صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 109

موضوع: بررسی دقیق دلایل طولانی شدن کلیرنس رشته‌های مهندسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی دقیق دلایل طولانی شدن کلیرنس رشته‌های مهندسی

اطلاعات تحصیلی:
    ترم پذیرش: spring 2014
    رشته و مقطع تحصیلی بعدی: دکتری مکانیک
    زمینه تحقیقاتی آینده: کنترل، کوانتوم مکانیک و شبکه عصبی
    در چه گرایشی پذیرش دارید؟ کنترل
    نام دانشگاهی که عازم آن هستید: Missouri University of science and tech
    نام دانشکده‌؟ Mechanical and Aerospace Engineering
    رشته و مقاطع قبلی: لیسانس مهندسی برق الکترونیک – ارشد کنترل
    نام دانشگاه‌های پیشین: دانشگاه یزد- دانشگاه خواجه نصیر
    زمینه کاری در لیسانس: الکترونیک
    زمینه کاری در فوق لیسانس: کنترل در شبکه های مخابراتی
    سوابق دیگر پژوهشی خود را عنوان کنید: کنترل مقاوم، کنترل فازی و ...
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ کنترل، سیستم بیولوژی، روباتیک
    سال فارغ التحصیلی: 88
    زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟ تئوری محض
    زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ تئوری محض
    در صورت داشتن F2 در مورد سوالات بالا توضیحات خلاصه بدهید: ندارم
    هرگونه توضیحات اضافه در مورد سوالات بالا:
    مشخصات بورسیه تحصیلی
    آیا فاند دارید؟ بله فول فاند
    نوع فاند؟ Full, RA
    در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟
    فاند سال اول شما به چه صورت است؟ ماهیانه 1961$
    آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ بله دائم
    اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ هند
    منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ نوع سازمان؟ سازمان ملی
    فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟
    آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ یک کمی
    آیا تحقیقات دانشکده شما حساس می‌باشد؟ به هر حال در دانشکده مکانیک همه کاری انجام میشه
    سوابق تحقیقاتی:
    تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: سابمیت شده 2
    تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 4
    تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: -
    تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: -
    آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید. خیر
    زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ تئوی کنترل و شبکه
    آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر
    آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر
    آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. کنترل بله
    آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر
    در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید. -
    آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید. خیر
    اطلاعات در مورد Research Plan
    آیا در سفارت یا بعد از مصاحبه ریسرچ پلن تحویل دادید؟ بله بعد از سفارت
    ریسرچ پلن دقیق داشتید یا عمومی؟ تقریبا دقیق
    نویسنده ریسرچ پلن که بود؟ خودتان؟ استاد؟ مدیرگروه دانشگاه؟ مسئول تحصیلات تکمیلی؟ دیگران؟ خودم
    آیا در ریسرچ پلن منبع فاند ذکر شده؟ خیر
    سوابق کاری
    سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ دولتی ندارم
    سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ 2سال پیمانکاری در صنعت فولاد
    آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ خیر
    آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ خیر
    آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ خیر
    سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟ بله، دانشگاه آزاد مگه ریسرچ هم میکنن؟ فقط تدریس
    سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ خیر
    مسافرتهای خارجه:
    سابقه سفر به آمریکا؟ نوع ویزا؟ زمان؟ مدت اقامت؟ -
    ویزای شینگن؟ تعداد؟ -
    سابقه سفر به کشورهای مسلمان؟ زمان و محل؟ مدت اقامت؟ دبی رفتم فقط، اونم برای سفارت
    سابقه سفر به دیگر کشورها؟ زمان و محل؟ مدت اقامت؟ -
    سابقه سفر زیارتی؟ تعداد و محل؟ -
    سابقه اقامت در کشورهای دیگر؟ -
    کشور محل تولد؟ ایران
    آیا در حال حاضر اقامت کشور دیگری را دارید؟ -
    آیا در حال حاضر پرونده مهاجرتی دارید؟ محل؟ مدت زمان؟ وضعیت؟ -
    اقوام در آمریکا:
    لطفاً اقوام خود در آمریکا را مشخص نمایید: -
    نوع اقامت اقوام؟ (توریستی؟ تحصیلی؟ گرین کارد؟ سیتیزن؟) -
    آیا در ایالت محل تحصیل شما ساکن می باشند؟ (لطفاً نوع اقوام را مشخص کنید) -
    آیا در ایالت های همجوار می باشند؟ (لطفاً نوع اقوام را مشخص کنید) -
    درصورت امکان فاصله تقریبی را بیان کنید. -
    در صورت داشتن اقوام درجه اول در حال تحصیل در آمریکا کمی توضیح دهید. -
    سربازی:
    نوع معافیت (تحصیلی؟ کفالت؟ پزشکی؟ سهمیه؟)
    در کجا خدمت کرده اید؟ یگان؟ درجه؟ ارتش
    نوع کاری که در سربازی انجام می دادید و به سفارت عنوان کردید؟ نامه هم نمینوشتیم حتی، اما به سفارت گفتم نامه مینوشتم، آخه 1-2 بار نوشتم، اونا هم که باور نمیکردن من تو سربازی الاف میگشتم، اما واقعیت داشت.
    امریه؟ نوع؟ مدت؟ محل؟ استان؟ -
    هر گونه کسری؟ با ذکر مدت و نوع؟نخبگان کسری داشتم
    در سفارت چه سوالاتی در مورد سربازی از شما شد؟
    در فرم DS160 چه جواب‌هایی به سوالات مربوط به سربازی دادید؟ گفتم رفتم ارتش
    آیا مدرک مرتبط با سربازی در سفارت رویت شد؟ (از کارت پایان خدمت، معافی، کفالت، اشتغال به خدمت تا برگه وثیقه؟) بله، به افسر هم تاکید کردم که ارتش بودم
    اطلاعات در مورد نام و نام خانوادگی شما:
    آیا نام شما عربی است؟ بله
    آیا نام خانوادگی شما عربی است؟ بله
    آیا اسم شما چند بخشی است؟ خیر
    آیا نام خانوادگی شما چند بخشی است؟ نه ولی پسوند دارم
    آیا در نام خود سید، سیده یا سادات دارید؟ بله
    آیا در اسم خود حروف گ چ پ ژ دارید؟ خیر
    آیا در گوگل سرچ کسی با اسم و فامیل دقیق خود پیدا می کنید؟ چه فارسی چه انگلیسی؟ چند مورد؟ با پسوند هیر ولی بدون پسوند خیلی هستن
    آیا در گوگل سرچ کسی با اسم و فامیل بسیار نزدیک به خود پیدا می کنید؟ چه فارسی چه انگلیسی؟ چند مورد؟ بله بسیار
    در صورت داشتنF2 جواب سوالات بالا را به اختصار بنویسید.
    رزومه
    چه مطالب حساسی در رزومه داشتید؟ هیچی
    آیا در انتهای رزومه اسامی اساتید به عنوان reference داشتید؟ بله
    آیا عنوان پروژه‌های درسی داشتید؟ بله
    اطلاعات مصاحبه
    به کدام سفارت رفتید: دبی
    تاریخ مراجعه به سفارت؟ (حدودی یا دقیق): 15 دسامبر 2013
    آفیسر شما که بود یا چه شکلی بود؟ یه خانم چینی آمریکائی
    مدت زمان تقریبی که آفیسر به شما عنوان کرد چقدر بود؟ حداقل یک ماه
    مدت زمان حدودی مصاحبه: 10- 15 دقیق شاید
    موردی خاصی در مصاحبه بر روی آن زوم شد: چیز خاصی نبود
    موردی خاصی که فکر می کنید در مصاحبه مشکل ساز بوده باشد؟ خیر
    در صورت دریافت سوالات چند روز بعد از مصاحبه؟ خیر، فقط خود افیسر گفت رزومه و ریسرچ پلن رو بفرست، که همون رو ایمیل زده بودن، منم فرستادم
    نوع سوالات؟ (16 سوال از آنکارا؟ 11 سوال از ایروان؟ 5 یا 1 سوال از دوبی؟) -
    آیا سوالات خاصی دیرتر از چند هفته از مصاحبه دریافت کردید؟ مثلاً دو ماه بعد در رابطه با استاد یا ریسرچ؟ -
    فرم DS160 را چه مدت قبل از مصاحبه سابمیت کردید؟ 1هفته
    دلیل طولانی شدن کلیرنس از نظر خودتان چیست؟ شاید زمینه کار استاد یا دانشکده
    اگر زمان به عقب بر می‌گشت به سفارت دیگری می‌رفتید؟ کجا؟ علت؟ نمیتونستم جای دیگه برم، وقت نمیدادن، ولی لگه وقت بود میرفتم آنکارا
    در صورت داشتن F2 توضیحات خلاصه بدهید.
    اطلاعات در مورد Defer
    آیا مجبور به دیفر شدید؟ بله
    چند بار؟ 1 بار
    آیا فاند شما به ترم بعدی انتقال پیدا کرد؟ بله
    آیا دانشگاه با دیفر شما مخالفت کرد؟خبر
    امدت زمان انتظار89 روز تا الان
    مدت زمان انتظار شما تا بدین لحظه 89 روز
    وضعیت فعلی؟ (منتظر؟ کلیر؟ریجکت؟ نوع؟ مدت زمان تصمیم گیری؟ نحوه اطلاع؟ و توضیحات بیشتر) منتظر
    در صورت کلیر شدن تاریخ را مشخص نمایید:
    در صورت دریافت ویزا نوع ویزا را مشخص نمایید:
    آیا ریکلیر خوردید؟خیر
    چند بار status شما در سایت عوض شده است؟ هیچ بار
    آیا تا به حا status شما بهrefused تغییر کرده؟ من ندیدم
    آیا به شما case number جدید داده شده است؟ خیر
    در صورت تغییر status چند روز بعد نامه رد یا قبول دریافت کردید؟
    نحوه خبردار شدن از وضعیت؟ چک سایت سفارت و واشینگتن
    از تاریخ اعلام نتیجه کلیرنس چند روز به تاریخ I-20 باقی مانده بود؟ کلیر نشدم
    از تاریخ اعلام نتیجه کلیرنس چند روز به تاریخ نامه late arrival باقی مانده بود؟
    آیا در گذشته سابقه هر گونه ریجکت در مصاحبه داشته اید؟ 214؟ 212؟ 306؟ لطفاً در مورد تعداد، نوع و محل توضیح دهید. خیر
    آیا در گذشته سابقه هر گونه ریجکت کلیرنسی داشته اید؟ لطفاً در مورد تعداد، نوع و محل توضیح دهید. حیر
    آیا در تماس های خود با سفارت یا واشنگتن نکته خاصی مطرح شد؟ مثلاً پروند در واشنگتن نمی باشد؟ یا جواب به سفارت داده شده و از سفارت پیگیری نمایید. خیر
    آیا از نمایندگان مجلس آمریکا، دانشگاه یا موارد دیگر درخواست پیگیری داشته اید؟ نتیجه؟ خیر، این راها دیگه خیلی حرفه ایه، من حتی به واشینگتن زنگ نزدم

هرگونه پیشنهاد، نصیحت به دوستان و توضیح اضافه را در اینجا عنوان کنید:

آیا سوالی وجود داشت که فکر می‌کنید باید پرسیده می‌شد؟

Banned

من نمی خواهم خدا نکرده شما را نا امید کنم و امیدوارم هر چه زودتر ویزاتون بگیرید و همین جا اعلام هم کنید، ولی این استادی که قراره شما باهاش کار کنید کارهای هوافضایی خطرناک انجام می دهد و مقداری از فانداش هم از U. S. Army Space and Missile Defense Command تامین شده. آیا شما اسمی از این استاد به سفارت دادید یا گفتید که فاند شما را همین استاد تامین می کند؟ به عبارت دیگر آیا مدارکی به سفارت داده اید که مشخص کند منبع فاند شما توسط چه فردی تامین می شود؟ مثلا در I20،نامه پذیرش، ریسرچ پلن یا اس و پی؟
    ویرایش توسط AlexanderEE : March 14th, 2014 در ساعت 01:25 PM

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    متاسفانه ایشون یک ماه پیش بعد از پنج ماه رد شدند. بالاخره مقالات نانو و کامپوزیت کار دست ایشون داد. با شناختی که از ایشون از چند جا کسب کردم ایشون از نوابغ تو فیلد خودشون هستند و خیلی ها به کار ایشون ایمان داشتند در امور علمی و مطمئناً جای بهتری پیدا خواهند کرد.

فقط سوالی که باقی میمونه اینه که ایشون چجوری بار اول کلییر و بار دوم رد شدند. به نظر نمیاد زمینه ریسرچ جدید حساس بوده باشه و بیشتر حساسیت تو ریسرچ گذشته هست!
    Heisenberg7 تو دلم رو خالی کردی رفتا !!!!! من اکثر پست های مربوط به ویزا ها و کیلیرنس و ... می خونم بعضی وقتا یعنی اساسی دپرس میشم !!
    من دانشجوی لیسانس هستم می خوام دیماه اقدام کنم برای پذیرش دکترا مستقیم یا فوق و 3 مقاله آی اس آی تحت عنوان های زیر دارم ( می خواستم پیام خصوصی کنم که گفتم بذارم بقیه هم بخونن )
    1 - مدلسازی رفتار سایشی عایق کامپوزیت کربن کربن بدنه موتور راکت سوخت جامد ( که عنوانش رو عوض کنیم می تونه بشه نازل ! پرتابه منتهی بدنه موتور هستا !!!!!!! )
    2 - مدلسازی راکتور حلقوی پلیمریزاسوین با مدل نفوذ تصادفی
    3 - مکانیک مواد مرکب کامپوزیت های لایه ای ، تیر های کامپوزیت ، در شرایط هایگروترمال !!

من الان با مقاله دوم و سوم مشکلی ندارم چون می دونم مشکل نداره از استاد های زیادی پرسدیم و نظر شخصی گفتند که مورد نداره ، ولی در مورد مقاله اول خیلی می ترسم با اینکه از استاد های تحصیل کرده خارج کشور پرسیدم بازم دلم آب نمی خوره اونا گفتند که چون این ایده و ابتکار با توجه به مقالات دیگه بوده و به صنعت ربطی نداره و نتایجشم بیسش از جایی دیگری هست که به صنعت ربطی نداره ولی بازم یه راهنمایی منو بکن که سال دیگه من برای پذیرش اقدام کردم 1 سال و نیم بعد ما مثل دوستان نشیم پروسه ویزامون مثل چی گیر بشه ... !!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    من نمی خواهم خدا نکرده شما را نا امید کنم و امیدوارم هر چه زودتر ویزاتون بگیرید و همین جا اعلام هم کنید، ولی این استادی که قراره شما باهاش کار کنید کارهای هوافضایی خطرناک انجام می دهد و مقداری از فانداش هم از U. S. Army Space and Missile Defense Command تامین شده. آیا شما اسمی از این استاد به سفارت دادید یا گفتید که فاند شما را همین استاد تامین می کند؟ به عبارت دیگر آیا مدارکی به سفارت داده اید که مشخص کند منبع فاند شما توسط چه فردی تامین می شود؟ مثلا در I20،نامه پذیرش، ریسرچ پلن یا اس و پی؟
    تو سفارت چیزی از من نخواستن، توی I20 هم چیزی ننوشتن، موضوعی هم که به من دادن اصلا فعلا اپلیکیشن نداره. اما خوب قبول دارم حرفتون رو. ولی هنوز امیدوارم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 8501734 نمایش پست ها
    آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ یک کمی
    تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: سابمیت شده 2
    تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 4
    ریسرچ پلن دقیق داشتید یا عمومی؟ تقریبا دقیق
    سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ 2سال پیمانکاری در صنعت فولاد
    والا تا اینجا که موارد حساس به نظر من فقط همین ها هستش!

شما گفتید که RP دادید... چون RP رو خودتون دادید نمی فهمن که استادتون کی بوده!!!

این دوستمون هم جاهای حساسی رو اشاره کردند.... احتمالاً میدونستند و از خودتون شنیدن!

به نظرم اگر بفهمن و ببینند از اینجور جاها فاند داره استاد یکم خطری میشه و ممکنه حالا حالاها طول بکشه و احتمال ریجکت هم بالاست!

اگر اسمی از استاد هیچ جا حتی در RP نیست شانس دارید...

کلاً برای مکانیک 120 روز نرماله! مخصوصاً دوبی!

در ضمن من دو مورد مشابه خفن ناجور استاد نظامی میشناسم که کلک شما رو زدن و اسمی از استاد به سفارت ندادن ... و خلاصه کلیر شدند! کلیر هاشون هم طولانی بود! فقط امیدوارم سوتی جایی نرفته باشه... یادت باشه ممکنه وسطش دوباره سوال بپرسند ازتون! یه وقت سریع جواب ندی... اینجا مطرح کن حتما!
    ویرایش توسط Heisenberg7 : March 14th, 2014 در ساعت 07:55 PM
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MinaToo نمایش پست ها
    Heisenberg7 تو دلم رو خالی کردی رفتا !!!!! من اکثر پست های مربوط به ویزا ها و کیلیرنس و ... می خونم بعضی وقتا یعنی اساسی دپرس میشم !!
    من دانشجوی لیسانس هستم می خوام دیماه اقدام کنم برای پذیرش دکترا مستقیم یا فوق و 3 مقاله آی اس آی تحت عنوان های زیر دارم ( می خواستم پیام خصوصی کنم که گفتم بذارم بقیه هم بخونن )
    1 - مدلسازی رفتار سایشی عایق کامپوزیت کربن کربن بدنه موتور راکت سوخت جامد ( که عنوانش رو عوض کنیم می تونه بشه نازل ! پرتابه منتهی بدنه موتور هستا !!!!!!! )
    2 - مدلسازی راکتور حلقوی پلیمریزاسوین با مدل نفوذ تصادفی
    3 - مکانیک مواد مرکب کامپوزیت های لایه ای ، تیر های کامپوزیت ، در شرایط هایگروترمال !!

من الان با مقاله دوم و سوم مشکلی ندارم چون می دونم مشکل نداره از استاد های زیادی پرسدیم و نظر شخصی گفتند که مورد نداره ، ولی در مورد مقاله اول خیلی می ترسم با اینکه از استاد های تحصیل کرده خارج کشور پرسیدم بازم دلم آب نمی خوره اونا گفتند که چون این ایده و ابتکار با توجه به مقالات دیگه بوده و به صنعت ربطی نداره و نتایجشم بیسش از جایی دیگری هست که به صنعت ربطی نداره ولی بازم یه راهنمایی منو بکن که سال دیگه من برای پذیرش اقدام کردم 1 سال و نیم بعد ما مثل دوستان نشیم پروسه ویزامون مثل چی گیر بشه ... !!
    سلام!

شما مکانیکی هستید و همین واژه کامپوزیت خالی تو مقاله سوم خیلی خطرناکه!! کلاً ولی خطرناکه من دیدم اکثر کسایی که کار شبیه داشتنن و به جای کامپوزیت از fgm استفاده کردن کلیر شدن!!!

در مورد مقاله اول که نوبره واقعاً !! اگر اسمش رو بشنوند تمومه! از این 150 200 نفری که من لیست کردم به احتمال زیاد بالای 80 90 % ایده و ابتکار با توجه به مقالات دیگه بوده (در حد کپی پیست شاید) !! و به صنعت هم ربط نداشته و نتایجشم بیسش جای دیگه بوده... ولی رد شدند! ولی بازم تاکید می کنم همون سومی کفایت می کنه برای ریجکت!!! حتماً چند تا کشور رو با هم اقدام کن!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member

سلام!

شما مکانیکی هستید و همین واژه کامپوزیت خالی تو مقاله سوم خیلی خطرناکه!! کلاً ولی خطرناکه من دیدم اکثر کسایی که کار شبیه داشتنن و به جای کامپوزیت از fgm استفاده کردن کلیر شدن!!!

در مورد مقاله اول که نوبره واقعاً !! اگر اسمش رو بشنوند تمومه! از این 150 200 نفری که من لیست کردم به احتمال زیاد بالای 80 90 % ایده و ابتکار با توجه به مقالات دیگه بوده (در حد کپی پیست شاید) !! و به صنعت هم ربط نداشته و نتایجشم بیسش جای دیگه بوده... ولی رد شدند! ولی بازم تاکید می کنم همون سومی کفایت می کنه برای ریجکت!!! حتماً چند تا کشور رو با هم اقدام کن!
    یه چیز بگم ؟!!! ، حدود 6 ماه زمان گذاشتم سر مقاله سومی
    من با اجازه 100% هر سه تاش رو رها می کنم چون هدف گرفتن پذیرش مهم تره تا موقع ویزا ریجکت شدن !!! !!! !!!
    حالا من ببینم کسی مثلا در مورد مقاله هاش با دانشگاه مقصد صحبت کرده و ... و پذیرش شده چطوری موقع ویزا از مقالاتش خبر دار میشن ؟!

هیچی چی کاشتیم و وسط راه چی در اومد
    از کجا بفهمم در چه ضمینه ای فعالیت کنم که Pure باشه و مورد دار نباشه ( مقاله رو می گم ) در مکانیک انصافا دیگه چه ضمینه ای میمونه که نوین باشه و مورد دار نباشه

نقل قول نوشته اصلی توسط MinaToo نمایش پست ها
    یه چیز بگم ؟!!! ، حدود 6 ماه زمان گذاشتم سر مقاله سومی
    من با اجازه 100% هر سه تاش رو رها می کنم چون هدف گرفتن پذیرش مهم تره تا موقع ویزا ریجکت شدن !!! !!! !!!
    حالا من ببینم کسی مثلا در مورد مقاله هاش با دانشگاه مقصد صحبت کرده و ... و پذیرش شده چطوری موقع ویزا از مقالاتش خبر دار میشن ؟!

هیچی چی کاشتیم و وسط راه چی در اومد
    از کجا بفهمم در چه ضمینه ای فعالیت کنم که Pure باشه و مورد دار نباشه ( مقاله رو می گم ) در مکانیک انصافا دیگه چه ضمینه ای میمونه که نوین باشه و مورد دار نباشه
    من هم مشکل شما رو دارم. الان یکی یکی داره مقالاتم با عنوان های کامپوزیت-نانوکامپوزیت-متالورژی پودر و ... به صورت آنلاین پابلیش میشه. من چند وقتیه رفتم رو شبکه عصبی و بهینه سازی و این حرفا یکی دو تا مقاله هم دادم. ولی مقالات قبلی هم قطعا قابل پیگیریه توسط سفارت. باز فکر کنم آقای هایزنبرگ عزیز بهتر تو این زمینه بتونن راهنمایی کنن که برای خلاص شدن از شر مقالات مورد دار چه باید کرد.

Junior Member

والا تا اینجا که موارد حساس به نظر من فقط همین ها هستش!

شما گفتید که RP دادید... چون RP رو خودتون دادید نمی فهمن که استادتون کی بوده!!!

این دوستمون هم جاهای حساسی رو اشاره کردند.... احتمالاً میدونستند و از خودتون شنیدن!

به نظرم اگر بفهمن و ببینند از اینجور جاها فاند داره استاد یکم خطری میشه و ممکنه حالا حالاها طول بکشه و احتمال ریجکت هم بالاست!

اگر اسمی از استاد هیچ جا حتی در RP نیست شانس دارید...

کلاً برای مکانیک 120 روز نرماله! مخصوصاً دوبی!

در ضمن من دو مورد مشابه خفن ناجور استاد نظامی میشناسم که کلک شما رو زدن و اسمی از استاد به سفارت ندادن ... و خلاصه کلیر شدند! کلیر هاشون هم طولانی بود! فقط امیدوارم سوتی جایی نرفته باشه... یادت باشه ممکنه وسطش دوباره سوال بپرسند ازتون! یه وقت سریع جواب ندی... اینجا مطرح کن حتما!
    آقا شرکتی که من کار میکنم پیمانکار فولاده، فولادم حساسه؟ پیمانکارشم حساسه؟ مگخ فقط به پتروشیمی و نفت و اتمی گیر نمیدادن تا حالا؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط 8501734 نمایش پست ها
    تو سفارت چیزی از من نخواستن، توی I20 هم چیزی ننوشتن، موضوعی هم که به من دادن اصلا فعلا اپلیکیشن نداره. اما خوب قبول دارم حرفتون رو. ولی هنوز امیدوارم.
    همین که اسمی از استاد نبردید و ریسرچ پلن هم خودتون نوشتید کار خیلی خوبی کردید فقط امیدوارم ایمیل نزنن که بپرسند قراره با کدوم استاد کار کنید. همون طور که خودتون می دونید چون دپارتمان هوافضا و مکانیکش باهم هست حساسیت رو این دانشکده احتمالا وجود داره. نگران نباشید و به خدا توکل کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)