صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 183

موضوع: تحصیل در آفریقای جنوبی

Senior Member

پیش فرض تحصیل در آفریقای جنوبی

کسی اطلاعاتی درباره دانشگاهها (برای دوره های PhD ) , سطح اونها در آفریقای جنوبی داره؟ اصولا سطح زندگی در این کشور چه جوریه؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آفریقای جنوبی

من سطح دانشگاهاشو نمی دونم، اما یه زوج انگلیسی رو می شناسم که بعد از 40 سال زندگی تو انگلیس یه بار رفتن آفریقای جنوبی رو دیدن، از فرط علاقه نقل مکان کردن اونجا...انگار آفریقای جنوبی خیلی با بقیه نقاط آفریقا فرق داره، تو رنکینگ ها هم من یه بار یه دانشگاه از Cape Town دیدم...
    گویا شما به حضرت جرجیس(ص) علاقه مندید، بی خیال ;D...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

سلام.
    من اطلاعات زیادی در رابطه با دانشگاه هاش ندارم .یعنی تا حالا در رابطشون تحقیق نکردم.اما همونطور که دوستان گفتن کشور خیلی جالبی هست و پولدارترین کشور افزیقایی هست.زبانشون هم خب انگلیسی هست که یه مزیت بزرگ محسوب می شه.
    من 2 تا از دوستان تو شهر پرتوریا خلبانی می خونن.حسابی بهشون خوش می گذره.هر موقع هم زنگ می زنم بهشون و صحبت می کنم باهاشون فقط از خوشی و شادی صحبت می کنن.اما خب یه مشکل کوچیک هست.شما سفید پوست هستید و اونا سیاه پوست.خب بیشتر سیاه پوست های اونجا از سفید پوست ها خوشون نمیاد.(البته سفید پوست هم تو افریقای جنوبی زیاد هست که نژاد بیشترشون اروپای هست).به همین خاطر دوستام می گن معمولا شب ها دیر وقت جرات نمی کنیم بریم بیرون.هزینه زندگی هم تا یه حدودی خوبه(نسبت به بعضی از کشور ها).
    اگه اطلاعات بیشتری گیرم اومد حتما می گم.
    امیدوارم موفق باشید.
    بای بای.

راستی اینم یه چندتا عکس از پرتوریا ی زیبا :

حواستون باشه بیشترین میزان بیماری ایدز رو داره تو دنیا... ایدز غوغا می کنه اونجا...روتون میشه به کسی بگین دارین برا ادامه تحصیل میرین افریقای جنوبی؟ خب برین مالزی....(البته افریقای جنوبی از ایران که بهتره)
    If you fail to plan,you plan to fail

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh
    حواستون باشه بیشترین میزان بیماری ایدز رو داره تو دنیا... ایدز غوغا می کنه اونجا...روتون میشه به کسی بگین دارین برا ادامه تحصیل میرین افریقای جنوبی؟ خب برین مالزی....(البته افریقای جنوبی از ایران که بهتره)
    1. شما بر چه اساس می گید میزان ایدز در آفریقای جنوبی بیشترین هست؟ منبعتون رو ذکر کنید.
    2. آدم وقتی برای تحصیل ( به معنای کسب علم) می ره جایی برای این نیست که روش بشه به بقیه بگه کجا می ره.
    3. من به یه استاد آمریکایی ای میل زدم و ایشون گفت از سال 2009 در آفریقای جنوبی خواهد بود و خواست که اونجا apply کنم برای همین این موضوع رو ایجاد کردم.
    3. ایدز هر جا غوغا کنه چه ربطی به مهاجرت داره. مگر کسی فراره اونجا ایدز بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

آفريقاى جنوبى شهرييه هاى خيلى ارزونى داره و اين يك نكته مثبت هست.
    ولى من چند وقت پيش يك فيلمى ميديدم در مورد ايدز در آفريقاى جنوبى و طبق آمار 19% جمعيت كشور ايدز دارند. يعنى از هر 5 نفر يك نفر، 1 نفر مبتلا به ايدز هست كه رقم وحشتناكى هست. و هرسال تعداد زيادى از افراد به خاطر ايدز ميميرند.از 33 ميليون نفر مبتلا به ايدز در دنيا 6 ميليون نفر در آفريقاى جنوبى زندگى ميكنند و 30% خانم هاى باردار مبتلا به ايدز هستند. آمار ايدز در ايالت هاى مختلف از 40-15% متغير هست. الان تركيب جمعيت آفريقاى جنوبى كاملا نا متقارن هست يعنى بيشتر جمعيت كشور زير 20 سال و بالاى 45 سال هستند و جمعيت طبقه وسط به خاطر ايدز مردند!!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:HIV_Epidem.png

در آفريقاى جنوبى رسم هست كه دختر بزرگ خانواده از طريق Sex Trade هزينه بقييه افراد خانواده رو تامين كنه و بقييه بچه ها رو بزرگ كنه! . و چون درامد افراد كفاف هزينه هاى خانواده 8-7 نفره رو نميده رو نميده, افراد براى دريافت پول بيشتر به Unprotected Sexتن ميدن و بعد مدتى به خاطر ابتلا به ايدز ميميرند :'(.بعد مرگ دختر اول بار اداره زندگى رو دوش دختر دوم ميفته و الى آخر. و زندگى تا مرگ اينجورى ادامه داره!

به هر حال اگر چه افراد دانشجو ارتباط زيادى با جامعه ندارند ولى به هر حال شما لازم هست كه با جامعه ديل كنى. و ممكنه يك بار كه آدم دندانپزشكى يا آرايشگاه ميره خداى نكرده اتفاق بدى براى آدم بيفته!
    موفق باشيد

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh
    1. شما بر چه اساس می گید میزان ایدز در آفریقای جنوبی بیشترین هست؟ منبعتون رو ذکر کنید.

httpyahya-neisi.blogfa.compost-198.aspx
    http://www.southafrica.info/ess_info...ealth/aids.htm
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Senior Member

دوستان ما دیگه نباید به شایعات و حرف عوام توجه کنیم. برداشتهایی که گفتید همه غیر علمی و غیر مستند هست و در واقع دنیایی که شما ارائه دادید از آفریقای جنوبی شبیه تصویری هست که عوام در غرب در مورد ایران دارند. من در مورد آفریقای جنوبی اطلاعات دقیقی ندارم اما چیزهایی که گفتید هم مستند نیست.

Senior Member

بيخيال. آفريقاي جنوبي ميخوابد بريد چي كار؟! دقت كنيد كه مكان زندگي به اندازه مسائل علمي مهمه. چون جووني تون اونجا مي گذره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    دوستان ما دیگه نباید به شایعات و حرف عوام توجه کنیم. برداشتهایی که گفتید همه غیر علمی و غیر مستند هست و در واقع دنیایی که شما ارائه دادید از آفریقای جنوبی شبیه تصویری هست که عوام در غرب در مورد ایران دارند. من در مورد آفریقای جنوبی اطلاعات دقیقی ندارم اما چیزهایی که گفتید هم مستند نیست.
    لطفا مطالب زير رو مطالعه كنيد:
    http://en.wikipedia.org/wiki/HIV/AIDS_in_South_Africa

http://www.aids.org.za/hiv.htm

http://www.avert.org/safricastats.htm

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)