صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 183

موضوع: تحصیل در آفریقای جنوبی

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آفریقای جنوبی

سلام
    دوستان از وضعیت ویزا اطلاع دارن ؟

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    بله شما از نظر ایدز درست میگین ولی همه جای آفریقای جنوبی اینطور نیست.بیشتر در ژوهانسبورگ بیشتره و ایرانی ها هم آنجا 1سری محدودیت دارند از نظر دکتر رفتن ولی در کل شرایط در آنجا بسیار عالیه،اینو جدی میگم.
    شما کسی رو میشناسین که الان اونجا باشه ! اگه کسی رو معرفی کنین خیلی عالی میشه!

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Portfolio برای گرفتن پذیرش از دانشگاه کیپ تاون!

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.نمیدونم این پست رو در چه تاریخی نوشتی ولی امیدوارم جوابی که برات میزارم دیر نباشه.
    من هم برای این دانشگاه اقدام کردم پارسال و متاسفانه نتونسم موفق بشم چون این دانشگاه به شدت از افراد بومی خودشون دانشجو میگیره و اینکه اطلاعاتی که در سایتشون قرار میدن خیلی گیج کنندست و مهم تر اینکه خیلی دیر آپدیت میکنن،تاریخی که توی اطلاعات پی دی اف سایتشون گذاشتن خیلی گذشته.پس بهت پیشنهاد میکنم که به این نکته خیلی دقت داشته باش.
    نکته دوم که میتونم بهت بگم اینه که کیپ تاون درسته که شهری بسیار زیباست ولی میدونی کخ توریستی هست و این هم سبب افزایش شدید قیمت هاست.من خودم در حال حاضر یرای دانشگاهی دیگر در افریقای جنوبی در حال اقدام هستم که شهر زیبایی هست و هزینه ها هم میتونم بگم نصف کیپ تاون هست.
    موفق باشی
    ممنونم یک مقدار دیر مطلبتون رو دیدم اما تفاوت خاصی هم نمیکرد چون به دلیل بی نظمی شدید این دانشگاه به این نتیجه رسیدم که مکان مناسبی برای درس خوندن نیست. بازم ممنون از اطلاعات ارزشمندتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingsalar نمایش پست ها
    سلام
    میتونم بپرسم کدوم دانشگاه رو مد نظر دارین ؟ من که خودم دانشگاه استلن بوش رو ترجیح میدم به کیپ تاون ، البته دانشگاه ناتال هم خوبه تو داربن ! در کل آفریقای جنوبی کشور خیلی گرونی نیست حتی ژوهانسبورگ اِش .
    موفق باشین
    دانشگاه استنبوش دانشگاه خوبیه، البته من هزینه هاش رو که قبلا دیدم فکر کنم خیلی گر.ن به نظرم اومد، اما جوی به نسبت خصوصی داره و شما تیپ اروپایی بیشتر میبینید، خیلی از اروپایی ها یک ترم ترنسفر میکنند اونجا، 50 کیلیومتری کیپ تاون هست و امکاناتشم که خوب به نظر میرسید فقط یکم روی ددلاینشون که گویا سالی 1 بار هست حساس هستند.

Junior Member

سلام برای پذیرش ارشد در آفریقای جنوبی احتیاج به مدرک زبان هست؟

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط hmt نمایش پست ها
    سلام برای پذیرش ارشد در آفریقای جنوبی احتیاج به مدرک زبان هست؟
    مطمئناً هست. زبان تدریس اکثر دانشگاه های این کشور انگلیسیه.
    لطفا سوالات خودتون رو در مورد کشور آفریقای جنوبی در این بخش مطرح کنید.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

سلام به همه ی دوستان. افریقای جنوبی اونقدر واسه ایرانی ها ناشناخته است که فکر نمی کردم فروم واسش حتی یه تاپیک هم وجود داشته باشه.

من می خوام واسه دانشگاه کیپ تاون اقدام کنم، تو اولین بررسی متوجه شدم که واسه کارشناسی ارشد دانشگاه کمک مالی نداره (البته ناامید نشین شاید استثنایی هم وجود داشته باشه)! یه عیب دیگه اون دپارتمانی که واسش اقدام می کنه اینه که تعداد استاداش خیلی محدوده و دقیقتر بخوام بگم، استاد مورد نظر من انقدرها که باید تو زمینه ی کاریش عمیق نشده و چند تا موضوع رو که تو بورسه به صورت سطحی داره انجام می ده ولی کلی دانشجو داره که بعضی هاشون اینترنشنال هستن.

در ضمن، شاید بخندین ولی من از نوجونی آرزو داشتم برم افریقای جنوبی، تریپ مدرسه سازی و کاراهای عام المنفعه!!

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان. افریقای جنوبی اونقدر واسه ایرانی ها ناشناخته است که فکر نمی کردم فروم واسش حتی یه تاپیک هم وجود داشته باشه.

من می خوام واسه دانشگاه کیپ تاون اقدام کنم، تو اولین بررسی متوجه شدم که واسه کارشناسی ارشد دانشگاه کمک مالی نداره (البته ناامید نشین شاید استثنایی هم وجود داشته باشه)! یه عیب دیگه اون دپارتمانی که واسش اقدام می کنه اینه که تعداد استاداش خیلی محدوده و دقیقتر بخوام بگم، استاد مورد نظر من انقدرها که باید تو زمینه ی کاریش عمیق نشده و چند تا موضوع رو که تو بورسه به صورت سطحی داره انجام می ده ولی کلی دانشجو داره که بعضی هاشون اینترنشنال هستن.

در ضمن، شاید بخندین ولی من از نوجونی آرزو داشتم برم افریقای جنوبی، تریپ مدرسه سازی و کاراهای عام المنفعه!!
    سلام
    بورس های آفریقای جنوبی اکثرا دولتی هستند. من یه دوره دنبال این بورس ها برای دوره کارشناسی بودم از دانشگاه ویت واترزلند ژوهانسبورگ. آخرش به این نتیجه رسیدم که باید اول 1 سال به خرج خودم برم بعدش تو سال 2 ام تازه eligible می شم. در ضمن بانک های آفریقای جنوبی وام هم برای تحصیل برای دانشجویان خارجی اختصاص می دن. البته بازم باید اول برین اونجا بعد.
    در ضمن فکر نکنم این کشور عضو G20 Major Economies هستش و دانشگاه هایی با رنک 100 و 200 داره، فکر نکنم نیازی به مدرسه سازی داشته باشه
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

کششور خوبیه.نه واسه همه رشته ها.واسه رشته هایی مثل معدن یا خلبانی.حالا مگه ما میخوایم اونجا چیکار کنیم که ایدز مهمه انقدر براتون؟برید پی تحصیل!

Junior Member

سلام کسی میدونه اگه برای تحصیل زبان بخوایید برید آفریقای جنوبی چقدر باید پول تو حساب بانکی باشه؟ به سفارتش زنگ زدم جواب درست حسابی نداد گفت اول پذیرش بگیر. خوب اینطوری که شاید رقمش خیلی زیاد باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

کسی میدونه شهریه دانشگاه Cape Town واسه دو سال مستر مکانیک چنده؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)