صفحه 18 از 67 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 664

موضوع: رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از کشور

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    معیار این مهر تاریخ وروده، بنا بر این اگر در سال 95 تا حالا دو مرتبه وارد شدید سفر نکنید، چون متاسفانه ظرفیت سفرتون رو در 95 پر کردید. بنا به اون متنی که دوستمون از سایت نمایندگی ایران به اشتراک گذاشتن برداشت میشه که چون اعتبار این مهر تا پایان اسفند امساله، نمیشه در فروردین 96 وارد شد، تنها میشه در فروردین خارج شد!
    نقل قول نوشته اصلی توسط azimut نمایش پست ها
    ممنون از دوستان! راستش من امسال ۲ بار ایران رفتم. تمدید این قانون شامل تعداد ورود و خروج هم می‌شه یا کلا از اول فروردین حساب می‌شه؟ ممنون میشم اگر کسی‌ میدون توضیح بده.
    طبق لینکی که دوستمون بازنشر کرد از سایت وزارت خارجه شما می تونید از 1 فروردین تا 31 فروردین یک بار سفر کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

طبق لینکی که دوستمون بازنشر کرد از سایت وزارت خارجه شما می تونید از 1 فروردین تا 31 فروردین یک بار سفر کنید.
    اون لینک سایت کنسولگری در لاهه است و مشخص نیست اطلاعیه‌ی دقیق و رسمی وزارت خارجه یا سازمان وظیفه باشه.

من از دفتر حفاظت منافع در واشنگتن پرسیدم آیا کسانی که قبلاً دو بار در سال ۹۵ به کشور سفر کردن باز هم می‌تونن یک بار دیگه در فروردین ۹۶ به کشور وارد و همون ماه خارج بشن؟ که متأسفانه جواب منفی دادن.

خلاصه هر منبعی یه چیزی میگه و جزئیات دقیق ماجرا معلوم نیست.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiroForum نمایش پست ها
    اون لینک سایت کنسولگری در لاهه است و مشخص نیست اطلاعیه‌ی دقیق و رسمی وزارت خارجه یا سازمان وظیفه باشه.

من از دفتر حفاظت منافع در واشنگتن پرسیدم آیا کسانی که قبلاً دو بار در سال ۹۵ به کشور سفر کردن باز هم می‌تونن یک بار دیگه در فروردین ۹۶ به کشور وارد و همون ماه خارج بشن؟ که متأسفانه جواب منفی دادن.

خلاصه هر منبعی یه چیزی میگه و جزئیات دقیق ماجرا معلوم نیست.
    عجب!! خب دوستانی که این مسئله گریبانگیرشون شده به نظرم بهتره به سامانه ی انتقاد و تقدیر وزارت خارجه پیام بدن و بگن که چون برنامه ی سفرشون رو باید فوری نهایی کنند می بایست پاسخ روشن و فوری دریافت کنند و این که به نظر میاد ناهماهنگی میان پاسخ نمایندگی های مختلف وجود داره. فکر کنم اگر دو سه نفر هم این پرسش رو مطرح کنند ترتیب اثر بدن و اطلاعیه ی واحدی رو روی سایت وزارتخونه قرار بدن.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

عجب!! خب دوستانی که این مسئله گریبانگیرشون شده به نظرم بهتره به سامانه ی انتقاد و تقدیر وزارت خارجه پیام بدن و بگن که چون برنامه ی سفرشون رو باید فوری نهایی کنند می بایست پاسخ روشن و فوری دریافت کنند و این که به نظر میاد ناهماهنگی میان پاسخ نمایندگی های مختلف وجود داره. فکر کنم اگر دو سه نفر هم این پرسش رو مطرح کنند ترتیب اثر بدن و اطلاعیه ی واحدی رو روی سایت وزارتخونه قرار بدن.
    فکر خوبیه. من به سهم خودم یه پیام براشون فرستادم. تا چه پیش آید.

Junior Member

http://oslo.mfa.ir/index.aspx?fkeyid...ewsview=443822

سایت سفارت در اسلو یک تبصره به همهٔ این مورد اضافه کرده به اینصورت که مجموع حضور ۹۵ و ۹۶ نباید بیشتر از ۳ ماه بشه اسمی هم از ورود و خروج در فروردین نیاورده.

Junior Member

http://oslo.mfa.ir/index.aspx?fkeyid...ewsview=443822

سایت سفارت در اسلو یک تبصره به همهٔ این مورد اضافه کرده به اینصورت که مجموع حضور ۹۵ و ۹۶ نباید بیشتر از ۳ ماه بشه اسمی هم از ورود و خروج در فروردین نیاورده.
    عجب. من نمی‌دونم مگه متن واحدی در اختیار کنسولگری‌ها قرار نگرفته که هر کدوم یه چیزی کم و زیاد می‌کنن انتشار میدن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از

اخبار خوبی‌ به گوش میرسه

http://www.isna.ir/news/95122214019/...B4%D9%88%D8%B1

Junior Member

Post پاسخ : رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از

اخبار خوبی‌ به گوش میرسه

http://www.isna.ir/news/95122214019/...B4%D9%88%D8%B1
    همچنان خبر مبهمه و معلوم نیست بالاخره کسانی که پیش از این دو بار در سال ۹۵ وارد کشور شدن آیا در فروردین ۹۶ باز هم می‌تونن به کشور سفر کنن یا نه. خلاصه از پس یه اطلاعیه‌ی ساده و روشن هم برنمیان.

با سلام، من در حال حاضر در مقطع پیش دانشگاهی تحصیل میکنم و قصد دارم قبل ازمشمول شدن از کشور خارج بشم و پیش دانشگاهیم رو در یک مدرسه ایرانی بعنوان دانش آموز اینترنشنال در کانادا بگذرونم و بعد از اون برای دانشگاه در همون کانادا اقدام کنم. سوالم اینه که آیا پس از گرفتن پذیرش از دانشگاه میتونم به ایران برگردم؟ اولین زمانی که میتونم به ایران برگردم و بتونم دوباره بیام کانادا کی هست؟

Junior Member

امروز رفتم کنسولگری و در مورد مهر خروج سؤال کردم. گفتن اگر قبلاً دو بار در سال ۹۵ به کشور سفر کردید، دیگه نمی‌تونید از این یک ماه تمدید تا فروردین استفاده کنید. باید صبر کنید تا احتمالاً اردیبهشت که قانون جدید ابلاغ بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)