صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 76

موضوع: بردن نرم افزارها و كتاب كپي به آمريكا

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

پیش فرض پاسخ : بردن CD رايت شده نرم افزارها و كتاب كپي به آمريكا مشكل ايجاد مي كند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shabnam نمایش پست ها
    سلام بچه ها،
    من از يكي از دوستام شنيده بودم كه بردن كتاب كپي، offset شده و ‍‍CD رايت شده به آمريكا در مواردي باعث deport ميشه! مي خواستم از دوستاني كه در همين چند هفته رفتن مخصوصا به فرودگاه شيكاگو و تجربه هايي در اين مورد دارن بگن كه چه قدر ارزش ريسك داره و اصلا نبريم بهتره يا ببريم. ???

خيلي ممنون،
    من چیزی در حدود ۲۰۰-۳۰۰ تا سیدی و دیویدی رایت شده به همراه ۱ هارد ۱ ترابایتی با خود آوردم. ان هم فردای روزی که به خاطر بمبگذاری در هواپیمایی northeastern لایه های امنیتی گیت های ورودی چندین برابر شده بود و از چند وقت بعدش تمام ایرانیها را اسکان میکردند. اما هیچ کس حتی از من سوال نکرد داخل آنها چه دارم. به نظر من تا زمانی که شما مواده نقض کننده کپی-رایت را منتشر نکنید، استفاده از آنها، اگر در تهیه مواد و مطالب آکادمیک یا کاری نباشد، مشکلی برایتان ایجاد نمیکند. البته باید سعی کنید اگر نمیتوانید هزینه بالای نرم افزارها راتقبل کنید، به سیستمهای کد باز رو آورده و موارد مورد نیاز دیگرتان را از اینترنت تهیه کنید!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بردن CD رايت شده نرم افزارها و كتاب كپي به آمريكا مشكل ايجاد مي كند؟

سلام دوستان؛
    امیدوارم سؤالمو جای درست مطرح کرده باشم، سؤال من مربوط به فرودگاه های آمریکا نمی شه، در باره ی فرودگاه خودمونه، بچه هایی که تازه رفتن، شده لپ تاپ، هارد اکسترنال و DVD یا CD هاتونو بگیرن و بگردن؟

بعضي از اين CD هاي نرم افزار شركت ايراني و با برچسب و خيلي قشنگ مثل نمونه اصلي در ايران پيدا ميشه كه البته اگر طرف دقت كنه يا از قضيه بدونه ميفهمه كه اصل نيست. آوردن اين CD ها مشكل داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Electrical Eng. - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط Behranghz نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    امیدوارم سؤالمو جای درست مطرح کرده باشم، سؤال من مربوط به فرودگاه های آمریکا نمی شه، در باره ی فرودگاه خودمونه، بچه هایی که تازه رفتن، شده لپ تاپ، هارد اکسترنال و DVD یا CD هاتونو بگیرن و بگردن؟
    ما که تازگی اومدیم، فقط یکی از ساکهامونو باز کرد و یه بررسی کلی در حد 2 ثانیه کرد. ولی در کل بهتره cd dvd نیارین، از ههشون image بگیرین بریزین روی هارد یا هارد اکسترنال .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi8699 نمایش پست ها
    به همرا د اشتن cd و کتابهای کپی شده و هارد جرم محسوب میشه و غیر قانونی هست ولی اگر در لب تاپ بریزید مشکلی ایجاد نمیکنه چون اصلا لب تاپ چک نمیشه
    منظور از هارد، هارد اكسترنال هست؟ كه تقريبا همه دانشجوها دارن؟؟
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

خب با خوندن اين تاپيك معلوم شد كه خيليا اين چيزا رو بردن و گير ندادن بهشون. و البته خيليا مي گن كه بردن اين چيزا جرمه.
    حالا با اين تفاسير بردن پايان نامه صحافي شده غيرقانوني هست؟ (البته مطمئنم كه بعضيا بردن و بهشون گير ندادن)
    اگه كسي هم بهش گير دادن حتما بگه لطفا.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Senior Member sara123 آواتار ها

من یه کتاب دارم که خیلی بهش نیاز دارم. تابلو کپی هست با کیفیت افتضاح. به نظرتون با توجه به اینکه شدیدا تابلو هست ممکنه بهم گیر بدن؟
    ممنون
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

سلام دوستان
    من كل تاپيك رو خوندم و از نظرات دوستان استفاده زيادي كردم.خيلي ممنون از همتون.يه سوال دارم.من حدود 230 گيگابايت اطلاعات دارم كه مي خوام همشون رو با خودم ببرم آمريكا كه شامل عكس، فيلم، انواع نرم افزارها و... هست.حالا مي خواستم از بين اين روشها مناسبترين رو به من بگوييد و يا اگه خودتون نظر بهتري داريد خوشحال ميشم بدونم.
    1 تمام 230 گيگ رو تو هارد اكسترنال بريزم و ببرم
    2 همه اطلاعات رو تو هارد لپتاپ بريزم ببرم
    3 همه اطلاعات رو در 5 تا ديسك بلو ري دو لايه( 50 گيگ ظرفيت براي هر ديسك) بريزم و ببرم
    4 اول خودم برم و ديسكهاي بلو ري رو بعدا خانواده پست كنند( از ايرن اگه پست شه اشكالي نداره؟ آزار نمي دن؟ به دستمون ميرسه؟)
    در ضمن در تمامي اين حالات تو چمدون بندازم يا ببرم تو هواپيما ؟
    راستي من يه لپتاپ، 2 تا هارد اكسترنال ، يه دي وي دي رايتر اكسترنال لپتاپي و يك بلو ري رايتر اكسترنال لپتاپي و يك فلش مموري 8 گيگ و ام پي تري پليرم هم مي خوام تو كيف لپتاپم بزارم و ببرم،تو فرودگاه ايران و آمريكا و احتمالا آلمان مشكلي نيست؟ نگن چه خبره بابا، بندازنش دور؟
    ببخشيد زيادي شد.ممنون ميشم اگه جواب بدهيد
    مرسي

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khorvash_110_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من كل تاپيك رو خوندم و از نظرات دوستان استفاده زيادي كردم.خيلي ممنون از همتون.يه سوال دارم.من حدود 230 گيگابايت اطلاعات دارم كه مي خوام همشون رو با خودم ببرم آمريكا كه شامل عكس، فيلم، انواع نرم افزارها و... هست.حالا مي خواستم از بين اين روشها مناسبترين رو به من بگوييد و يا اگه خودتون نظر بهتري داريد خوشحال ميشم بدونم.
    1 تمام 230 گيگ رو تو هارد اكسترنال بريزم و ببرم
    2 همه اطلاعات رو تو هارد لپتاپ بريزم ببرم
    3 همه اطلاعات رو در 5 تا ديسك بلو ري دو لايه( 50 گيگ ظرفيت براي هر ديسك) بريزم و ببرم
    4 اول خودم برم و ديسكهاي بلو ري رو بعدا خانواده پست كنند( از ايرن اگه پست شه اشكالي نداره؟ آزار نمي دن؟ به دستمون ميرسه؟)
    در ضمن در تمامي اين حالات تو چمدون بندازم يا ببرم تو هواپيما ؟
    راستي من يه لپتاپ، 2 تا هارد اكسترنال ، يه دي وي دي رايتر اكسترنال لپتاپي و يك بلو ري رايتر اكسترنال لپتاپي و يك فلش مموري 8 گيگ و ام پي تري پليرم هم مي خوام تو كيف لپتاپم بزارم و ببرم،تو فرودگاه ايران و آمريكا و احتمالا آلمان مشكلي نيست؟ نگن چه خبره بابا، بندازنش دور؟
    ببخشيد زيادي شد.ممنون ميشم اگه جواب بدهيد
    مرسي
    از بهترین به بدترین راه: ۱ > ۲ > ۳ >...>> ۴!
    توی carry on میتونی بزاری ببری کابین. کسی هاردتو نمیگرده.
    نمیگن چه خبره بابا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    از بهترین به بدترین راه: ۱ > ۲ > ۳ >...>> ۴!
    توی carry on میتونی بزاری ببری کابین. کسی هاردتو نمیگرده.
    نمیگن چه خبره بابا.
    سلام جناب/سركار sunrise
    ممنون كه پاسخ داديد. فكر كنم بنا به گفته شما همون هارد بهتر باشه.
    موفق باشيد