صفحه 15 از 67 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 664

موضوع: رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از کشور

مرسی از جوابتون ، من الان ایران هستم و دانشجوی ایرانم ، اما درست متوجه منظورتون نشدم ، با توجوه به سیتیزن بودنم باید وثیقه بزارم یا نه ؟ در ضمن الان مقطه من کارشناسی هاست ، جوابتون خیلی دقیق بود مرسی والی حقیقتن من ی زارع گیج شدم ، اگه شفاف سازی کنید ممنون میشم ، من الان نمیدونم شهروندی دومم کدومه اصلا

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnzzz نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون ، من الان ایران هستم و دانشجوی ایرانم ، اما درست متوجه منظورتون نشدم ، با توجوه به سیتیزن بودنم باید وثیقه بزارم یا نه ؟ در ضمن الان مقطه من کارشناسی هاست ، جوابتون خیلی دقیق بود مرسی والی حقیقتن من ی زارع گیج شدم ، اگه شفاف سازی کنید ممنون میشم ، من الان نمیدونم شهروندی دومم کدومه اصلا
    بله باید اول پذیرش برای فوق لیسانس یا مقطعی بالاتر بگیرید و بعد وثیقه بذارید تا اجازه ی خروج از کشور دریافت کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم ببینم کسی خبر نداره این قانون تمدید شده یا نه ؟ بطور کلی اگر خبر تازه ای کسی از دوستان داره ممنون میشم بدونم

سپاس

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط soheils نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم ببینم کسی خبر نداره این قانون تمدید شده یا نه ؟ بطور کلی اگر خبر تازه ای کسی از دوستان داره ممنون میشم بدونم

سپاس
    پایان اسفند یا اوایل فروردین مشخص میشه

سلام دوستان

من الان بیش از 4 سال هست که خارج از کشور هستم و میخوام برای تابستون بیام ایران. با فرض بر اینکه قانون تمدید بشه میخوام از این قانون استفاده کنم. من 2 سال هست که فارغ التحصیل شدم و ویزای کار دارم. امروز به دفتر واشنگتن زنگ زدم و در کمال تعجب به من گفتن منظور از 3 سال اقامت گذشتن 3 سال از تاریخ دریافت کارت اقامت (PR Canada) و یا ویزای کار هست. این در حالی هست که دوست من دقیقا شرایط من رو داشت و از این قانون استفاده کرد. وقتی که این موضوع رو گفتم گفتن حالا شما بفرست ما پیگیری میکنیم! میخواستم بدونم این 3 سال اقامت منظورشون چی هست؟ چون توی فرم 301 نوشتن:
    كليه مشمولين ايرايي مقيم خارج از كشور (به استثناء متقاضيايي كه مشمول اخذ كارت عفو رهبري ميگرديد) كه حداقل سه سال در خارج از كشور اقامت داشته باشند ميتوانند تا تاريخ 1395/30/12 به مدت سه ماه و حداكثر دو بار در سال به كشاور تاردد يمايناد.(مشروط بر اينکه مجمو مدت توقف در ايران بيش از 3 ماه نباشد)

من توضیحی که منظور از اقامت رو توضیح داده باشن ندیدم. کسی میتونه به من کمک کنه؟ ممنون
    ویرایش توسط hossein1387 : February 3rd, 2017 در ساعت 10:34 PM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MS material science & engineering.IKIU

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1387 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان بیش از 4 سال هست که خارج از کشور هستم و میخوام برای تابستون بیام ایران. با فرض بر اینکه قانون تمدید بشه میخوام از این قانون استفاده کنم. من 2 سال هست که فارغ التحصیل شدم و ویزای کار دارم. امروز به دفتر واشنگتن زنگ زدم و در کمال تعجب به من گفتن منظور از 3 سال اقامت گذشتن 3 سال از تاریخ دریافت کارت اقامت (PR Canada) و یا ویزای کار هست. این در حالی هست که دوست من دقیقا شرایط من رو داشت و از این قانون استفاده کرد. وقتی که این موضوع رو گفتم گفتن حالا شما بفرست ما پیگیری میکنیم! میخواستم بدونم این 3 سال اقامت منظورشون چی هست؟ چون توی فرم 301 نوشتن:
    كليه مشمولين ايرايي مقيم خارج از كشور (به استثناء متقاضيايي كه مشمول اخذ كارت عفو رهبري ميگرديد) كه حداقل سه سال در خارج از كشور اقامت داشته باشند ميتوانند تا تاريخ 1395/30/12 به مدت سه ماه و حداكثر دو بار در سال به كشاور تاردد يمايناد.(مشروط بر اينکه مجمو مدت توقف در ايران بيش از 3 ماه نباشد)

من توضیحی که منظور از اقامت رو توضیح داده باشن ندیدم. کسی میتونه به من کمک کنه؟ ممنون
    دوست عزیز کلا این قانون پر تبصره هست...من الان 3 سال هست pr کانادا شدم ولی 2 سال کانادا بودم....پاسمو فزستادم واشنگتن که تمدید شه...با محل اقامت کانادا....(بدون درخواست مهر خروج مشمولین)...
    بعد از 2 هفته، زنگ زدن از سفارت که شما شامل حال قانون مهر خروج مشمولین میشید...36 دلار حواله کنید که مهر زده شه...گفتم بابا من 2 سال کانادا بودم نه 3 سال که...3 سال pr شدم...خلاصه به هم گفتن: ""خوددانی""
    من نمی تونم رو حرفشون حساب کنم برم ایران خفت شم...چون مبنی بر 3 سال اقامت فیزیکی هست....براساس اخرین مهر خروج از ایران...
    اینم بگم من هنوز مطمئن نیستم این فانون شامل حالم بشه...چون من تحصیلی از کشور خارج نشدم...15 تومان و نظام وظیفه ای خارج شدم!!
    توصیه من به شما اینه که درخواست بدید...براساس جواب اونا تصمیم بگیرید...
    ویرایش توسط mahmoodba : February 6th, 2017 در ساعت 08:58 PM

Senior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان یه سوال::
    کسی اینجا یوده که با وثیقه 15 تومانی و به عنوان سفر توریستی از کشور خارج شده (یعنی خروج از کشور از طریق نظام وظیفه نه وزارت علوم) و تونسته باشه مهر خروج مشمولین گرفته باشه؟؟
    ویرایش توسط mahmoodba : February 6th, 2017 در ساعت 09:16 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodba نمایش پست ها
    دوستان یه سوال::
    کسی اینجا یوده که با وثیقه 15 تومانی و به عنوان سفر توریستی از کشور خارج شده (یعنی خروج از کشور از طریق نظام وظیفه نه وزارت علوم) و تونسته باشه مهر خروج مشمولین گرفته باشه؟؟
    من یکی از دوستانم با درخواست توریستی از ایران خارج شد و رفت کانادا بعد از سه سال یعنی تابستونی که گذشت اومد ایران و حتی برای تعطیلات ژانویه یکبار دیگه هم رفت ایران، مشکلی هم نداشت. من الان خودم دو سال هست که روسیه هستم اما نشنیده بودم که بعد از دو سال هم این مهر و بزنند البته قانون تا اخر سال 95 هست و باید دید چه اتفاقی براش می افته، امیدوارم کمک کرده باشم

Senior Member
    رشته و دانشگاه

دوستانی که تجربه گرفتن این مهر دارن..و غیرتحصیلی زدن بیرون از کشور ...می حوام بدونم نامه ضبط وثیقه رو از کجا تهیه کردن...ممنون

Junior Member

دوستان من اين اجازه خروج رو تو پاسپرتم دارم و ازش استفاده هم كردم! الان ميخوام برم ايران ولى ٢ تا سوال برام پيش امده. ميخواستم ببينم كسى ميتونه كمكم كنه؟
    سوال اول اينه كه اين ٣ ماه كه ميگن هرساله ٣ ماه ميشه رفت يا كلا ٣ ماه؟
    سوال دوم: به نظر شما اگه بخوام ٢٨ اسفند ١٣٩٥ بخوام از ايران خارج بشم مشكلى پيش نمياد؟
    پيشاپيش ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)