صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: تحصیل در رشته زیست شناسی در دانشگاههای ایران

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته زیست شناسی در دانشگاههای ایران

سلام دوستان عزیز
    میشه راهنماییم کنید که در رشته زیست سلولی مولکولی در مقطع کارشناسی بین دانشگاه های خوارزمی،الزهرا،شاهد،کاشان به ترتیب کدوم بهتره؟؟
    ومن رتبم4100 شده آیا شانس قبولی در این رشته رو دارم؟؟
    ممنون از لطف شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GOLEGELIOL نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    میشه راهنماییم کنید که در رشته زیست سلولی مولکولی در مقطع کارشناسی بین دانشگاه های خوارزمی،الزهرا،شاهد،کاشان به ترتیب کدوم بهتره؟؟
    ومن رتبم4100 شده آیا شانس قبولی در این رشته رو دارم؟؟
    ممنون از لطف شما
    سلام عزیزم
    فک کنم انتخاب رشته کردی و دیگه دیره
    اما الزهرا بهتره از همه
    بقیه رو نمیدونم

سلام
    من کنکوری 94ام تازه 4روزی میشه که جوابای کنکور اومده من رشته بیوتکنولوژی غیرانتفاعی میمه وآزاد فلاورجان (اصفهان) اوردم (هردو یه رشته -_-) الان بدجور سردرگمم بین انتخاب آزاد یا غیر انتفاعی ....
    واینکه اگه بخوام دوباره سال دیگه کنکور بدم درسا این رشته روبا چه رشته ی دیگه ای (بجز علوم پایه )میتونم تطابق بدم؟
    اطلاعات صفررررر ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام،من این سایتو تازه پیدا کردم،امیدوارم که اینجا بالاخره بتونم جواب سوالامو پیدا کنم،چون مشاوری که از نحوه پذیرش و شانس پذیرش رشته های مختلف اطلاعات داشته باشه من که نتونستم تا حالا پیدا کنم،من سوالم اینه،شانس پذیرش کدوم یکی از گرایش های زیست شناسی برای دانشگاه های خارج از کشور بیشتره؟واینکه از همه گرایش ها میشه بعد از کارشناسی در آزمون پزشکی شرکت کرد؟توروخدا زود جوابمو بدید چون من عجله دارم و برای نیم سال دوم باید زود ثبت نام

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام من در زیست شناسی سلولی دانشگاه فردوسی مشهد(سراسری)و علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد مشهد قبول شدم تردید دارم که کدوم را انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید.
    ۱-کدوم رشته آینده ی شغلی بهتری داره؟
    ۲-کدوم رشته قبولی در کارشناسی ارشد راحت تر است؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmohajeri نمایش پست ها
    سلام من در زیست شناسی سلولی دانشگاه فردوسی مشهد(سراسری)و علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد مشهد قبول شدم تردید دارم که کدوم را انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید.
    ۱-کدوم رشته آینده ی شغلی بهتری داره؟
    ۲-کدوم رشته قبولی در کارشناسی ارشد راحت تر است؟
    1-برای رشته های درمانی کار بهتر گیر میاد.دو سال طرح داره که میشه دو سال سابقه کار بعد هم اگر بتونید جذب شید بد نیست ولی برای زیست شناسی کار سخت گیر میاد
    2-چه رشته ای؟ اگر گرایش های زیست بخواید شانس قبولی ارشد بیشتره.به نظرم زیست شناسی فردوسی بهتره
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. من فعلا قصد اپلای ندارم. ولی درمورد گرایشها و فعالیتهای بیوتکنولوژی به اطلاعات نیاز دارم.
    1. زمینه تحقیقاتی توی گرایش میکروبی و پزشکی چی هست؟ هرکدوم از این دو گرایش دقیقا کارشون چی هست؟!
    2. اگه کسی میکروبی بخونه، بعد میتونه تو زمینه ی اصلاح ژن حیوانات، شبیه سازی، و ژن درمانی هم فعالیت کنه؟
    3. آیا در بیوتک میکروبی هم به موارد مربوط به درمان بیماریها توجهی میشه؟
    4. آیا نانوبیوتکنولوژی هم فعالت های بیوتکی داره؟ یا بیشتر نانو هست؟

سپاسگزارم

Junior Member

سلام،من يكم اطلاعات ميخواستم از رشته هاي زيست و شاخه هاش،ميكروبيولوژي،بيوشيمي، اينكه دقيقا هركدومشون چي هستن و در مورد چه چيزايي صحبت ميكنن؟؟و بازار كار هركدومشون تو ايران و آلمان چطور هست؟؟البته اين رو هم بگم كه من خيلي به پزشكي علاقه دارم و قصد دارم براي ليسانس يكي از اين رشته هارو بخونم و بعد برم آلمان پزشكي بخونم،،اما از اونجايي كه همه چيز دست خود آدم نيست و ممكنه كه اينطور نشه،ميخواستم بدونم كدوم يكي از اين رشته ها ميكرو بيولوژي،بيو تكنولوژي،بيوشيمي،زيست كدومشون به پزشكي نزديكتره ؟؟برم اون رو بخونم تا اگه موفق نشدم كه پزشكي بخونم يكي از اين رشته هارو انتخاب كنم و ادامش بدم،ممنون

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم من امسال کنکور دادم و قصد تحصیل در رشته زیست شناسی را دارم و برای کارشناسی ارشد قصد apply کردن در یکی از دانشگاه های امریکا یا کانادا را دارم به نظرتون کسی که لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی دانشگاه بهشتی را داره شانس بیشتری برای master داره یا کسی که لیسانس خود بیوتکنولوژی را از دانشگاه خوارزمی(که گفته میشه رنکینگ پایین تری داره) شانس بیشتری داره؟؟؟(فرض کنیم طبق رتبم فقط همین دو جا قبول شم) اگه راهنمایی کنین ممنون میشم جوابش برام خیلی مهمه

Junior Member

سلام دوستان من به رشته ژنتيك پزشكي علاقه دارم،و الان دانشجو ترم يك ژنتيك هستم،و نميدونم كه زبان آلماني بخونم و خودم رو براي آلمان آماده كنم براي اينكه بخوام اين رشته رو اونجا بخونم يا اينكه يواش يواش براي كنكور ارشد بخونم و همين جا اين رشته رو بخونم،و براي دكتري برم ؟؟به نظرتون كدوم بهتره؟؟لطفا منابع كنكور ارشد براي ژنتيك پزشكي رو هم بفرستيد،ممنون ميشم جوابمو سريع بگيرم

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)