کرد و همه چی اوکی شد! حالا برای ارشدم که دانشگاه دیگه ای بودم! متوجه شدم دانشنامه دانشگاههای دیگه گل و بلبل بیشتری داره و این گواهی ارزش ترجمه من براشون عجیب غریبه! شما هم دانشنامه گرفتین؟ مقوایی و گل و بلبل دار؟ یا گواهی ارزش ترجمه؟
    خب مشکلم حل شد تشخیص دادن این گواهی هم اعتبار داره! حالا برای دانشگاه خارج از کشور باید حتمن دانشنامه رو بگیرم؟؟؟؟چقد طول میکشه؟ ممنون میشم یکی از دوستان جوابمو بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    خب مشکلم حل شد تشخیص دادن این گواهی هم اعتبار داره! حالا برای دانشگاه خارج از کشور باید حتمن دانشنامه رو بگیرم؟؟؟؟چقد طول میکشه؟ ممنون میشم یکی از دوستان جوابمو بده.
    واقعن ممنون از اینکه انقدر سریع جواب میدین بهرحال دانش اموختگان شریف هوای همو خیلی دارن!!!!!!!!!!!!!!!برای دوستانی که بعدن سر میزنن به این تاپیک باید بگم که دانشنامه دو هفته طول میکشه حداقل.

ببخشین دوستان کسی میشه بگه منظور از رسمی و غیر رسمی چیه .؟
    من یک ریز نمره گرفتم رو برگه آچار پرینت شده و مهر داره .همین .

و یک چیز دیگه اینکه آیا باید کارنامه انگلیسی رو هم وزارت علوم تایید بکنه یا( برای دانشگاه مقصد بعد از پذیرش ) نه ؟چون بعضا میگفتن وزارت فقط فارسی تایید میکنه .
    اردتمند شما: لبخند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط liberated نمایش پست ها
    جهت اطلاع آیندگان:
    واسه ریز نمره رسمی فرستادن (غیر از اون فارسی و لاتینی که با دانش نامه تحویل میدن) دانشگاه مقصد باید به vpaa@sharif.edu میل بزنه و درخواست کنه بفرستن ریز نمره رو. دانشگاه خودش اینو با پست عادی میفرسته که یه ماه طول میکشه برسه. درصورتی که خود دانشجو هزینه پست tnt رو پرداخت کنه (واسه کانادا حدود 33 و آمریکا 55 تومن) دانشگاه با پست سریع میفرسته و 3-5 روزه میرسه دستشون. به هیچ عنوان دست دانشجو نمیدن این ریز نمره ها رو و حتما خود دانشگاه پست میکنه.
    واسه اطلاعات بیشتر هم میتونین با اداره دانش آموختگان (66165055) تماس بگیرید.
    سلام
    ممنون از اطلاعات دقیق شما. دو سوال داشتم:
    1 - دانشگاه مقصد فقط با اسم، می تونه اشون استعلام کنه یا چیز دیگری هم لازم دارند؟ البته من براشون کپی دانشنامه و ترجمه اش رو هم فرستاده ام.
    2 - برای ارسال از طریق TNT دانشگاه با ما تماس میگیره؟
    با آرزوی توفیق برای شما

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از اطلاعات دقیق شما. دو سوال داشتم:
    1 - دانشگاه مقصد فقط با اسم، می تونه اشون استعلام کنه یا چیز دیگری هم لازم دارند؟ البته من براشون کپی دانشنامه و ترجمه اش رو هم فرستاده ام.
    2 - برای ارسال از طریق TNT دانشگاه با ما تماس میگیره؟
    با آرزوی توفیق برای شما
    تجربه شخصی من: من همون گواهی هایی که شریف داد یعنی دانشنامه نبود رو فرستادم واسه دانشگاه! تازه کپیشونو! نه ایرادی گرفتن و نه به دانشگاه ایمیل زدن گیر الکی بدن!همونا رو قبول کردن و پذیرشم دادن و الان که میخام برم دانشنامه رو میخان تازه! دانشگاههای امریکا معمولن انعطاف زیادی دارن جاهای دیگه رو نمی دونم!
    برای ارسال از طریق تی ان تی باجه شریف هم منتظر تماس نباش!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شریف - عمران

از دوستان کسی اطلاع داره که دانشگاه شریف توی ریزنمره لاتین معدل کل رو میزنه یا فقط نمرات هست و اگر معدل کل قید میشه ایا دروس افتاده رو هم در معدل گیری حساب میکنه ؟ با تشکر

Junior Member

علاوه بر نمره ها، معدل کل رو هم میزنه. معدل تا پایان هر ترم رو هم میزنه. ولی دروس افتاده رو اطلاع ندارم.

Junior Member

همونطور که دوستان گفتن دانشگاه مقصد باید یک ایمیل درخواست به Vpaa@sharif.edu بزنه. (دانشگاه مقصد من قبول نمیکرد و میگفت مسوولیت شماست که ریز نمره رو بگیرید و بیارید تحویل بدید، به ما مربوط نیست که درخواست بدیم. کلی توضیح دادم که مسوولیت و هزینه با من، قبول، فقط برای وریفیکیشن شما یه ایمیل بزن)
    اگر اطلاعات تماستون تو دانشگاه به روز باشه و دانشگاه مقصد هم مشخصاتتون رو درست داده باشه باهاتون تماس میگیرن، وگرنه خودتون باید تلفن بزنید و پیگیری کنید. تلفن 66165055
    دانشگاه ریز نمره رو با دی اچ ال فرستاد، برای آمریکا 110 هزار تومن شد، تلفن مسوول باجه پست شریف رو داد، من تماس گرفتم شماره کارت گرفتم و پول رو براش کارت به کارت کردم. روز بعد هم از دانشگاه تماس گرفتن و شماره پیگیری بسته رو بهم دادن که تو سایت دی اچ ال رهگیری کنم.
    این بود تجربه من!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)