صفحه 13 از 19 نخستنخست ... 345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 183

موضوع: تحصیل در آفریقای جنوبی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آفریقای جنوبی

سلام اونجا دندان پزشکی هم داره؟چه طوریه شرایط پذیرشش؟؟؟

دوستانی که راجع به کیپ تاون اطلاعات دارند یا اونجا هستن یا تجربه کردن لطفا مشورت بدین، نمیخوام آمار ببینم فقط، میخوام از زبان کسی که تجربه کرده هم بشنوم.
    میدونم آمار جرم بالاست تو افریای جنوبی ولی توی کیپ تاون کمتر، به هر حال میخواستم بدونم مناطق خاصی داره که باید ازش دوری کرد یا خیر کلا روشی هست که باهاش دور از بمونیم از دزدی و ...؟؟
    و اینکه آیا خودتون شخصا تجربه کردین مشکلی رو؟، کلا روشی هست که هم بشه خوب زندگی کرد هم مواظب بود؟
    Never Give UP

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    دوستانی که راجع به کیپ تاون اطلاعات دارند یا اونجا هستن یا تجربه کردن لطفا مشورت بدین، نمیخوام آمار ببینم فقط، میخوام از زبان کسی که تجربه کرده هم بشنوم.
    میدونم آمار جرم بالاست تو افریای جنوبی ولی توی کیپ تاون کمتر، به هر حال میخواستم بدونم مناطق خاصی داره که باید ازش دوری کرد یا خیر کلا روشی هست که باهاش دور از بمونیم از دزدی و ...؟؟
    و اینکه آیا خودتون شخصا تجربه کردین مشکلی رو؟، کلا روشی هست که هم بشه خوب زندگی کرد هم مواظب بود؟
    من به جرات میتونم بگم کیپ تاون بسیار امن تر از تهرانه، و مثل همه شهرهای دنیا محله های نا امن هم داره که معمولا ارزونتره
    مرکز شهر مثه همه جای دنیا ممکنه جیب بری باشه که اونم بخاطر شلوغیه
    میشه گفت همه جا امنه غیر از معدود محله ها البته دقت کنین این کاملا بستگی به اون خونه ای داره که زندگی میکنین ولی نکات امنیتی رو رعایت کنین حتما مشکلی نخواهید داشت ولی نمیشه درب خونه شما به خیابون باز بشه و شما اونو قفل نکنید هر شبرو انتظار امنیت داشته باشید یا همیشه در ماشینتون باز باشه و دزد نزنه گرچه من چندین بار فراموش کردم قفل کنم و هیچ اتفاقی نیفتاد
    و البته نمیشه هم شما مست از کلاب اونم 3 صبح تصمیم به پیاده روی بگیرید و انتظار گارانتی داشته باشید گرچه اونم کسی شما رو نمیکشه و فقط به پول و ساعت و موبایل بسنده میکنه
    پس کاملا به سبک زندگی شما مربوطه ولی به هیچ وجه نمیشه گفت شهر ناامنیه و اصلا با ژوهانسبورگ قابل مقایسه نیست
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    من به جرات میتونم بگم کیپ تاون بسیار امن تر از تهرانه، و مثل همه شهرهای دنیا محله های نا امن هم داره که معمولا ارزونتره
    مرکز شهر مثه همه جای دنیا ممکنه جیب بری باشه که اونم بخاطر شلوغیه
    میشه گفت همه جا امنه غیر از معدود محله ها البته دقت کنین این کاملا بستگی به اون خونه ای داره که زندگی میکنین ولی نکات امنیتی رو رعایت کنین حتما مشکلی نخواهید داشت ولی نمیشه درب خونه شما به خیابون باز بشه و شما اونو قفل نکنید هر شبرو انتظار امنیت داشته باشید یا همیشه در ماشینتون باز باشه و دزد نزنه گرچه من چندین بار فراموش کردم قفل کنم و هیچ اتفاقی نیفتاد
    و البته نمیشه هم شما مست از کلاب اونم 3 صبح تصمیم به پیاده روی بگیرید و انتظار گارانتی داشته باشید گرچه اونم کسی شما رو نمیکشه و فقط به پول و ساعت و موبایل بسنده میکنه
    پس کاملا به سبک زندگی شما مربوطه ولی به هیچ وجه نمیشه گفت شهر ناامنیه و اصلا با ژوهانسبورگ قابل مقایسه نیست
    خیلی ممنونم از شما.
    یه شهر کوچکی هم 50 کیلومتری کیپ تاون هست به اسم Stellenbosch که فک کنم دانشگاه خوب و اینترنشنالی هم داره، اونجور که فک میکنم اینجا حتی امن تره درسته؟
    قطاری چیزی که راحت و سریع برسه از این شهرا به کیپ تاون هم هست؟
    Never Give UP

خیلی ممنونم از شما.
    یه شهر کوچکی هم 50 کیلومتری کیپ تاون هست به اسم Stellenbosch که فک کنم دانشگاه خوب و اینترنشنالی هم داره، اونجور که فک میکنم اینجا حتی امن تره درسته؟
    قطاری چیزی که راحت و سریع برسه از این شهرا به کیپ تاون هم هست؟
    مرکز شهر کیپ تاون خب جای مناسبی برای زندگی نیس فکر میکنم stellenbosch خیلی بهتره و لزومی نداره رفت آمد کنید در ضمن اونجا هم به نوعی جزو کیپ تاونه وخیلیها از مناطق مختلف به اونجا روزانه برای کار تردد میکنن و بالعکس

با سلام دوستان، برای دریافت ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی چه مدارکی لازمه؟؟ ، لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره حتما جواب بده، و اینکه حساب بانکی باید چقدر باشه؟؟
    Never Give UP

با سلام دوستان، برای دریافت ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی چه مدارکی لازمه؟؟ ، لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره حتما جواب بده، و اینکه حساب بانکی باید چقدر باشه؟؟
    فکر میکنم فقط سفارت میتونه جوابتونو بده با توجه به تغییر قانون

سلام من دو ماه پیش اقدام کردم.
    1- ترجمه شناسنامه با مهر وزارت خارجه.
    2- تاییدیه بیمه درمانی برای یک سال از یکی از مراکز بیمه افریقای جنوبی.
    3- تهعد نامه از پدر و مادر که شما در دوران تحصیل شما اینجا بیمه خواهید شد.
    4- نامه فاند
    5- نامه پذیرش
    6- عکس رادیو لوژی از قفسف سینه و رفتن به یک پزشک عمومی که سامتی عمومی شما را تایید بکند
    7- یک نامه از دانشگاه که ثبت نام شما در 3ماه کامل خواهد شد.
    8- گواهی عدم سو پیشینه
    9- کپی رزرو بلیط هواپیما

اولا تو روز هیچ اتفاقی واسه شما نمیفته، شبا نباید بیرون باشید بعد ساعت 7 همه مغازه ها می بندند
    اگر برای تحصیل می خواد بیاد می تونید از خوابگاه های دانشجویی استفاده کنید شایید گرون باشند ولی کاملا امن هستن.
    من دانشگاه کیپ تاون هستم ساعت 24 شبم از دانشگاه به سمت خابگاهاش سرویس داره
    بعضی ساختمان ها هم هست که نگهبان ورودی داره، بعدش تو ورودی کارت باید بزنی بیاید داخل که این جاها هم امنیتش بالاس.
    فقط بدیه اینجا اینه که شب تنها نباید بیرون باشی که ممکنه واستون یه اتفاقی بفته ممکنه هم نیفته

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ghadiri10 نمایش پست ها
    سلام من دو ماه پیش اقدام کردم.
    1- ترجمه شناسنامه با مهر وزارت خارجه.
    2- تاییدیه بیمه درمانی برای یک سال از یکی از مراکز بیمه افریقای جنوبی.
    3- تهعد نامه از پدر و مادر که شما در دوران تحصیل شما اینجا بیمه خواهید شد.
    4- نامه فاند
    5- نامه پذیرش
    6- عکس رادیو لوژی از قفسف سینه و رفتن به یک پزشک عمومی که سامتی عمومی شما را تایید بکند
    7- یک نامه از دانشگاه که ثبت نام شما در 3ماه کامل خواهد شد.
    8- گواهی عدم سو پیشینه
    9- کپی رزرو بلیط هواپیما
    سلام خیلی ممنون، اینارو هیچ کدوم رو تو این قسمت ننوشته آخه: http://satrade.ir/index.php?option=c...mid=69&lang=en
    بعد هم این که میتونم نهایتن توی 10 روز اینارو آماده کنم، چون ورودوم تقریبن 1 ماه و 10 روز دیگه باید باشه، فعلا پذیرش زبان گرفتم البته، ممکنه مدارکش فرق کنه؟

بعد هم این که من خودم خودم رو قراره ساپورت کنم و پدر و مادری ندارم با توجه به گزینه 3 باید چیکار کرد؟
    مثلا تو سایت نوشته پاسپورت و عکس که شما اینجا اشاره ای نکردین.
    ویرایش توسط rezaramona : September 18th, 2015 در ساعت 11:52 AM
    Never Give UP

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)