صفحه 14 از 19 نخستنخست ... 45678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 183

موضوع: تحصیل در آفریقای جنوبی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون، اینارو هیچ کدوم رو تو این قسمت ننوشته آخه: http://satrade.ir/index.php?option=c...mid=69&lang=en
    بعد هم این که میتونم نهایتن توی 10 روز اینارو آماده کنم، چون ورودوم تقریبن 1 ماه و 10 روز دیگه باید باشه، فعلا پذیرش زبان گرفتم البته، ممکنه مدارکش فرق کنه؟

بعد هم این که من خودم خودم رو قراره ساپورت کنم و پدر و مادری ندارم با توجه به گزینه 3 باید چیکار کرد؟
    مثلا تو سایت نوشته پاسپورت و عکس که شما اینجا اشاره ای نکردین.
    پاسپورت که دیگه واضحه من ننوشتم فکر کنم 3تا عکس می خواد. منم اصلا نیازی به پدر و مادر نداشتم ولی باید برید یه دفترخانه به شما تهعد بدن و بعد ببرید واسه ترجمه.
    اونجا رو کاری نداشته باشید از سفارت برید سوال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ghadiri10 نمایش پست ها
    پاسپورت که دیگه واضحه من ننوشتم فکر کنم 3تا عکس می خواد. منم اصلا نیازی به پدر و مادر نداشتم ولی باید برید یه دفترخانه به شما تهعد بدن و بعد ببرید واسه ترجمه.
    اونجا رو کاری نداشته باشید از سفارت برید سوال کنید.
    فکر کنم مدارک لازم رو زنگ بزنم بپرسم بهتره، فقط 2 تا سوال دیگه هم داشتم که خیلی ممنون میشم جواب بدین.
    سفارت وقت بخوای بگیری برای ویزا دو سه روز دیگه میندازه وقت رو یا طول میکشه؟
    و اینکه بلیط دو طرفه رو رزروشو ببرم، بعد میتونم بعد از گرفتن ویزا یک طرفه بگیرم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    راجع به دفترخانه هم یه توضیح کوچولو بدید ممنون میشم.
    Never Give UP

ببخشید سوالام زیاد شد
    بیمه رو از کجا تهیه کردین برای ویزا و چقدر هزینه ش شد؟

گواهی عدم سوپیشینه هم باید ترجمه بشه؟
    Never Give UP

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ghadiri10 نمایش پست ها
    are hamon chap konid kafiye
    khoda rahmateshon kone
    ro form neveshte bod pedar madar ya ghayem
    inor mitonid az sefarat beporsid onja ye aghayi be esme aghaye norouzi in chizaro javab mide beheton
    آخه یه آدم 22 ساله چه احتیاجی به قیم داره؟؟، اوکی خودم بپرسم بهتره.
    Never Give UP

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط camaro1977usa نمایش پست ها
    من به جرات میتونم بگم کیپ تاون بسیار امن تر از تهرانه، و مثل همه شهرهای دنیا محله های نا امن هم داره که معمولا ارزونتره
    مرکز شهر مثه همه جای دنیا ممکنه جیب بری باشه که اونم بخاطر شلوغیه
    میشه گفت همه جا امنه غیر از معدود محله ها البته دقت کنین این کاملا بستگی به اون خونه ای داره که زندگی میکنین ولی نکات امنیتی رو رعایت کنین حتما مشکلی نخواهید داشت ولی نمیشه درب خونه شما به خیابون باز بشه و شما اونو قفل نکنید هر شبرو انتظار امنیت داشته باشید یا همیشه در ماشینتون باز باشه و دزد نزنه گرچه من چندین بار فراموش کردم قفل کنم و هیچ اتفاقی نیفتاد
    و البته نمیشه هم شما مست از کلاب اونم 3 صبح تصمیم به پیاده روی بگیرید و انتظار گارانتی داشته باشید گرچه اونم کسی شما رو نمیکشه و فقط به پول و ساعت و موبایل بسنده میکنه
    پس کاملا به سبک زندگی شما مربوطه ولی به هیچ وجه نمیشه گفت شهر ناامنیه و اصلا با ژوهانسبورگ قابل مقایسه نیست
    س

سلام دوستان
    من رشته امهندسی پزشکی گرایش بیوتریال هست. فوق لیسانسم روتازه گرفتم. حدود دو سال تجربه کار و دو6 ماه بیمه رسمی دارم.یک سری دوره های جانبی مربط با رشته ا م هم رفتم.میخوام بدونم چه قدرشانس دارم توی کی تاون کار پیدا کنم؟

دوست عزیز جواب پیغامتون رو دادم
    شما اول اطمینان حاصل کنید که میتونید اجازه کار بگیرید
    پیدا کردن کار در درجه بعد
    در ضمن سایتهای زیادی هست که میشه بازار کار رو بررسی کرد
    و البته نسبت مستقیم با تواناییهای شما داره والبته دید واقعی شما از تواناییهاتون
    کاش وطن جایی برای ماندن بود ....

دوستان یه مورد درباره ویزا (آقای قدیری جواب بدن که چه بهتر): برای گرفتن این بیمه دانشجویی، تو فرمش آدرس خوابگاه یا مسکنتونو تو افریقا میخواد، درحالی که فعلا توی مراحب اقدام ویزا اصلا حرفی ازش نیست، چجوریاست؟ باید حتما خوابگاهی باشه با آدرسش که بیمه رو بگیریم؟

و اینکه چقدر حساب بانکی داشته باشیم تا مشکلی تو دریافت ویزا نباشه؟
    ویرایش توسط rezaramona : September 30th, 2015 در ساعت 09:47 AM
    Never Give UP

آقای قدیری ممنون ازتون، کامنتتونو دیده بودم، پاک شده. به جوابای سوالام رسیدم، بیمه رو گرفتم با آدرس دانشگاه، مومنتوم یه پرداخت آنلاین داشت که خیلی راحت تر بود.
    حالا فقط یه سوال که ذهن منو درگیر کرده، خوابگاه یا مسکن هم برای اقدام به ویزا لازمه یا بعد گرفتن میشه اقدام کرد؟
    Never Give UP

سلام از دوستانی که اونجا هستن لطف میکنن یه لیستی چیزی راجع به لوازم لازم برای آوردن ارئه بدن؟
    Never Give UP

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    سلام از دوستانی که اونجا هستن لطف میکنن یه لیستی چیزی راجع به لوازم لازم برای آوردن ارئه بدن؟
    من نمی دونم منظور شما از چیزای مورد نیاز چیه؟
    ولی یه دونه پلوپز با خودتون بیارید اونم پارس خزر که میتونید ته دیگم درس کنید
    برای خونه هم به سایت زیر برید اول دونه کوتاه مدت بگیرید مثلا یه ماه بعد که اومدید اینجا میتونید بگیردید یه دونه واسه زمان زیاد اجاره کنید.
    http://www.gumtree.co.za/
    http://www.gumtree.co.za/s-short+ter...9001l3100008p1

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)