صفحه 16 از 67 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 664

موضوع: رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از کشور

پیش فرض پاسخ : رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از کشور

دوست عزیز جمعاً هر سال سه ماه میتونی ایرن باشی و فقط دو بار اجازه خروج داری. تا آخر اسفند امسال هم این قانون فعلی معتبره.

ضمناً برای سایر دوستانی که پیگیر تمدید این قانون هستن هم عرض کنم که این قانون طبق آخرین تماسها با وزارت خارجه و نظام وظیفه ، در حال تصویب و تمدید هست که قرار طی یکی دو هفته ی آینده اعلام بشه. و الله اعلم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قزوین

واسه چی تمدید شه؟
    کاشکی یه کاری می کردن می خریدیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodba نمایش پست ها
    دوستان یه سوال::
    کسی اینجا یوده که با وثیقه 15 تومانی و به عنوان سفر توریستی از کشور خارج شده (یعنی خروج از کشور از طریق نظام وظیفه نه وزارت علوم) و تونسته باشه مهر خروج مشمولین گرفته باشه؟؟
    این قانون شامل حال کسانی که غیر تحصیلی از کشور خارج شدن هم میشه. فقط سه سال حضور در خارج از کشور پیش‌شرط هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    دوست عزیز جمعاً هر سال سه ماه میتونی ایرن باشی و فقط دو بار اجازه خروج داری. تا آخر اسفند امسال هم این قانون فعلی معتبره.

ضمناً برای سایر دوستانی که پیگیر تمدید این قانون هستن هم عرض کنم که این قانون طبق آخرین تماسها با وزارت خارجه و نظام وظیفه ، در حال تصویب و تمدید هست که قرار طی یکی دو هفته ی آینده اعلام بشه. و الله اعلم!
    امیدوارم تمدید بشه. فعلاً که امکان خرید خدمت با کمتر از ۸ سال غیبت نیست، حداقل با این قانون بشه رفت و آمد کرد. شما خودت پیگیری کردی؟ چه جوابی دادن؟ کم‌کم سال داره تموم میشه!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MS material science & engineering.IKIU

دوستان من امروز گواهی ضبط وثیقه رو از نظام وظیفه رسوندم به امور خارجه که ابلاغ بشه دفتر واشنگتن...دفتر به من ایمیل زد که نامه دریافت شد و محل اقامت به کانادا صادر میشه واسه پاس...بعد من سوال کردم که قانون تردد تمدید میشه به نطرتون...بعد جواب دادن بلاقاصله....به احتمال خیلی زیاد!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MS material science & engineering.IKIU

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiroForum نمایش پست ها
    این قانون شامل حال کسانی که غیر تحصیلی از کشور خارج شدن هم میشه. فقط سه سال حضور در خارج از کشور پیش‌شرط هست.
    متن این قانون اینو میگه...ولی در عمل راحت نیست...من با پارتی تونستم گواهی ضبط بگیرم...نظام وظیفه گفته بود چون تفریحی رفتی ..گواهی نمیدیم...فقط چک ضبط شده رو داده بودن که بدیم امور خارجه که اونم مورد پدیرش قرار نگرقت...دیگه والا خودمم مونده بودم...!!!

Junior Member

دوستان لطفا راهنمایی کنید. در فاصله فارغ اتحصیلی تا یک سال بعد آن، که نه معافیت تحصیلی داری و نه غایب هستی،میشه ورود و خروج داشت؟ البته من مهر خروج داشجویی تا اخر شهریور 96 دارم. هنوز مدرکم رو در سفارت تایید نکردم ،پس قاعدتا برای ورود و خروج نباید مشکلی باشه، درسته؟ اگر مدرکم رو در سفارت تایید بکنم چه طور، باز می تونم ورود و خروج داشته باشم یا مهر خروج باطل میشه؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    با داشتن مهر خروج مشمولين در پاسپورت (و درج محل اقامت كانادا در پاسپورت) باز هم ايران بايد به اداره گذرنامه يا وزارت خارجه مراجعه كرد كه در سيستمشون ثبت شه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام
    با داشتن مهر خروج مشمولين در پاسپورت (و درج محل اقامت كانادا در پاسپورت) باز هم ايران بايد به اداره گذرنامه يا وزارت خارجه مراجعه كرد كه در سيستمشون ثبت شه؟
    گذرنامه هایی که مهر دانشجویی، یا مهر مشمولین دارند، هیچ یک به کار اداری خاصی در ایران نیاز ندارند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiroForum نمایش پست ها
    امیدوارم تمدید بشه. فعلاً که امکان خرید خدمت با کمتر از ۸ سال غیبت نیست، حداقل با این قانون بشه رفت و آمد کرد. شما خودت پیگیری کردی؟ چه جوابی دادن؟ کم‌کم سال داره تموم میشه!
    من دیروز زنگ زدم به دفتر واشنگتن در مورد قانون خروج مشمولین برای سال جدید. گفتند "اومدنشو که ما مطمئنیم میاد اما اینکه کِی بیاد رو خبر نداریم" ...
    راه، همان است که تو می‌روی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)