صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 183

موضوع: تحصیل در آفریقای جنوبی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد محیط زیست-علوم و تحقیقات تهران

پیش فرض پاسخ : تحصیل در آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط tomcat نمایش پست ها
    دوستان اطلاع دارین که وزارت علوم مدارک آفریقای جنوبی رو تایید می کنه یا نه؟
    سلام. بله من از وزارت علوم پرسیدم. سه دانشگاه که مدنظرم بود cape town ,pretoria, stellenbouch هر سه این دانشگاهها مدارکش معتبره. رنکینگ خیلی خوبی هم داره.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کشورهای آفریقایی | آفریقای جنوبی|مصر و ...

ایا دانشجویان در حین تحصیل در افریقای جنوبی اجازه کار دارند؟؟؟
    ویرایش توسط nima_AA : June 22nd, 2012 در ساعت 07:34 PM

Junior Member

سلام خسته نباشید میخواستم بگم من در ایران 4 دبیرستان هستم و قصد رفتن به افریقای جنوبی را دارم خواستم سوال کنم من در اونجا چه مقطع محسوب میشم؟ به نظره شما من الان برم یا بعد گرفتن مدرکه لیسانس یا فوق؟مدرکه زبانه خاصی هم ندارم
    ممنون

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط sinakh73 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید میخواستم بگم من در ایران 4 دبیرستان هستم و قصد رفتن به افریقای جنوبی را دارم خواستم سوال کنم من در اونجا چه مقطع محسوب میشم؟ به نظره شما من الان برم یا بعد گرفتن مدرکه لیسانس یا فوق؟مدرکه زبانه خاصی هم ندارم
    ممنون
    دوست عزيز پيشنهاد ميكنم فعلا ليسانس در يك رشته خوب از ايران رو بگير و بعدا براي فوق براي اروپا و آمريكا اقدام كن....هنوز خيلي زوده كه براي آفريقاي جنوبي فكر كني!!!
    کربلایم آرزوست...

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کشورهای آفریقایی | آفریقای جنوبی | مصر و ...

سلام به دوستان عزیز ، من لیسانس عمران دارم و قصد ادامه تحصیل در افریقای جنوبی رو دارم ، میخواستم شرایط اخذ گرفتن ویزای تحصیلی و هزینه اش رو برای این کشور بدونم ... از راهنمایی و مساعدت شما ممنونم

ببخشید می‌شه لطفا کسی‌ راهنمایی کنه که آیا آفریقای جنوبی و کلا بانک‌های آفرئقای جنوبی به دانشجو‌های اینترنشنال وام میدن یا نه؟
    ممنون

Junior Member

با سلام به همه
    ممنون میشم اگه کسی از دوستان، از بچه های ایرانی شاغل به تحصیل در کیپ تاون کسی رو می شناسه به بنده معرفی کنه. با تشکر

سلام.بچه ها من وهمسرم داریم راجع به رفتن به افریقای جنوبی تصمیم میگیریم.کسی میدونه شرایط کاری اونجا چطوره میشه کارای casual پیدا کرد یا نه؟ اگه کسی لیسانسشو تو افریقای جنوبی بگیره با یه معدل خوب میتونه برای دانشگاههای استرالیا یا امریکا اقدام کنه و کمک هزینه بگیره؟اصلا کسی از بچه ها هست که در حال حاضر اونجا زندگی کنه ما رو راهنمایی کنه؟

Junior Member

ایا میتونم در دانشگاه های آفریقای جنوبی که مدرکشون در ایران اعتبار داشته باشه بورس تحصیلی بشم(فول فاند)
    مدرک: کارشناسی مهندسی پلیمر - صنایع پلیمر از دانشگاه دولتی گلستان-گرگان با معدل 16.5
    برای رشته تحصیلی آفریقای جنوبی بیشتر رشته های مهندسی شیمی-نفت-پلیمر در تقریبا همه ی گرایش ها
    سه مقاله در کنفرانس معتبر داخلی و یک مقاله ژونال خارجی
    تافل 90
    دوستان به نظرتون بورسیه ای که تمامی مخارج رو شامل بشه برای من پیدا میشه؟؟

مشکلات دانشجویان بین‌المللی در آفریقای جنوبی

نتایج یک بررسی جدید تایید می‌کند که دانشگاه‌های آفریقای جنوبی به دلیل اعمال سیاست‌های تبعیض‌آمیز بین دانشجویان آفریقایی و دانشجویان خارجی از دانشجویان بین‌المللی حمایت‌های کافی به عمل نمی‌آورند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این مطالعه که از سوی مشاوران دانشگاه «ویتواترزرند» انجام شده نشان‌دهنده چالش‌های پیش روی بازار آموزش عالی آفریقای جنوبی است که این چالش‌ها ناشی از تعصبات جاری نسبت به دانشجویان غیرآفریقایی است.

«نونسا سینگ» از محققان این مطالعه که در هفتمین اجلاس سالانه «آموزش و یادگیری در آموزش عالی» سخنرانی می‌کرد گفت: در آفریقای جنوبی به طور معمول از دانشجویان قاره آفریقا به عنوان دانشجویان خارجی یاد می‌شود در حالی که دانشجویان اروپایی و آمریکایی دانشجویان بین‌المللی محسوب می‌شوند و این مسئله سبب تبعیض‌های فرهنگی همیشگی شده و موجب آزارهای کلامی و رواج باورهای غلط در محیط ‌های آموزشی در این کشور شده است. این در حالی است که آفریقای جنوبی به عنوان اصلی‌ترین مقصد آفریقایی برای دانشجویان بین‌المللی محسوب می‌شود.

در سال 2011 میلادی بیش از 68 هزار دانشجوی بین‌المللی در دانشگاه‌های آفریقای جنوبی ثبت‌نام کردند که بیشتر آنها از سایر کشورهای آفریقایی بودند. همچنین نزدیک به 40 هزار نفر از آنها دانشجوی مکاتبه‌ای و مابقی دانشجویان راه دور بودند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی یونیورسیتی‌ورلدنیوز، «سینگ» با اشاره به اینکه دانشگاه‌ها باید تجربه کلی آموزش و یادگیری دانشجویان را ارتقا دهند تاکید کرد: این مطالعه نشان می‌دهد که به چالش‌ها و مشکلات غیرآکادمیک دانشجویان بین‌المللی مانند تبعیض‌های فرهنگی و نژادی، دلتنگی‌ها و ضرورت‌ حمایت‌های مالی از آنان رسیدگی و توجه کافی نمی‌شود.

سینگ تاکید کرد: دلتنگی‌ها و نگرانی‌های دانشجویان بین‌المللی از سوی کارکنان دانشگاه‌های آفریقای جنوبی معمولا مورد بی‌توجهی قرار گرفته و از آن به عنوان یک نگرانی فرعی یاد می‌شود. این در حالی است که دانشگاه‌های این کشور بیش از دانشجویان بومی از شهریه‌های پرداختی از سوی دانشجویان بین‌المللی بهره‌مند شده و سود می‌برند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)