صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 183

موضوع: تحصیل در آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آفریقای جنوبی

سلام دوستان من یه مشکلی دارم توو پیدا کردن فرم های اپلیکیشن برای saqa هرچی سایتشو گشتم این فرمارو پیدا نکردم واقعا ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

Junior Member

سوال من رو كه فعلا كسي جواب نداده، ولي فكر كنم پاسخ سوال شما رو ميدونم. ثبت نام در SAQA آنلاين هست. اين هم لينكش. https://dfqeas.saqa.co.za/dfqeas/user/home
    بعد از باز كردن اين لينك قسمت سمت چپ جايي رو براي ايجاد اكانت گذاشتند. بعد از ثبت نام و تكميل فرم بايد ازش پرينت بگيرين و فكر كنم يه فرم ديگه اي هم هست بايد اون رو تكميل كنين و به همراه مداركتون پست كنين. البته تمام اين موارد توضيح داده شده.( خودم در يه سري موارد دچار ترديد هستم) به هرحال اميدوارم تا حدي كمك كرده باشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marym27 نمایش پست ها
    سوال من رو كه فعلا كسي جواب نداده، ولي فكر كنم پاسخ سوال شما رو ميدونم. ثبت نام در SAQA آنلاين هست. اين هم لينكش. https://dfqeas.saqa.co.za/dfqeas/user/homeبعد از باز كردن اين لينك قسمت سمت چپ جايي رو براي ايجاد اكانت گذاشتند. بعد از ثبت نام و تكميل فرم بايد ازش پرينت بگيرين و فكر كنم يه فرم ديگه اي هم هست بايد اون رو تكميل كنين و به همراه مداركتون پست كنين. البته تمام اين موارد توضيح داده شده.( خودم در يه سري موارد دچار ترديد هستم) به هرحال اميدوارم تا حدي كمك كرده باشم.
    سلام.ممنون از جوابتون. ولی توو قسمتwhat must be submit نوشته ک تمام فرمای اپلیکیشنو باید پرینت بگیری و امضا کنی ایا این فرما توو مراحل ثبت نام انلاین بعد از باز کردن اکانت هست ؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marym27 نمایش پست ها
    سلام، دوستان كسي ميدونه تو قسمتي از فرم SAQA كه "online access to evaluation" منظور چي هست؟
    اصلا تو پر كردن فرم آنلاين SAQA جايي هست كه اسم دانشگاههايي رو كه ميخواييم براشون اقدام كنيم بنويسيم؟
    ممنون.
    با سلام
    تا جایی که من می دونم اگر جایی نیاز به استعلام تاییده ساکوآ باشه می تونین با تیک زدن این قسمت تاین امکان رو براشون فراهم کنین. که البته بر اساس نیاز فکر کنم بنابر تعداد هزینه جدا میگیرن.
    وقت خوش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsconsult نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه چگونه میشه پول saqa واریز کرد؟؟؟؟؟؟
    من ایمیل زدم.اینجوری جواب دادنGood Day
    The fees structure is outlined below. The delivery target will be 15
    working days for as far as this is possible:

First qualification: R950

Subsequent qualifications: R520 each

Payments have to be made in one of two ways:
    (1) e-Commerce (card payment) (all applicants)
    (2) Cash payment by using a printout of a system-generated SAMPLE
    Standard Bank deposit slip to copy when depositing money at a Standard
    Bank branch (only applicants in South Africa)

• You will find the payment options on the SAQA website.

Kind Regards

ممنونم اگه جواب بدین
    سلام
    فقط از طریق کارت های اعتباری یا حواله از بانک استاندارد بانک آفریاقی جنوبی.

روز خوش

وشته اصلی توسط nouraddini
    سلام.

قراره برای یه دوره شش ماهه پژوهشی به آزمایشگاه iThemba در کیپ تاون برم.
    میخاستم بدونم انتقال پولی به چه شکلیه؟ امکان انتقال از ایران به حساب در افریقای جنوبی یا برعکس وجود دارد؟

pant

Junior Member
    سلام
    امکان انتقال پول از طریق حواله بانکی هست ولی برخلاف ایران هزینه تبدیل ارز اینجا بالاست. به عنوان مثال فروش ارز ۱۵.۸۹ رند و خرید اون حدود ۱۴.۵ که البته به این مبلغ درصدی به عنوان مالیات و در صدی به عنوان کمیسیون بانک هم اضافه میشه.
    بهترین روش انتقال کمک از صرافی و یا پیدا کردن شخصی است که ریال بهش بدین و رند اینجا تحویل بگیرین بهترین روش هست.
    در ضمن می دونین که واسه انتقال وجه نقد هم محدودیت دارین و اگر از یه مبلغی رو بیشتر همراه داشته باشین ممکنه به عنوان پولشویی تو فرودگاه براتون مشکل پیش بیاد.
    روش دیگه هم اینه که پول بیارین و اینجا اشخاصی هستن که دلار بدین و رند بریزن به حسابتون.

روز خوش

نقل قول نوشته اصلی توسط nouraddini نمایش پست ها
    وشته اصلی توسط nouraddini
    سلام.

قراره برای یه دوره شش ماهه پژوهشی به آزمایشگاه iThemba در کیپ تاون برم.
    میخاستم بدونم انتقال پولی به چه شکلیه؟ امکان انتقال از ایران به حساب در افریقای جنوبی یا برعکس وجود دارد؟

pant

Junior Member
    سلام
    امکان انتقال پول از طریق حواله بانکی هست ولی برخلاف ایران هزینه تبدیل ارز اینجا بالاست. به عنوان مثال فروش ارز ۱۵.۸۹ رند و خرید اون حدود ۱۴.۵ که البته به این مبلغ درصدی به عنوان مالیات و در صدی به عنوان کمیسیون بانک هم اضافه میشه.
    بهترین روش انتقال کمک از صرافی و یا پیدا کردن شخصی است که ریال بهش بدین و رند اینجا تحویل بگیرین بهترین روش هست.
    در ضمن می دونین که واسه انتقال وجه نقد هم محدودیت دارین و اگر از یه مبلغی رو بیشتر همراه داشته باشین ممکنه به عنوان پولشویی تو فرودگاه براتون مشکل پیش بیاد.
    روش دیگه هم اینه که پول بیارین و اینجا اشخاصی هستن که دلار بدین و رند بریزن به حسابتون.

روز خوش

من احتمالا حدود 1000 دلار همراه ببرم برای خرج های متفرقه اولیه. بعدش اونجا دستمزد خواهم داشت. شنیدم تا 5000 دلار میشه همراه برد فقط باید تو فرودگاه فرم مخصوص پر کرد. آیا اونجا باید پول رو کنار فرم نشون مامورا داد؟!! چه توصیه ای برای حمل ایمن پول دارید؟با توجه به شنیده های زیاد از ناامنی در محل های شلوغ

تشکر.

Junior Member

دوستان من از طریق ویزای کار در آینده نزدیک اقدام به مهاجرت به آفریقای جنوبی و شهر کیپ تاون می کنم و به دنبال بررسی شرایط تحصیل هستم. ممنون میشم تا حد امکان راهنمایی کنین:

1- هزینه های رشته دندان پزشکی در حال حاضر در دانشگاه های شهر کیپ تاون و اطرافش چه میزان است و آیا کمک هزینه خاصی برای کسی که ویزای کار دارد تعلق می گیرد یا خیر؟

2- فردی که در ایران بالای 100 واحد در رشته کارشناسی پاس کرده و بیش از 3 سال در این رشته مشغول به تحصیل بوده ولی انصراف از تحصیل می دهد، آیا مدرک معادل آن در آفریقای جنوبی معادل با کارشناسی است یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eelboy نمایش پست ها
    دوستان من از طریق ویزای کار در آینده نزدیک اقدام به مهاجرت به آفریقای جنوبی و شهر کیپ تاون می کنم و به دنبال بررسی شرایط تحصیل هستم. ممنون میشم تا حد امکان راهنمایی کنین:

1- هزینه های رشته دندان پزشکی در حال حاضر در دانشگاه های شهر کیپ تاون و اطرافش چه میزان است و آیا کمک هزینه خاصی برای کسی که ویزای کار دارد تعلق می گیرد یا خیر؟

2- فردی که در ایران بالای 100 واحد در رشته کارشناسی پاس کرده و بیش از 3 سال در این رشته مشغول به تحصیل بوده ولی انصراف از تحصیل می دهد، آیا مدرک معادل آن در آفریقای جنوبی معادل با کارشناسی است یا خیر؟

سلام و عرض ادب دوستان
    من برای ادامه تحصیل از دانشگاه پرتوریا پذیرش دارم کسانی که اخیرا مراحل اخذ ویزا رو گذراندن امکانش هست راهنمایی بفرمایید چه مدارکی رو سفارت میخواد تا ویزا صادر بشه و این فرایند چقدر زمان میبره؟ متشکرم

Junior Member

سلام دوستان
    كسي ميدونه شرايط پزشكي خوندن در افريقاي جنوبي چيه؟پذيرشش راحته؟
    من ليسانس علوم ازمايشگاهي دارم
    ٢٧سالمه
    زبانمم متوسط رو به بالا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)