صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 183 , از مجموع 183

موضوع: تحصیل در آفریقای جنوبی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آفریقای جنوبی

سلام من 32 سال سن دارم متولد 1365 رشته حسابداری معدل 16.52 از دانشگاه آزاد section 2 میخواستم برای آفریقای جنوبی اقدام کنم برای تحصیل .5 سال سابقه کار مفید و میخواستم بپرسم که آیا شرایط تحصیل در حال حاضر مناسب اونجا هست و اینکه هزینه نحصیل چقدر است و آیا ژوهانسبورگ برای این رشته مناسب هست من در حال حاضر تا حدود 1 سال آیتده موفق به گرفتن مدرک آیلتس میشم .آیا دانشگاههای اونجا در رشته حسابداری شاخصی دارند در دنیا چون برای آینده ام مهمه و اینکه شانسی برای کار در این رشته بعد تحصیل دارم یا نه ؟

Junior Member

عجیبه که همه راجع امنیت حرف میزنن!!! اخه مگه‌نا امن تر از ایرانم جایی تو دنیا داریم؟؟!!! اره خب کشورای جنگ زده خب اره نا امن ترن ولی کشورای دیگ از نظر جرم و جنایت به گرد پای ایرانم نمیرسن پس اگه میخاین جایی مهاجرت کنین بیشتر نگران هزینه و اب و هوا و اینا باشید نه نگران امنیت چون هرکشور دیگه ای که بریم مطمئن باشید از ایران امن تره پس جای نگرانی نیست.

Junior Member

سلام خدمت دوستان. نمیدونم هنوز کسی اینجا سر میزنه یا نه. من میخواستم برای ادامه تحصیل تو مقطع دکتری برای آفریقای جنوبی اقدام کنم. میخواستم ببینم آیا انتخاب خوبی هست؟ و اینکه بعد از اتمام تحصیل چه اتفاقی می افته؟ آیا امکان اقامت گرفتن هست؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین کمکم بکنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)