صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 76

موضوع: بردن نرم افزارها و كتاب كپي به آمريكا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بردن CD رايت شده نرم افزارها و كتاب كپي به آمريكا مشكل ايجاد مي كند؟

من همه نوشته هاي اين پست رو خوندم اما به نتيجه اي نرسيدم. كسي هست كه بتونه جواب واضحي به اين سوالها بده:

1. اگر CD نرم افزارهاي قفل شكسته (مثل office) برامون پست بشه ، اصل استفاده از اين نرم افزارها آيا مشكل ساز مي شه؟ اگر مشكل ساز نشه آيا غير قانوني هست؟
    2. داشتن كتابهاي كپي شده در آمريكا آيا مشكل ساز مي شه؟ اگر مشكل ساز نشه آيا غير قانوني هست؟
    3. اين سوال هم به اين موضوع ربط پيدا مي كنه: آيا استفاده از سايت gigapedia براي داونلود كتاب در آمريكا مشكل ساز مي شه؟ اگر مشكل ساز نشه آيا غير قانوني هست؟

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : بردن CD رايت شده نرم افزارها و كتاب كپي به آمريكا مشكل ايجاد مي كند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    من همه نوشته هاي اين پست رو خوندم اما به نتيجه اي نرسيدم. كسي هست كه بتونه جواب واضحي به اين سوالها بده:

1. اگر CD نرم افزارهاي قفل شكسته (مثل office) برامون پست بشه ، اصل استفاده از اين نرم افزارها آيا مشكل ساز مي شه؟ اگر مشكل ساز نشه آيا غير قانوني هست؟
    2. داشتن كتابهاي كپي شده در آمريكا آيا مشكل ساز مي شه؟ اگر مشكل ساز نشه آيا غير قانوني هست؟
    3. اين سوال هم به اين موضوع ربط پيدا مي كنه: آيا استفاده از سايت gigapedia براي داونلود كتاب در آمريكا مشكل ساز مي شه؟ اگر مشكل ساز نشه آيا غير قانوني هست؟
    ببینید هر چیزی اعم از CD، دانلود کتاب یا موزیک و یا مواردی مثل اینها که حق نشر و کپی رایت داشته باشه اگه از راه قانونی تهیه نشه، استفاده از اون در آمریکا غیر قانونیست. این حرف به این معنی نیست که کسی اصلا استفاده نمی کنه، فقط اگه ناشیانه عمل کنید ممکنه دردسر ساز بشه، به طور خاص در مورد نرم افزارهای قفل شکسته که ایرانی ها از اینجا می برن و بعضا قیمتش هم تو آمریکا به خاطر کپی رایت بالاست، اگه از طریق اینترنت بفهمند که غیر قانونیست، برای شما دردسر ساز خواهد شد. پیشنهاد من اینه که اگه استفاده می کنید راه های ارتباطی نرم افزار یا اینترنت رو قطع کنید، با این حساب بحث update کردن و یا register کردن منتفیست و در این مورد باید مراقب باشید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

سلام

در مورد flash یا هارد external چی؟ میشه همه برنامه ها و کتابارو روشون ریختو برد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys

1- در صورتی که از نرم افزارهای کرک شده استفاده می کنید . ترجیحا با اون سیستم اینترنت وصل نشید .
    2- فکر نمیکنم مشکل ساز بشه .
    3- خیلی سایت ها هست که خیلی چیز های پولی رو مجانی میدن و ممکنه تو خود آمریکا هم باشند ولی کلا غیر قانونیست این کار . اگر نبینند که دانلود میکنید ، مشکلی ایجاد نمیکند .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط matb
    سلام

در مورد flash یا هارد external چی؟ میشه همه برنامه ها و کتابارو روشون ریختو برد؟
    دوستان بودند که هارد اکسترنال بردند . حتی میگفتند کیف ها رو چک هم نکردند . ولی فکر نمیکنم مشکلی ایجاد بکنه .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

من که همه ایناها رو آوردم ! کتاب و سی دی هم کینگ هم رایت شده و فلش و هارد اکسترنال. اصلا هیچ کاری نداشتن! اینجا هم تو دانشگاه همه دارند قفل شکسته استفاده میکنند. البته خیلی اصرار دارند که بگند هیچ استفاده مالی نمیکنند ازش و فقط اهداف آموزشی دارند.
    البته راستش رو بخواهید اصلا کسی وسایل من رو چک نکرد که بخواد اینارو ببینه. ولی چیزی که مطمئنم اینه که کسی نمیگه لپ تاپت رو روشن کن من ببینم روش یا روی هاردات چی داری

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezak
    من که همه ایناها رو آوردم ! کتاب و سی دی هم کینگ هم رایت شده و فلش و هارد اکسترنال. اصلا هیچ کاری نداشتن! اینجا هم تو دانشگاه همه دارند قفل شکسته استفاده میکنند. البته خیلی اصرار دارند که بگند هیچ استفاده مالی نمیکنند ازش و فقط اهداف آموزشی دارند.
    البته راستش رو بخواهید اصلا کسی وسایل من رو چک نکرد که بخواد اینارو ببینه. ولی چیزی که مطمئنم اینه که کسی نمیگه لپ تاپت رو روشن کن من ببینم روش یا روی هاردات چی داری
    سلام

من از برخی از دوستانم شنیدم که داشتن و استفاده از فایل های بدون کپی رایت (همون غیر قانونی ها!) در آمریکا برای دانشجویان خارجی جرم محسوب نمیشه اما انتشار آن ها بین دیگران، جرم است و جریمه سنگینی هم داره! شما اطلاعی در این زمینه دارید؟

سلام... آیا این قضیایا برای اروپا صادق هست ؟

وضعیت کپی رایت اونجا چطوره؟ اصلا قانون کپی رایت چطور چک و اجرا میشه؟ آیا قضیه فقط عدم پخش هست یا اینکه همراه داشتن کپی هم ایراد داره؟

چرا هیچ کس در این مورد شسته رفته صحبت نکرده؟

یکی از دوستان که اونور آب هست گفت که ممکنه به CD و DVD گیر بدن(هنگام رفتن) و بهتره همه چیز رو بزنی روی External Hard و با خودت ببری ...

حالا سوال این هست که آیا با خودم ببرم یا نه؟

ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Netsearcher
    سلام... آیا این قضیایا برای اروپا صادق هست ؟
    وضعیت کپی رایت اونجا چطوره؟ اصلا قانون کپی رایت چطور چک و اجرا میشه؟ آیا قضیه فقط عدم پخش هست یا اینکه همراه داشتن کپی هم ایراد داره؟
    چرا هیچ کس در این مورد شسته رفته صحبت نکرده؟
    یکی از دوستان که اونور آب هست گفت که ممکنه به CD و DVD گیر بدن(هنگام رفتن) و بهتره همه چیز رو بزنی روی External Hard و با خودت ببری ...
    حالا سوال این هست که آیا با خودم ببرم یا نه؟

ممنون
    سلام
    والا دوستان من در سوئد، انگلیس و فرانسه فایل هاشون را بردند و کسی هم بهشون گیر نداد. طبق اطلاعی هم که ازشون دارم، در اونجا هم به مشکلی برنخوردند.

به همرا د اشتن cd و کتابهای کپی شده و هارد جرم محسوب میشه و غیر قانونی هست ولی اگر در لب تاپ بریزید مشکلی ایجاد نمیکنه چون اصلا لب تاپ چک نمیشه