صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 76

موضوع: بردن نرم افزارها و كتاب كپي به آمريكا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بردن CD رايت شده نرم افزارها و كتاب كپي به آمريكا مشكل ايجاد مي كند؟

به نظرم اصلا چنین کار خطرناکی نکنید. اگر یک بار لو برود برای همه عمر قرض باید بدهید تا از زندان آزاد شوید. همه نرم افزارها برای داونلود از داخل آمریکا موجود هستند و دوستانتان هم میتوانند از ایران برایتان بفرستند.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض بردن انواع نرم افزار و اپلیکیشن از ایران به آمریکا

سلام دوستان،

از آنجا که ما تو ایران می توانیم چند هزار نرم افزار رو در یک پکج با 30-40 تومان تهیه کنیم و در آمریکا برای هرکدام از این نرم افزارها باید خیلی بیشتر از این مبالغ رو بپردازیم من قصد دارم تا یک پک که شامل 24 تا DVD هست رو بریزم روی External Hard و با خودم ببرم! همچنین برای اپلیکیشن های iphone و ipad که برای هرکدام حدود 10 تا DVD اپلیکیشن هست که بعد از Jail Break کردن می توانیم روی دستگاه هامون بریزیم و رایگان ازشون استفاده کنیم...
    حالا از دوستانی که آمریکا تشریف بردند خواهش می کنم که در این تاپیک بفرمایند که آیا در فرودگاهی که وارد آمریکا می شویم و یا فرودگاههای دیگر آمریکا ممکن هست که به خاطر این اپلیکیشن های اپل و نرم افزارهای windows و Mac برامون مشکلی پیش بیاید؟!
    و یا اینکه، آیا کسانی از دوستان که این کار را انجام دادند، این نرم افزارها و اپلیکیشن های اپل با توجه به دستگاهها و اینترنت آمریکا به درستی run شده و کار کرده اند؟؟

خلاصه از همه ی دوستان که در زمینه ی بردن نرم افزار و اپلکیشن ها تجربه ای دارند، خواهش می کنم که در این تاپیک تجربیاتشون رو به اشتراک بگذارند...

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بردن انواع نرم افزار و اپلیکیشن از ایران به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

از آنجا که ما تو ایران می توانیم چند هزار نرم افزار رو در یک پکج با 30-40 تومان تهیه کنیم و در آمریکا برای هرکدام از این نرم افزارها باید خیلی بیشتر از این مبالغ رو بپردازیم من قصد دارم تا یک پک که شامل 24 تا DVD هست رو بریزم روی External Hard و با خودم ببرم! همچنین برای اپلیکیشن های iphone و ipad که برای هرکدام حدود 10 تا DVD اپلیکیشن هست که بعد از Jail Break کردن می توانیم روی دستگاه هامون بریزیم و رایگان ازشون استفاده کنیم...
    حالا از دوستانی که آمریکا تشریف بردند خواهش می کنم که در این تاپیک بفرمایند که آیا در فرودگاهی که وارد آمریکا می شویم و یا فرودگاههای دیگر آمریکا ممکن هست که به خاطر این اپلیکیشن های اپل و نرم افزارهای windows و Mac برامون مشکلی پیش بیاید؟!
    و یا اینکه، آیا کسانی از دوستان که این کار را انجام دادند، این نرم افزارها و اپلیکیشن های اپل با توجه به دستگاهها و اینترنت آمریکا به درستی run شده و کار کرده اند؟؟

خلاصه از همه ی دوستان که در زمینه ی بردن نرم افزار و اپلکیشن ها تجربه ای دارند، خواهش می کنم که در این تاپیک تجربیاتشون رو به اشتراک بگذارند...

موفق باشید
    شما میدونی که اون دستگاه هایی که شما داری دقیقا هموناییه که توی آمریکاس دیگه؟ آخه اپل آمریکاییه!
    تمام این نرم افزار ها و اپ ها رو یه نفر از اینترنت گرفته و داره به شما 40 تومن میفروشه. از لحاظ قانونی کسی بهتون گیر نمیده ولی به نظر من 40 تومن رو داری حروم میکنی. وقتی رسیدی اونجا هرچی خواستی رو دانلود میکنی یا میخری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Polymer, EMU

بردن هارد اکسترنال به داخل هواپیما مشکلی ندارد؟

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط anamooran نمایش پست ها
    بردن هارد اکسترنال به داخل هواپیما مشکلی ندارد؟
    نه.مشکلی ندارد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بردن نرم افزارها و كتاب كپي به آمريكا

سلام بجه ها
    من یک ماهه که وارد امریکا شدم و یه لپ تاپ از ایران خریدم و با خودم آوردم که ویندوز اصل نداشت.
    وقتی هم اومدم اینجا حواسم به کپی بودن ویندوزم نبود و update کردمش و از همون روز برام پیغام میده که این ویندوز اصل نیست.
    به نظرتون برام مشکل ساز میشه و باید سریع عوضش کنم؟

Senior Member

اگر خريد و فروش محصولات مايكروسافت راه نندازيد و با ان تجارت نكنيد كسي به شما كارى ندارد ولي اگر از اين پيغام اعصابتان خرد شده است و cd كرك شده ويندوز را هم داريد مي توانيد ويندوز را از ابتدا install كنيد و حواستان باشد كه اين دفعه update ان را غير فعال كنيد تا ديگر اين پيام را به شما ندهد

Junior Member

سلام نظر شما در مورد دانلود نرم افزارهادر آمریکا چیست؟چون هر نرم افزاری که نیاز باشه میشه از اینترنت پیدا کرد و مهم تر اینکه سرعت اینترنت اونجا خیلی خوبه!!!من فکرام اینکه که کتابهایی که لازم دارمو پی دی افشو پیدا کنم اگه نشد کپیشو یا اسکنشو ببرم نطر شما چیه؟؟؟

Senior Member

براي دانلود نرم افزار ابتدا ان را encode نماييد
    از تورنت استفاده كنيد و لينك مستقيم دانلود نكنيد
    از سايت دانشگاه دانلود يا تورنت استفاده نكنيد
    بردن كپي يا pdf از اىران كمك كننده است

Member

به طور کلی قانون گذاران در کشورهای غربی دنبال من و شما که کتاب یا نرم افزار دانلود می کنیم نیستن دنبال کسی هستن که اونا رو آپلود کرده و منافع تولید کننده رو از بین برده و در ضمن مشکل نقض کپی رایت فقط مربوط به چین و ایران و هند و پاکستان و ... نیست چیزی که شرکت های غربی سالهاست با ملت خودشون سرش درگیر هستن