صفحه 1 از 67 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 664

موضوع: رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از کشور

Junior Member

Question رفت و آمد به ایران برای مشمولین غایب ساکن خارج از کشور

من چند ماهه که خارج از کشور فارغ‌التحصیل شدم و تا آبان نود و دو فرصت دارم تا خودمو به نظام‌وظیفه معرفی کنم. الان خارج از کشورم و وضعیت پزشکی‌ای دارم که به احتمال بسیار زیاد معافم می‌کنه. می‌خوام ببینم میتونم چند روزه بیام ایران و دوباره خارج شم توی این فرجه‌ای که هنوز ازش چندین ماه باقی مونده؟ یعنی بیام و دنبال یه سری کارا برم و دوباره برگردم خارج، چون اینجا سر کار میرم و نمی‌تونم زیاد ول کنم برم.

پیش فرض پاسخ : امکان ورود به کشور و خروج مجدد در فرجه‌ی یک ساله‌ی بعد از فارغ‌التحصیلی در خار

بوی تدبیر میاد!

تردد مشمولان خارج از کشور به ایران آزاد شد
    خبر خوش برای تمامی مشمولان ایرانی خارج از کشور

http://www.isna.ir/fa/news/920516090...C-%D8%A7%D8%B2

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

پیش فرض مژده، (ماندن در خارج از کشور بعد از اتمام تحصیل و رفت و آمد به کشور)

سلام به همگی
    یکی از مشکلایی که همواره از دغدغه های مهم دانشجوا بوده مسئله موندن در خارج از کشور و رفت و آمد به کشور بوده.

طبق قانونی که 14 مرداد تصویب شده کسانی که 3 سال اقامت یک کشور خارجی رو داشته باشند (حتی کسانی که غیر قانونی از کشور خارج شدن) می تونن در سال دو بار و در هر نوبت 3 ماه در کشور بمونن بدون اینکه نیاز باشه وضعیت سربازیشون رو تعیین تکلیف کنند

ویرایش توسط میلاد : August 30th, 2013 در ساعت 12:03 AM دلیل: لینک

پیش فرض پاسخ : مژده، (ماندن در خارج از کشور بعد از اتمام تحصیل و رفت و آمد به کشور)

در هر نوبت سه ماه نیست. مچوعا سه ماه در سال
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مژده، (ماندن در خارج از کشور بعد از اتمام تحصیل و رفت و آمد به کشور)

دوستان من 5 ساله که از کشور خارج شدم . 15 میلیون وصیغه گذاشتم برای سفر به سوریه اما به ایران بر نگشتم و دانشجو شدم. آیا این قانون شامل منم میشه ؟

Junior Member

منظور از مقیم خارج از کشور تو این قانون جدید چیه؟ اقمت دائم یا دانشجویی؟ چه تضمینی هست که واقعا این قانون اجرا بشه یا اون مهر خروج زده شده بالفرض، اعتباری داشته باشه برای خروج از ایران؟
    قانونشون یخورده عجیبه! اگر کسی استفاده کرده از این قانون خیلی خوب میشه تجربیاتشو بزاره اینجا برای بقیه...

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojix نمایش پست ها
    دوستان من 5 ساله که از کشور خارج شدم . 15 میلیون وصیغه گذاشتم برای سفر به سوریه اما به ایران بر نگشتم و دانشجو شدم. آیا این قانون شامل منم میشه ؟
    اگر اقامت اونجا رو گرفته باشید و سه سال هم ازش گذشته باشه آره شاملتون می شه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان ورود به کشور و خروج مجدد در فرجه‌ی یک ساله‌ی بعد از فارغ‌التحصیلی در خار

دوستان میدونن اگه سفارت خونه مهر خروجی بزنه دیگه مشکلی وجود نداره؟ یا اینکه ریسکه بازم رفتن به ایران بعد یا در حین فارغ التحصیلی؟
    کسی اطلاعی داره کمک کنه با تجربه ای؟

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط r_n_s_s نمایش پست ها
    منظور از مقیم خارج از کشور تو این قانون جدید چیه؟ اقمت دائم یا دانشجویی؟ چه تضمینی هست که واقعا این قانون اجرا بشه یا اون مهر خروج زده شده بالفرض، اعتباری داشته باشه برای خروج از ایران؟
    قانونشون یخورده عجیبه! اگر کسی استفاده کرده از این قانون خیلی خوب میشه تجربیاتشو بزاره اینجا برای بقیه...

منظور اقامت دائم هست. قانون دیگه قائدتا باید اجرا شه دیگه
    والا چون تازه تصویب شده هنوز فکر نکنم کسی تجربش کرده باشه

Junior Member

فکر کنم اولش یه عده باید ریسکشو بکنن! قانونم که میدن درست حسابی توضیح نمیدن. الان گفتن مهرخروجی میزنن سفارت ها، اومدو ایران تو فرودگاه گفتن این مهر کشکه برو سربازی...! یا بگن سفارت اشتباه کرده شامل شما نمیشده!!!! :دی

صفحه 1 از 67 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)